Přejít na obsah

Jack_6428

Uživatel
 • Počet příspěvků

  2 248
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  34

Vše od uživatele Jack_6428

 1. Jack_6428

  Jak naladit ČT3

  To už překonalo i Tak jde čas 😄 ČT se s tou tvorbou fakt činí 😄
 2. A lze přibližně ten objem dat vyčíslit? Kdy se tím začne VF zabývat? Můj tip je někde okolo 1TB/den a 100TB/měsíc, ale třeba jsem to podsadil.
 3. Což je škoda, když je HD verze. Jsem ji marně hledal. Sledovanost a cena nebo jiný důvod? Sky News bude snad HD. Asi rozšíření smlouvy se zástupcem stanice.
 4. Já bych řekl, že celkem dost. Dětský obsah populární obecně je a každým rokem roste. Jiné dětské stanice v nabídce ZZ mají a u žádné nové stanice netrvalo přidání ZZ skoro tři roky. Spolu se Seznamem jsou CN a NickToons skoro poslední, kde to dává smysl a ani jedna ze stanic nespadá pod nějaký malý mediahouse. Čili ne, pochopit to je pro mne těžké. Ledaže by sledovanost byla tak mizerná anebo vlastnící práv (stanice) o ZZ sami nestojí či chtějí za něj mnoho $$$.
 5. A Cartoon Network po 3 letech stále bez ZZ, podobně jako NickToons? Nechápu.
 6. V kabelu ty stanice mají rozlišení a hlavně datový tok dobrý obecně, ale je fakt, že i tak ne úplně ten nejvyšší možný.
 7. Jack_6428

  4K UHD

  A je nějaký odhad kdy do toho boxu podporu DVB-C přidají?
 8. Jack_6428

  4K UHD

  Kdyby VF vážně chtěl, tak udělá 4K balíček (který by mohl snadno namíchat skrze jednoho distributora) anebo nabídne aspoň jeden kanál za příplatek a druhý jako volné promo. Aspoň pro klienty nové VF TV.
 9. Jack_6428

  4K UHD

  Love Nature 4K, TravelXP 4K, FashionTV UHD, NASA UHD, Eurosport 4K, Museum 4K, LoungeTV 4K, LuxeTV 4K, Ambiance 4K, MyZenTV 4K... jsou všechno 4K programy (alespoň částečně dostupné a určené) pro ČR. Takže argument, že není lineární obsah, už moc neplatí. V kombinaci s VOD, od různých stanic z nabídky, vlastní knihovny a aplikacemi Netflix a YouTube, je 4K obsahu pro Vodafone potenciálně dost. A pokud by někdo krmil TV k tomu i 4K Blu-Ray filmy tak se o absenci 4K obsahu obecně už vážně mluvit nedá.
 10. Tak ve vzduchu ta NASA TV být může, ale v UPC ne... Nechápu. https://www.parabola.cz/clanky/6870/nasa-uhd-vstoupila-do-dvb-t2-multiplexu-23/
 11. Potvrzuji, že již běží. Díky. Mohu se zeptat jak k tomu obecně došlo aniž byste odhaloval moc z technického zákulisí?
 12. Tak jsem to dneska sledoval a máte pravdu v tom, že v kabelu to jede správně. Ovšem v Horizonu, kde jsem se původně díval, ta chyba stále je.
 13. Nesedí epg, logo a breaky. Tohle co tam někdo teď pouští je Nick Global. Pro ČR/SR je určen Nick Global Commercial s cz reklamou, jinými pořady a jiným logem. Asi podobná chybka jako byla párkrát s FashionTV. Buď u vás nebo provozovatele (ViacomCBS) někdo se přehmátl. @technik
 14. @technikZdravim. Uz asi dva dny mate v nabidce spatnej feed Nickelodeonu ktery nen urcen pro CR. Mozna omyl. Prosim check.
 15. Předpokládám, že by se to případně downgradovalo dočasně jen pro Horizon Go/Vodafone TV a DVB-C by bylo bez změn?
 16. Třeba se to po krizi změní za kdysi zvažované plnohodnotné ČT Retro...
 17. Chtělo by to zase aktualizovat... https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/Cenik_Digital.pdf Poslední změna 1.11. a nemyslím, že to je úplně aktuální.
 18. Vloni (nebo předloni?) se mi to dělo u několika pořadů, resp. jejich dílů, taky a myslím, že ani tehdy jsem na to odpověď reálně nedostal.
 19. Tak čekáme už nějaký ten, ehm rok, pátek. Hned to nebude, to je jasné. Ale to, že budou obě společnosti fúzovat a následně sdílet infrastrukturu, věděli dlouho dopředu všichni včetně nich a ani jedna společnost přeci nevaří z vody. Každá měla k dispozici nějaké technologie, ne-li hotová řešení v jiných zemích, a čas na tom zapracovat. Teď měli a mají čas na tom dělat společně a možností a především prostředku pak mají s prominutím tolik, že by i Strýček Skrblík záviděl. Čili ano, čekám, že už letos se věci konečně pohnou. Postupně.
 20. Nejlepší by bylo kdyby to mělo 4K, 1TB, Cloud, videotéku i aplikace. Ultimátní krabička na všechno. A upřímně nevidím důvod, technický, proč by nemohlo. Je rok 2020. Vše z toho je dávno běžné, potřebného rychlého internetu včetně, a mluvíme o Vodafonu proboha, ne nějaké kabelové firmě v Horní Dolní, kde právě objevily barevné CRT. Říkám, ať pronájem stojí první rok třeba dvojnásob než ostatní boxy, ale ať už to zavedou. A ok, chápu, že furt mají asi hodně papírování a řeší co s infrastrukturou apod., ale dyť už to začíná být fakt trochu trapné. Největší hráč na trhu a není úplným leaderem. Jediný důvod proč jim to zatím prochází je nedostatek adekvátní konkurence.
 21. Tak pokud to má být fakt dlouhodobé řešení, bylo by celkem smutné, kdyby to to 4K nepodporovalo a ten 1TB místa nemělo. Klidně ať je to dražší, ale ať to už konečně je a je to funkční.
 22. Ty ČTčka budou asi dočasný, ale u těch placených to bude spíš vyřazený duplicitů pro uvolnění kapacity jako u nás.
 23. Napsal jsem, uvidíme co zjistím. Současná podpora stojí za prd, komunikuje pomalu. Nicméně, vrátil bych se letmo k tomu "věšteckému" příspěvku z dřívějška. Je dost možné, že u Eurosportu, Discovery a TLC dojde (pokud ne hned tak časem) se spuštěním reklamy také ke změně feedu z pan-evropského na ryze český (s českou grafikou) a/nebo že se při tom TLC překlopí do HD. Rovněž, přibližně tou dobou, dojde plošně ke spuštění HGTV HD a to nejspíše i u nás. Čili diváci programů Discovery se snad mohou těšit na jaře na mnohé :) Ad CNN... Bude UPC přidávat promo pozici/smyčku nebo počká na ostrý dubnový start? A bude vyřazena CNN International, podobně jako kdysi MTV Europe za MTV CZ/Comedy Central Extra za PCC nebo Prima/Turner nic takového výjimečně nechce?
×
×
 • Vytvořit...