Přejít na obsah

Jack_6428

Uživatel
 • Počet příspěvků

  2,172
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  25

Jack_6428 last won the day on 15. ledna

Jack_6428 had the most liked content!

O uživateli Jack_6428

 • Hodnost
  Pokročilý

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Hlavní město
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Kaon

Návštěvy profilu

1,773 zobrazení profilu
 1. Jack_6428

  Nové stanice

  Možná časem i Čína v HD... https://www.parabola.cz/zpravicky/30506/cgtn-hd-odstartovala-fta-na-28-2e/
 2. Jack_6428

  Nové stanice

  Poslední rozšíření nabídky mě těší - hlavně Viasat Nature HD a Óčko Black HD. Další krok ke kompletaci. Věřím, že do konce roku se podaří i ten zbytek :)
 3. Jack_6428

  HBO OD

  Myslím, že i samo HBO na to rezignovalo...
 4. Jack_6428

  Nové stanice

  @David - UPC Co je myšleno tím "na zkoušku" u CN? Vždyť normálně vysílá u většiny poskytovatelů, je plně česky, v HD a provozovatel se o ten kanál (na rozdíl třeba od Nicku ) celkem dost stará. Co víc chtít? CN byl vždycky vlajkou a Boomerang dvojkou. Krom toho existence/podoba Boomerangu je nejistá.
 5. Jack_6428

  Nové stanice

  To by potom nemusely být v nabídce ani ty základní programy... Zrovna tenhle je z těch, které jsou zdarma poměrně zajímavý a už se v CZSK nabídkách objevil.
 6. Jack_6428

  Nové stanice

  Co třeba udělat na FB o tom anketu? 😉
 7. Jack_6428

  VODAFONE Group kupuje UPC

  S příchodem tohoto 4K boxu čekám příchod 4K obsahu skrze MyPrime, Netflix, YouTube, HBO GO. A možná nějakej 4K demo kanál (FashionTV/Eurosport/NasaTV/NGC/Filmbox/HBO) k tomu.
 8. Jack_6428

  Nové stanice

  Myslím, že 4K stanice se jen tak v nabídce nedočkáme. To už dřív bude 4K obsah na HBO GO a v MyPrime. Ale třeba se pletu... Jestli Šlágr a Mňau fakt skončí se uvidí. Je to možné a pokud ano, myslím, že do jara bude jasno.
 9. Jack_6428

  Nové stanice

  Myslím, že i UPC chce mít o svátcích klid. Jestli překvapí a něco náhodou přibude tak jedině až ve čtvrtek/pátek. Spíš ale tipuji reálně až půlku ledna. Ať už půjde o rozšíření ZZ nebo překlopení do HD nebo úplně nové stanice. Tak či onak není podle mě kam spěchat. UPC toho nabízí už beztak dost. Když bych měl říci za sebe co mi stále chybí a na co čekám, tak konkrétně...: ZZ u Cartoon Network HD ZZ u Nick Jr. ZZ u Nat Geo ZZ u Nat Geo Wild HD ZZ u TUTY TV HD ZZ u SeznamTV HD ZZ u FIlm+ HD ZZ u Viasat HD ZZ u Československo HD ZZ u Fine Living HD ZZ u Film Europe HD Překlopení Disney Channel do HD Překlopení Nickelodeonu do HD Překlopení Nat Geo do HD Překlopení AXN do HD Překlopení MTV do HD Překlopení Minimax do HD Překlopení Megamaxu do HD Překlopení TV Paprika do HD Překlopení TLC do HD Překlopení Sport5 do HD Překlopení C Music do HD Překlopení CNN do HD Překlopení BBC World News do HD Překlopení CNBC do HD Zařazení Top Kids HD Zařazení NASA TV HD Zařazení Museum HD Zařazení německého balíčku (RTL, RTL II, Super RTL, Sat1, Pro7, VOX) Pak budu naprosto spokojený na hodně dlouhou dobu :) Jinak přeji všem hezké svátky! 😉
 10. Jack_6428

  Horizon Go

  Předpokládám, že další programy se zpětným zhlédnutím přibudou začátkem roku?
 11. Jack_6428

  Nové stanice

  Sice neumím, resp. sem tam něco rozumím, ale občas bych na to ze zvědavosti (podobně jako na asijské programy jenž jsou alespoň jazykově ještě vzdálenější) přepnul. Hlavně ale aby se už objevil alespoň ten slibovaný německý balíček jestli nějaký další - přestože tenhle španělský se díky spolupráci s AMC v budoucnu částečně také nabízí.
 12. Jack_6428

  Nové stanice

  Já jsem na to docela zvědav, včetně toho až konečně bude Óčko v lepší kvalitě místo té strašné kazetovky co pouštěj do éteru teď. Bude španělský balíček/MallTV i v UPC? https://www.parabola.cz/zpravicky/30004/spanelske-programy-expanduji-po-evrope/ https://www.lupa.cz/clanky/mall-tv-oficialne-spustena-krome-vlastni-tvorby-nabizi-i-akvizicni-tituly-az-ve-2k-kvalite/
 13. Jack_6428

  Horizon Go

  Kdy cca přibudou další programy v ZZ?
 14. Jack_6428

  Nové stanice

  Neco bude do konce roku jeste urcite. Muj odhad je ze se do HD preklopi nekolik dalsich stanic (NGC CZ, Disney Channel, ...), pribude par stanic (NGC CZ, Cartoon Network HD, Nick Jr., ...) do Zpetneho Zhlednuti a objevi se par zcela novych stanic. Nemyslim si ze toho bude moc, ale spis od kazdeho neceho trochu pro vsechny.
 15. Jack_6428

  Horizon Go

  Mně teď taky ZZ nejede... (na Coolu)
×