Jump to content

Jack_6428

Uživatel
 • Content Count

  2,199
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Jack_6428 last won the day on January 15

Jack_6428 had the most liked content!

About Jack_6428

 • Rank
  Pokročilý

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Hlavní město
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Kaon

Recent Profile Visitors

2,246 profile views
 1. Sem zvědav na čísla když už tu máme Fishing & Hunting.
 2. Takže 1. října kromě NGC HD nás možná čeká i DW HD... https://www.parabola.cz/zpravicky/31123/deutsche-welle-konci-vysilani-v-sd-na-13e/
 3. Zavádějící titulek. Když lepší program nechcete a přijde vám počet reklam na SD verzi neúměrně velký tak na něj nekoukejte anebo pak koukejte na ZZ. Nic lepšího vám asi neporadím. Většina diváků ale změnu uvítá.
 4. NGC HD má zpravidla premiéry s několikatýdenním až několikaměsíčním zpožděním a mnohem více repríz, používá zastaralou grafiku, nemá českou grafiku, nemá českou reklamu, není určen primárně pro český trh. Jediná momentální výhoda NGC HD je HD obraz a český dabing, jinak už nemá co nabídnout. A kdyby tam ta reklama nebyla, tak by byla SD verze furt kvalitově někde na úrovni té HD verze se sledovaností 0,něco%. Krom toho díky téhle změně NGC konečně přibude do ZZ a zbude místo po dalším duplicitním SD. Čili nevidím jediný důvod si stěžovat. Ba naopak. Po několika letech slibování... konečně!
 5. Smutna v cem? Soucasna evropska HD verze je oproti ceske SD verzi zcela ve vsem pozadu a tahle zmena se slibuje uz roky. Bude to jedine dobre.
 6. Tak furt je asi tak 20-30 SDček (nějaký zprávy/dětský/seriály/doku/sporty) co by už fakt potřebovaly a některý i šly překlopit konečně do HDčka. A zbytek bude hádám ten slavný 4K set-top-box, 4K VOD obsah, gigabitový internet, pár nových stanic a dál se uvidí.
 7. Nicméně launch základního TopKids HD v UPC vyloučit nelze 😉
 8. Bývalo to tak, že v OD toho bylo méně a později.
 9. OnDemand je myšleno spíše jako archiv pro operátory/settopbox k balíčku HBO, kdežto GO je univerzálnější online řešení s větším obsahem, lepší funkcionalitou, pro více zařízení a fungující jak doplněk k balíčku HBO tak nezávisle na providerovi. Čili GO o něco lepší, i když OD se od zrození zlepšil. Plus mínus.
 10. Já se trochu divím, že ještě není v HD to Noe... A taky Disney, Nick a NGC, ale to se už opakuji...
 11. Taky myslím, že 1Gbps přijde dříve než 4K. Zní to tak nějak i logicky.
 12. Ten upload de facto stačí, ale minimálně na první pohled vypadá na papíře vedle toho downloadu fakt bídně až směšně.
 13. Nevadí. Zvyšuje tahle změna alespoň do budoucna u stanic tohoto typu šanci nebo takové přesuny jsou pro vás irelevantní a stejně byste to brali po dohodě odjinud? Jinak sem odepsal na tu zprávu konečně...
 14. https://www.parabola.cz/zpravicky/30892/nhk-world-hd-odstartovala-fta-na-13e/ Asi by se teď spolu s NASA HD nemohla ta NHK WORLD HD v nabídce objevit?
×
×
 • Create New...