• David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007, se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

BrkoBrko

 • Počet příspěvků

  13
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

0 Neutrální

O uživateli BrkoBrko

 • Datum narození

Converted

 • Internet
  5
 • Televize
  1
 • Telefon
  1
 1. Jde mi jak přémé sledování, tak i zpětné shlédnutí, zkoušeno teď - 20:25.
 2. To každej, kdo se nastěhuje po tobě, by už nemohl bejt nový klient.
 3. Ubee mám co ho začali dávat a bez jediného výpadku či restartu.
 4. LG Flatron M2062D-PZ asi nemá DVB-C, ale jen DVB-T.
 5. Myslím, že přijímat HD programy není problém. Je možno naladit DVB-T a tam HD programy jsou, nebo použít HD set top box od UPC a připojit kabelem HDMI.
 6. Souhlas, poslední dobou dost špatné a kabely to nedělají.
 7. To ti elektrika vypadává často, já mám již několik měsíců stejnou IP, tuším od posledního restartu modemu při výměně routeru.
 8. No tak to tak vypadá, že to zakóduje nějakým vlastním kódováním, dělá to tak většina televizí s funkcí PVR.
 9. Můžeš někam upnou to video v HD, která se ti nedaří zpracovat? VideoRedo TVsuite jsi zkoušel? TS umí načítat SD i HD video.
 10. Ano ten TP-Link je dobrej, ale ten odkaz je na router, který je jen 100 Mbit -ový na WAN i LAN portech. Takže pro připojení 120 Mbit asi nic moc.
 11. Jo to je ono, když mi Standa poradil jak to naladit, tak jsem se vztekal kam to Kaon uložil, no nakonec stačilo přepnout můj seznam na VŠECHNO a tam to bylo uloženo.
 12. Standa - dík už to frčí
 13. Návštěvník s AXN jsem byl já raději jsem se zaregistroval. Mám settopbox, ale AXN HD jsem nenašel ani po novém ladění.