Jump to content

Jack_6428

Uživatel
 • Content Count

  2,224
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Jack_6428 last won the day on January 9

Jack_6428 had the most liked content!

About Jack_6428

 • Rank
  Pokročilý

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  Jiná služba
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC datový limit na mobilu
  Jiná služba
 • UPC volné minuty na mobilu
  Neomezeně
 • UPC volné SMS na mobilu
  Neomezeně
 • Zařízení od UPC
  Kaon
 • Místo odběru služeb UPC
  Hlavní město

Recent Profile Visitors

2,588 profile views
 1. Napsal jsem, uvidíme co zjistím. Současná podpora stojí za prd, komunikuje pomalu. Nicméně, vrátil bych se letmo k tomu "věšteckému" příspěvku z dřívějška. Je dost možné, že u Eurosportu, Discovery a TLC dojde (pokud ne hned tak časem) se spuštěním reklamy také ke změně feedu z pan-evropského na ryze český (s českou grafikou) a/nebo že se při tom TLC překlopí do HD. Rovněž, přibližně tou dobou, dojde plošně ke spuštění HGTV HD a to nejspíše i u nás. Čili diváci programů Discovery se snad mohou těšit na jaře na mnohé :) Ad CNN... Bude UPC přidávat promo pozici/smyčku nebo počká na ostrý dubnový start? A bude vyřazena CNN International, podobně jako kdysi MTV Europe za MTV CZ/Comedy Central Extra za PCC nebo Prima/Turner nic takového výjimečně nechce?
 2. Asi bude záležet jestli ho bude Prima cpát operátorům povinně v balíčku. Trochu OT dotaz, ale... Je nějaký důvod proč se grafická kvalita českých a anglických DVB titulků na HBO (HD) liší? Ty anglické vypadají kvalitně jak z Blu-Ray, případně jak vložené do obrazu HBO u běžně titulkovaných pořadů, ale ty české mají obyčejný ošklivý formát/vzhled, které známe z řady dalších stanic.
 3. Zúčastnil bych se této částečně OT debaty formou dlouhého odstavce, ale (alespoň prozatím) radši ne. Jen úplně stručně, reálně by ten německý balíček byl fakt větším přínosem, ale pokud by bylo v rámci jiného zpoplatněného balíčku ještě něco tak proč ne. Jedno nevylučuje to druhé.
 4. Tak já netvrdím, že všechno toto bude. To je samozřejmě nereálné. Jen jsem vypsal, co všechno být může a věřím i vím, že něco z toho se splní. Nevidím problém s tím mít to takhle přehledně tady.
 5. Mozna nemile, ale aspon prilezitost se o svatcich socializovat s rodinou a prateli. Krom toho dnes uz na TV nelze koukat jen na linearni vysilani. ;)
 6. Po čtvrt roce opět aktuální shrnutí co nám příští rok potenciálně zbývá a co lze snad alespoň z části v jeho průběhu očekávat... HD verze: AXN CZ, BBC World, CBS Reality, CGTN, CNBC Europe, Crime & Investigation, Deutsche Welle, Disney Channel, Extreme Sports, Fishing & Hunting, France 24, Jim Jam, Minimax, MTV, Nickelodeon, Nick Jr., NickToons, Spektrum Home, Sport 5, Šlágr TV, TLC, TV Noe, TV Paprika, VH1 Nové stanice: Baby TV, Body in Balance HD, Boomerang, Brazzers TV Europe, CNN Prima News HD, Disney Junior, Duck TV Plus HD, Fight Channel World HD, HGTV, History2 HD, Luxe.TV HD, Museum HD, MyZen TV HD, Reality Kings TV, Sky News, TopKids HD, TravelXP HD, Trojka, Up Network + německý balíček Vyřazení: CNN + možná Auto Motor Sport HD, KBS World HD, MTV (ponechání v Horizon GO) Zpětné zhlédnutí: Adventure HD, Cartoon Network HD, CBS Reality, Crime & Investigation, Československo HD, Discovery Showcase HD, Discovery Turbo Xtra HD, Extreme Sports, Fashion TV HD, Filmbox Extra HD, Filmbox Plus, Filmbox Premium HD, Film Europe HD, Food Network HD, Golf Channel HD, MTV, NickToons, Relax HD, Televize Seznam HD, TLC, Travel Channel HD, TV Noe, Viasat Explore HD Feed: AXN HD, CNN, Discovery Channel HD, Disney Channel, Eurosport 1 HD, Nickelodeon, NickToons, TLC Grafika: Disney Channel (leden-červen), VH1 Classic 16:9: VH1 Classic
 7. České UPC není jediné, které tyhle ruské programy de facto vyřadí. Souhlasím s tím, že hraje roli více faktorů - změna zástupce stanic na našem trhu, případná vyšší cena, nepříznivé technické podmínky, sledovanost. Chápu, proč UPC skoro vyřazuje a nabízí to fakt extra. Ale tím pádem Komplet není Komplet a jestli si dobře pamatuju, už se to párkrát v historii stalo. Nevím no, je to takové nijaké neb. obě strany jsou v právu.
 8. https://www.parabola.cz/zpravicky/31513/golf-channel-a-upc-show-hd-bez-kabelove-licence/
 9. NickToons už má EPG a bude před Nickem místo Megamaxu. Megamax je tam dvakrát. Jednou na své pozici a podruhé na místě Nat Geo SD.
 10. Ano, to byl pochopitelně hlavní problém proč ho nakonec i UPC vyřadilo. Já vysvětloval technický/ekonomický důvod proč :)
 11. @Pavel m Časem asi NG SD vypnou určitě, ale jak jsou lidi navyklí na SD verzi tak to bude chvíli trvat, než jim dojde, že na HD mají už stejný a lepší obsah. Ten Šlágr je síla mno. Ale proč ne, třeba to právě díky tomuhle pak zabalej. @Evzen Nick SD na rozdíl od HD verze vysílá během přestávek českou reklamu, během které se signál dělí. Druhým rozdílem je pak fakt, že HD verze běží (anebo kdysi ještě běžela) oproti SD verzi o několik vteřin napřed, což tohle zavedení přímo do HD verze komplikovalo/komplikuje. No a pak jsou to drobné programové/kosmetické změny. Pokud by NickToons HD rovněž šel napřed před SD verzí, tak asi HD verze jen tak nebude. Ale ono to má i ekonomický důvod. SD je prostě furt levnější a málo kdo na nový (český) trh vstoupí rovnou v HD. Ve zbylých zemích, s kterými budeme stanici sdílet (Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Turecko) je také pouze SD verze - tedy až na Polsko, kde je i HD (jako náhrada hlavního Nicku HD, který i tam skončil) a odkud signál pramení. Myslím, že Viacom má jinou strategii než HD. Spíše jde cestou kvantity (více stanic) a kvality (lokalizace), než technické kvality. Takže bych upřímně dříve čekal třeba česko-slovenský feed hlavního Nicku než HD, ale nakonec asi bude nucen (stejně jako ostatní) pustit ven HD verze všech svých stanic (Nick, NickJr., NickToons, MTV, VH1) pro všechny. @Lukáš Polák To jsem zvědav jak si DuckTV Plus povede. Nějakou konkurenci, JimJam/BabyTV/NickJr./Déčko/Rik/Ťuki, mít bude.
×
×
 • Create New...