Jump to content

dmnc

Uživatel
 • Content Count

  892
 • Joined

 • Last visited

 1. dmnc

  Nové forum

  Úpravy na serverech. Teď by to mělo už šlapat
 2. Nemožné, chyba měření při stahování. 40Mbps by Karnevalácká síť při použité verzi standardu Docsis/EuroDocsis nevytáhla.
 3. Nic neni jisté, ale taky jsem o tom cosi slyšel jako Standa, že by se měly dít nějaké zařazování nových programů někdy začátkem příštího měsíce, tak jsem zvedavý.
 4. Rušení U:fonem samozřejmě v pásmu, kde vysílá, je někdy vcelku značné. Kabeláž nově vyměněná, avšak ani to nepomůže, mobil od U:fona položen metr od STB a při hovoru se mi vždy obraz nadobro zastaví a signál se naprosto ztratí Že nám to ten mimozemšťan dělá ale složitým
 5. Kanál již fyzicky neexistuje, ale stále jej máš uložený v seznamu (neaktualizovaný mux)
 6. Asi ses nedívál co ti říkala odezva a ztrátovost?
 7. Neřešte pravopis, ač je pravda, že je to tedy perfektní pastva pro oči Dotyčný si z nás asi střílí
 8. Běh na dlouhou trať. To je asi ta pravá věta vystihující přechod na nové fórum. Nech se překvapit
 9. Mám takový pocit, že právě toto je jeden z bodů smlouvy, který další přeprodávání striktně zakazuje. To je povoleno pouze u tarifů určených pro firmy. Je pravda, že ani já jsem aktuálně nedohledal přímo nic konkrétního, krom B2B, což by se asi vás netýkalo. Doporučoval bych se informovat na infolince UPC a pokud to bude z Vaší strany možné, informace o cenách sdělil i ostatním.
 10. Jak zde již bylo řečeno, doporučoval bych udělat upgrade firmwaru routeru. V případě přetrvávání problému bych taktéž zkusil stylem pokus omyl, zda není problém se síťovou kartou jednoho z PC (laicky vysvětleno, jeslti neposílá do sítě "nesmysly"). K tomu taktéž navazuje možnost, že jeden z počítačů může přenosem router natolik zatížit, že neni schopen dosáhnout takové přenosové rychlosti jaká je garantovaná. Takže poodpojit, vyzkoušet. Zapojit, odpojit, vyzkoušet. Kdyby se i přesto nic nedělo, reklamace!
 11. Zkusil bych přeinstalovat ovladače od grafické karty, případně zkontrolovat zapojení PC - Monitor
 12. Převod čísla v některých situacích trvá o okolo 2 týdnů. Slyšel jsem i o kratších intervalech od pár případů.
 13. Celé toto téma je o komerční reklamě, takže když jsou ty svátky, neřešme to
 14. S řešením, které výše popsal esquire lze sledovat na každém televizním příjimači rozdílný kanál.
 15. Stačí použít hledání. Několik bodů zde bylo již řečeno a ostatní zjistiš třeba skrze google. Viz. zde: http://www.google.cz/search?hl=cs&q=Doc ... lr=lang_cs Co na to říkáte?
×
×
 • Create New...