Přejít na obsah

renca

Uživatel
 • Počet příspěvků

  177
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  3

renca last won the day on 10. července 2017

renca had the most liked content!

O uživateli renca

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Ostrava
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  CA modul, modem Cisco 3208

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. renca

  Nové stanice

  Děkuji za pomoc.
 2. renca

  Nové stanice

  Ne, reakce je na Davidův odkaz na dokument - frekvenční plán (a jde mi o DVB-C), který byl aktualizován 31.10.2017. Tak se ptám, jestli neexistuje nějaký novější, protože se mi zdá, že po tomto datu byly změny. Naposledy slovenské veřejnoprávní Jednotka a Dvojka v HD.
 3. renca

  Nové stanice

  Ale tady ten dokument je z 31.10.2017. Je to aktuální verze? Děkuji.
 4. renca

  Pomale nacitani webu Idnes

  Mně stránky idnes občas rozsype taky uBlock Origin.
 5. Škoda, že tohle info neposílají všem. Jsem u UPC už hodně dlouho a platím dost, ale informace žádná - ani sms ani e-mail. Ještě že je tohle fórum.
 6. renca

  Tisková konference UPC, 5. září

  Hm... mnoho povyku pro nic.
 7. A momentálně máte tarif 300+?
 8. renca

  Nové stanice

  AXN HD sice není nová stanice, ale dočkáme se v dohledné době plné lokalizace do češtiny? Díky za odpověď.
 9. renca

  CA Modul

  No pardon, ale takové slovíčkaření by bylo naprosto nedůstojné ve stanovisku oficiálního zástupce společnosti. Když už, tak tam mělo být Ano, pokud byl modul v minulosti zakoupen přes Licu, tak vám ho uznáme. Protože budoucí čas (koupíte si ho) navozuje dojem, že možnost zakoupení přes Licu (stejně jako Aukro) stále platí.
 10. renca

  CA Modul

  Problém je, že Lica ti ho ani neprodá. A ty, které do bloknutí ze strany UPC prodali, jsou všechny v systému UPC - zasílali je zákazníkům už spárované s kartou.
 11. renca

  Nové stanice

  Také Poda umožňuje výběr "vlastních" kanálů. U UPC mi to chybí. Mimochodem, ty jazykové balíčky - na Slovensku mají německý a maďarský. Davide, uvažuje se i u nás o nějakých? Německý, polský?
 12. renca

  CA Modul

  Na Slovensku si klienti mohou pořídit CAM za vydřidušskou cenu - ale aspoň se zárukou. U nás jen pokoutně a s obavou, že naletí. A při nedostatku se cena po bazarech taky šplhá vysoko a člověk nemá žádnou 2letou záruku.
 13. renca

  UPC Zone v novém

  Čili spíše sci-fi.
 14. renca

  UPC Zone v novém

  Jo, ten si pamatuju (myslím, že jsem mu dala plus bod) - a teď ho taky nemůžu najít (nevidím ho ani na záložce Poslední aktivita).
 15. renca

  UPC Zone v novém

  To je opravdu škoda. Bylo to užitečné a praktické. V nejhorším by to šla lokalita a služby napsat do podpisu, ale ani ten tu nejde ze záhadných důvodů nastavit. Hm... tak si znovu říkám, která nová funkce nového fóra je lepší. Jo, je to tu zabezpečené přes https, záložka Poslední aktivita je fajn, příspěvek můžu všelijak vybarvit, formátovat, je tu více smajlů, ale... Prostě jsme se zároveň vzdali mnoha pozitiv. Prý si člověk zvykne na všechno, ale jde to ztuha. Klidně mi říkejte konzerva, ale na to starém fóru mě to bavilo více.
×