Jump to content

Jack_6428

Uživatel
 • Content Count

  2,188
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Jack_6428 last won the day on January 15

Jack_6428 had the most liked content!

About Jack_6428

 • Rank
  Pokročilý

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Hlavní město
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Kaon

Recent Profile Visitors

2,108 profile views
 1. Taky myslím, že 1Gbps přijde dříve než 4K. Zní to tak nějak i logicky.
 2. Ten upload de facto stačí, ale minimálně na první pohled vypadá na papíře vedle toho downloadu fakt bídně až směšně.
 3. Nevadí. Zvyšuje tahle změna alespoň do budoucna u stanic tohoto typu šanci nebo takové přesuny jsou pro vás irelevantní a stejně byste to brali po dohodě odjinud? Jinak sem odepsal na tu zprávu konečně...
 4. https://www.parabola.cz/zpravicky/30892/nhk-world-hd-odstartovala-fta-na-13e/ Asi by se teď spolu s NASA HD nemohla ta NHK WORLD HD v nabídce objevit?
 5. Květen teprve začal. A máme taky červen/červenec... času dost 😉 (ale moc toho bych nečekal zase, spíš jen jeden dva překlopení do HD a jeden dva nové kanály)
 6. Dva feedy se stejným obsahem. Jeden však s reklamou, druhý bez reklamy s výplní. Jediné asi vysvětlení.
 7. Netestuje se na rezerveHD nahodou TopKids? Jinak souhlasím, že by v HD už mělo být ideálně vše. Pár stanic je furt v tomhle pozadu úplně a u některých UPC zatím nevidí u HD rentabilitu...
 8. Stejně jako v případě hlavního Nicku (verze Global a Commercial Global) má i Nick Jr. v Evropě v různých zemích více verzí. Pokud nějaký CZSK operátor nabízí špatnou verzi, která není určená primárně pro CZSK trh, je to jeho chyba a nikoliv chyba provozovatele. Nick Jr. konkrétně ve verzi pro náš trh vysílá reklamu prakticky od svého startu, což je už pár let, a tahle správná verze je i v UPC. Přepnutím audio stopy reklama, která je vkládána do vysílání na odbavení, ze stanice kouzelně nezmizí. O něčem takovém, a s prominutím nesmyslu, slyším prvně. Čili buď Telekom nabízí stanici a má uzpůsobené služby nějakým pofidérním způsobem nebo se špatně vyjadřujete - čemuž se v tomto případě přikláním protože si ve svých příspěvcích protiřečíte. Nick Jr. pro náš trh má jako základ, nebo donedávna ještě měl, polský feed, do kterého jsou vkládány české reklamní breaky a který má dvě audio stopy - českou a anglickou. Pokud má nějaký operátor něco jiného není to verze přímo pro náš trh. Nebylo by to však poprvé, co takový problém nastal, a příkladů se najde z minulosti celá řada - možná vám tedy přeci jen křivdím a je chyba u daného operátora.
 9. A nejde to sjednotit nebo nesjednotí se to s novým 4k boxem?
 10. Dlouhodobou rentabilitu i potenciální kvalitu této stanice považuji za diskutabilní, ale třeba překvapí.
 11. Dneska mi ZZ nefunguje a háže chybu.
 12. Epic Drama, TravelXP, NasaTV i TopKids bych být UPC zvážil :)
 13. A Disney Channel/Nick jako poslední stále furt nic. Trochu smutné.
×
×
 • Create New...