Jump to content

Jack_6428

Uživatel
 • Content Count

  2,180
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Jack_6428 last won the day on January 15

Jack_6428 had the most liked content!

About Jack_6428

 • Rank
  Pokročilý

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Hlavní město
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Kaon

Recent Profile Visitors

1,963 profile views
 1. Stejně jako v případě hlavního Nicku (verze Global a Commercial Global) má i Nick Jr. v Evropě v různých zemích více verzí. Pokud nějaký CZSK operátor nabízí špatnou verzi, která není určená primárně pro CZSK trh, je to jeho chyba a nikoliv chyba provozovatele. Nick Jr. konkrétně ve verzi pro náš trh vysílá reklamu prakticky od svého startu, což je už pár let, a tahle správná verze je i v UPC. Přepnutím audio stopy reklama, která je vkládána do vysílání na odbavení, ze stanice kouzelně nezmizí. O něčem takovém, a s prominutím nesmyslu, slyším prvně. Čili buď Telekom nabízí stanici a má uzpůsobené služby nějakým pofidérním způsobem nebo se špatně vyjadřujete - čemuž se v tomto případě přikláním protože si ve svých příspěvcích protiřečíte. Nick Jr. pro náš trh má jako základ, nebo donedávna ještě měl, polský feed, do kterého jsou vkládány české reklamní breaky a který má dvě audio stopy - českou a anglickou. Pokud má nějaký operátor něco jiného není to verze přímo pro náš trh. Nebylo by to však poprvé, co takový problém nastal, a příkladů se najde z minulosti celá řada - možná vám tedy přeci jen křivdím a je chyba u daného operátora.
 2. A nejde to sjednotit nebo nesjednotí se to s novým 4k boxem?
 3. Dlouhodobou rentabilitu i potenciální kvalitu této stanice považuji za diskutabilní, ale třeba překvapí.
 4. Dneska mi ZZ nefunguje a háže chybu.
 5. Epic Drama, TravelXP, NasaTV i TopKids bych být UPC zvážil :)
 6. A Disney Channel/Nick jako poslední stále furt nic. Trochu smutné.
 7. Uvidíme kdy přibudou další zprávy v HD. Už by měly být k dispozici v HD všechny zbývající... CNBC, CNN, BBC, DW, France24, CGTN. https://www.parabola.cz/zpravicky/30553/cnbc-hd-zahajil-vysilani-na-28-2e/
 8. Možná časem i Čína v HD... https://www.parabola.cz/zpravicky/30506/cgtn-hd-odstartovala-fta-na-28-2e/
 9. Poslední rozšíření nabídky mě těší - hlavně Viasat Nature HD a Óčko Black HD. Další krok ke kompletaci. Věřím, že do konce roku se podaří i ten zbytek :)
 10. Myslím, že i samo HBO na to rezignovalo...
 11. @David - UPC Co je myšleno tím "na zkoušku" u CN? Vždyť normálně vysílá u většiny poskytovatelů, je plně česky, v HD a provozovatel se o ten kanál (na rozdíl třeba od Nicku ) celkem dost stará. Co víc chtít? CN byl vždycky vlajkou a Boomerang dvojkou. Krom toho existence/podoba Boomerangu je nejistá.
 12. To by potom nemusely být v nabídce ani ty základní programy... Zrovna tenhle je z těch, které jsou zdarma poměrně zajímavý a už se v CZSK nabídkách objevil.
 13. Co třeba udělat na FB o tom anketu? 😉
 14. S příchodem tohoto 4K boxu čekám příchod 4K obsahu skrze MyPrime, Netflix, YouTube, HBO GO. A možná nějakej 4K demo kanál (FashionTV/Eurosport/NasaTV/NGC/Filmbox/HBO) k tomu.
×
×
 • Create New...