Přejít na obsah

Jack_6428

Uživatel
 • Počet příspěvků

  2 247
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  34

Jack_6428 naposledy vyhrál 6. června

Jack_6428 má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Jack_6428

 • Hodnost
  Pokročilý

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  Jiná služba
 • Vodafone televize
  TV Komplet
 • Vodafone datový limit na mobilu
  Jiná služba
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  Neomezeně
 • Vodafone zařízení
  Kaon
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Hlavní město

Návštěvy profilu

3 133 zobrazení profilu
 1. A lze přibližně ten objem dat vyčíslit? Kdy se tím začne VF zabývat? Můj tip je někde okolo 1TB/den a 100TB/měsíc, ale třeba jsem to podsadil.
 2. Což je škoda, když je HD verze. Jsem ji marně hledal. Sledovanost a cena nebo jiný důvod? Sky News bude snad HD. Asi rozšíření smlouvy se zástupcem stanice.
 3. Já bych řekl, že celkem dost. Dětský obsah populární obecně je a každým rokem roste. Jiné dětské stanice v nabídce ZZ mají a u žádné nové stanice netrvalo přidání ZZ skoro tři roky. Spolu se Seznamem jsou CN a NickToons skoro poslední, kde to dává smysl a ani jedna ze stanic nespadá pod nějaký malý mediahouse. Čili ne, pochopit to je pro mne těžké. Ledaže by sledovanost byla tak mizerná anebo vlastnící práv (stanice) o ZZ sami nestojí či chtějí za něj mnoho $$$.
 4. A Cartoon Network po 3 letech stále bez ZZ, podobně jako NickToons? Nechápu.
 5. V kabelu ty stanice mají rozlišení a hlavně datový tok dobrý obecně, ale je fakt, že i tak ne úplně ten nejvyšší možný.
 6. Jack_6428

  4K UHD

  A je nějaký odhad kdy do toho boxu podporu DVB-C přidají?
 7. Jack_6428

  4K UHD

  Kdyby VF vážně chtěl, tak udělá 4K balíček (který by mohl snadno namíchat skrze jednoho distributora) anebo nabídne aspoň jeden kanál za příplatek a druhý jako volné promo. Aspoň pro klienty nové VF TV.
 8. Jack_6428

  4K UHD

  Love Nature 4K, TravelXP 4K, FashionTV UHD, NASA UHD, Eurosport 4K, Museum 4K, LoungeTV 4K, LuxeTV 4K, Ambiance 4K, MyZenTV 4K... jsou všechno 4K programy (alespoň částečně dostupné a určené) pro ČR. Takže argument, že není lineární obsah, už moc neplatí. V kombinaci s VOD, od různých stanic z nabídky, vlastní knihovny a aplikacemi Netflix a YouTube, je 4K obsahu pro Vodafone potenciálně dost. A pokud by někdo krmil TV k tomu i 4K Blu-Ray filmy tak se o absenci 4K obsahu obecně už vážně mluvit nedá.
 9. Tak ve vzduchu ta NASA TV být může, ale v UPC ne... Nechápu. https://www.parabola.cz/clanky/6870/nasa-uhd-vstoupila-do-dvb-t2-multiplexu-23/
 10. Potvrzuji, že již běží. Díky. Mohu se zeptat jak k tomu obecně došlo aniž byste odhaloval moc z technického zákulisí?
 11. Tak jsem to dneska sledoval a máte pravdu v tom, že v kabelu to jede správně. Ovšem v Horizonu, kde jsem se původně díval, ta chyba stále je.
 12. Nesedí epg, logo a breaky. Tohle co tam někdo teď pouští je Nick Global. Pro ČR/SR je určen Nick Global Commercial s cz reklamou, jinými pořady a jiným logem. Asi podobná chybka jako byla párkrát s FashionTV. Buď u vás nebo provozovatele (ViacomCBS) někdo se přehmátl. @technik
 13. @technikZdravim. Uz asi dva dny mate v nabidce spatnej feed Nickelodeonu ktery nen urcen pro CR. Mozna omyl. Prosim check.
 14. Předpokládám, že by se to případně downgradovalo dočasně jen pro Horizon Go/Vodafone TV a DVB-C by bylo bez změn?
×
×
 • Vytvořit...