Přejít na obsah

Jack_6428

Uživatel
 • Počet příspěvků

  2 233
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  33

Jack_6428 naposledy vyhrál 1. února

Jack_6428 má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Jack_6428

 • Hodnost
  Pokročilý

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  Jiná služba
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC datový limit na mobilu
  Jiná služba
 • UPC rychlostní limit na mobilu
  Neomezeně
 • UPC zařízení
  Kaon
 • Místo odběru služeb UPC
  Hlavní město

Návštěvy profilu

2 815 zobrazení profilu
 1. Předpokládám, že by se to případně downgradovalo dočasně jen pro Horizon Go/Vodafone TV a DVB-C by bylo bez změn?
 2. Třeba se to po krizi změní za kdysi zvažované plnohodnotné ČT Retro...
 3. Chtělo by to zase aktualizovat... https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/Cenik_Digital.pdf Poslední změna 1.11. a nemyslím, že to je úplně aktuální.
 4. Vloni (nebo předloni?) se mi to dělo u několika pořadů, resp. jejich dílů, taky a myslím, že ani tehdy jsem na to odpověď reálně nedostal.
 5. Tak čekáme už nějaký ten, ehm rok, pátek. Hned to nebude, to je jasné. Ale to, že budou obě společnosti fúzovat a následně sdílet infrastrukturu, věděli dlouho dopředu všichni včetně nich a ani jedna společnost přeci nevaří z vody. Každá měla k dispozici nějaké technologie, ne-li hotová řešení v jiných zemích, a čas na tom zapracovat. Teď měli a mají čas na tom dělat společně a možností a především prostředku pak mají s prominutím tolik, že by i Strýček Skrblík záviděl. Čili ano, čekám, že už letos se věci konečně pohnou. Postupně.
 6. Nejlepší by bylo kdyby to mělo 4K, 1TB, Cloud, videotéku i aplikace. Ultimátní krabička na všechno. A upřímně nevidím důvod, technický, proč by nemohlo. Je rok 2020. Vše z toho je dávno běžné, potřebného rychlého internetu včetně, a mluvíme o Vodafonu proboha, ne nějaké kabelové firmě v Horní Dolní, kde právě objevily barevné CRT. Říkám, ať pronájem stojí první rok třeba dvojnásob než ostatní boxy, ale ať už to zavedou. A ok, chápu, že furt mají asi hodně papírování a řeší co s infrastrukturou apod., ale dyť už to začíná být fakt trochu trapné. Největší hráč na trhu a není úplným leaderem. Jediný důvod proč jim to zatím prochází je nedostatek adekvátní konkurence.
 7. Tak pokud to má být fakt dlouhodobé řešení, bylo by celkem smutné, kdyby to to 4K nepodporovalo a ten 1TB místa nemělo. Klidně ať je to dražší, ale ať to už konečně je a je to funkční.
 8. Ty ČTčka budou asi dočasný, ale u těch placených to bude spíš vyřazený duplicitů pro uvolnění kapacity jako u nás.
 9. Napsal jsem, uvidíme co zjistím. Současná podpora stojí za prd, komunikuje pomalu. Nicméně, vrátil bych se letmo k tomu "věšteckému" příspěvku z dřívějška. Je dost možné, že u Eurosportu, Discovery a TLC dojde (pokud ne hned tak časem) se spuštěním reklamy také ke změně feedu z pan-evropského na ryze český (s českou grafikou) a/nebo že se při tom TLC překlopí do HD. Rovněž, přibližně tou dobou, dojde plošně ke spuštění HGTV HD a to nejspíše i u nás. Čili diváci programů Discovery se snad mohou těšit na jaře na mnohé :) Ad CNN... Bude UPC přidávat promo pozici/smyčku nebo počká na ostrý dubnový start? A bude vyřazena CNN International, podobně jako kdysi MTV Europe za MTV CZ/Comedy Central Extra za PCC nebo Prima/Turner nic takového výjimečně nechce?
 10. Ok, diky, napisu tedy HBO.
 11. Asi bude záležet jestli ho bude Prima cpát operátorům povinně v balíčku. Trochu OT dotaz, ale... Je nějaký důvod proč se grafická kvalita českých a anglických DVB titulků na HBO (HD) liší? Ty anglické vypadají kvalitně jak z Blu-Ray, případně jak vložené do obrazu HBO u běžně titulkovaných pořadů, ale ty české mají obyčejný ošklivý formát/vzhled, které známe z řady dalších stanic.
 12. Zúčastnil bych se této částečně OT debaty formou dlouhého odstavce, ale (alespoň prozatím) radši ne. Jen úplně stručně, reálně by ten německý balíček byl fakt větším přínosem, ale pokud by bylo v rámci jiného zpoplatněného balíčku ještě něco tak proč ne. Jedno nevylučuje to druhé.
 13. Tak já netvrdím, že všechno toto bude. To je samozřejmě nereálné. Jen jsem vypsal, co všechno být může a věřím i vím, že něco z toho se splní. Nevidím problém s tím mít to takhle přehledně tady.
 14. Mozna nemile, ale aspon prilezitost se o svatcich socializovat s rodinou a prateli. Krom toho dnes uz na TV nelze koukat jen na linearni vysilani. ;)
×
×
 • Vytvořit...