Přejít na obsah

Jack_6428

Uživatel
 • Počet příspěvků

  2,163
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  22

Jack_6428 last won the day on 17. července

Jack_6428 had the most liked content!

O uživateli Jack_6428

 • Hodnost
  Pokročilý

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Hlavní město
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Kaon

Návštěvy profilu

1,623 zobrazení profilu
 1. Jack_6428

  Horizon Go

  Předpokládám, že další programy se zpětným zhlédnutím přibudou začátkem roku?
 2. Jack_6428

  Nové stanice

  Sice neumím, resp. sem tam něco rozumím, ale občas bych na to ze zvědavosti (podobně jako na asijské programy jenž jsou alespoň jazykově ještě vzdálenější) přepnul. Hlavně ale aby se už objevil alespoň ten slibovaný německý balíček jestli nějaký další - přestože tenhle španělský se díky spolupráci s AMC v budoucnu částečně také nabízí.
 3. Jack_6428

  Nové stanice

  Já jsem na to docela zvědav, včetně toho až konečně bude Óčko v lepší kvalitě místo té strašné kazetovky co pouštěj do éteru teď. Bude španělský balíček/MallTV i v UPC? https://www.parabola.cz/zpravicky/30004/spanelske-programy-expanduji-po-evrope/ https://www.lupa.cz/clanky/mall-tv-oficialne-spustena-krome-vlastni-tvorby-nabizi-i-akvizicni-tituly-az-ve-2k-kvalite/
 4. Jack_6428

  Horizon Go

  Kdy cca přibudou další programy v ZZ?
 5. Jack_6428

  Nové stanice

  Neco bude do konce roku jeste urcite. Muj odhad je ze se do HD preklopi nekolik dalsich stanic (NGC CZ, Disney Channel, ...), pribude par stanic (NGC CZ, Cartoon Network HD, Nick Jr., ...) do Zpetneho Zhlednuti a objevi se par zcela novych stanic. Nemyslim si ze toho bude moc, ale spis od kazdeho neceho trochu pro vsechny.
 6. Jack_6428

  Horizon Go

  Mně teď taky ZZ nejede... (na Coolu)
 7. Jack_6428

  Nové stanice

  Je to možné. Jestli ne už teď tak časem určitě.
 8. Jack_6428

  Nové stanice

  Exkluzivita končí neboť je to moc drahé a nikdo na to nekouká...
 9. Jack_6428

  Nové stanice

  Jaké sporty vám (kromě O2 a Digi stanic, které jsou ztrátové a které jinde logicky nebudou) v UPC chybí? Mě maximálně napadá Extreme Sports Channel v HD, Fuel TV HD, Motorsport TV HD a Fight Channel World HD - vše však v angličtině, což je možná i důvod proč chybí.
 10. Jack_6428

  Nové stanice

  Tak NASA TV HD by byla jako zpestření celkem fajn 😉 Je pravda, že třeba E! Entertainment, UP Network, Československo/Festival, Epic Drama či TravelXP v nabídce chybí, ale myslím že to není zatím takový problém. Myslím, že UPC stále čeká jak si stanice u nás povedou a zvažuje, zda se jim zařazení vyplatí. Nějaké z nich bysme se ale výhledově už snad dočkat mohli... PowerTV je moc nové a neví se, co to udělá. Může klidně neoslovit a letos zase skončit... Ze stanic, které čekají na překlopení z SD do HD, mi chybí v nabídce již pouze dlouho slibované National Geographic HD, Disney Channel HD, AXN HD a Nickelodeon HD - to však nezáleží bohužel na UPC. Nicméně, jsem optimista a věřím, že letos už konečně něco z toho fakt bude - konkrétně NGC a Disney. Časem bych čekal překlopení ještě u TV Papriky, Fishing & Huntingu, Spektra Home, Mňam, Crime & Investigation, TLC, CNN, BBC, CNBC, France24, DW, TA3, Minimax, Megamaxu, JimJamu, Óčka a MTV/VH1. A pak bude na hodně dlouhou dobu klid. Ale to ještě chvíli bude trvat...
 11. Jack_6428

  Nové stanice

  To UPC dělat nebude, protože se to nevyplatí a sami to i řekli. Je to prakticky vyhazování peněz - zvlášť u nás. To radši další rozšiřování služeb, v čemž podle mě nemají konkurenci a je to ta správná cesta - alespoň co se rychlosti internetu a kvality/počtu HD kanálů týče. Mně chybí v nabídce už jen pár stanic, ale ani ne tak chybou UPC jako spíš provozovatelů. Snad se některých z nich do konce roku konečně (prý) dočkáme.
 12. Jack_6428

  Nové stanice

  Řekl bych, že většina novinek přijde až v září s náběhem hlavní podzimní sezóny. Nějaká představa by byla, ale je to zatím nejisté a ještě daleko. Ono těch nových věcí na přidávání je také už čím dál méně. Příští rok to bude už spíš jen o jednotkách než desítkách, řekl bych.
 13. Jack_6428

  Nový 4k set-top-box

  A zvažujete letos aspoň 4K obsah do HorizonGo/MyPrime? :)
 14. Jack_6428

  HBO OD, Titulky u zpetneho zhlednuti

  Stručně řečeno? HBO OD nezajímavá a mrtvá služba pro operátory i HBO.
 15. Jack_6428

  Nové stanice

  Uvidíme. Mohl by. Pokud je/bude CZ lokalizace - podobně jako u History 2 HD.
×