Jump to content

renca

Uživatel
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

renca last won the day on July 10 2017

renca had the most liked content!

About renca

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Ostrava
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  CA modul, modem Cisco 3208

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ne, reakce je na Davidův odkaz na dokument - frekvenční plán (a jde mi o DVB-C), který byl aktualizován 31.10.2017. Tak se ptám, jestli neexistuje nějaký novější, protože se mi zdá, že po tomto datu byly změny. Naposledy slovenské veřejnoprávní Jednotka a Dvojka v HD.
 2. Ale tady ten dokument je z 31.10.2017. Je to aktuální verze? Děkuji.
 3. Mně stránky idnes občas rozsype taky uBlock Origin.
 4. Škoda, že tohle info neposílají všem. Jsem u UPC už hodně dlouho a platím dost, ale informace žádná - ani sms ani e-mail. Ještě že je tohle fórum.
 5. AXN HD sice není nová stanice, ale dočkáme se v dohledné době plné lokalizace do češtiny? Díky za odpověď.
 6. No pardon, ale takové slovíčkaření by bylo naprosto nedůstojné ve stanovisku oficiálního zástupce společnosti. Když už, tak tam mělo být Ano, pokud byl modul v minulosti zakoupen přes Licu, tak vám ho uznáme. Protože budoucí čas (koupíte si ho) navozuje dojem, že možnost zakoupení přes Licu (stejně jako Aukro) stále platí.
 7. Problém je, že Lica ti ho ani neprodá. A ty, které do bloknutí ze strany UPC prodali, jsou všechny v systému UPC - zasílali je zákazníkům už spárované s kartou.
 8. Také Poda umožňuje výběr "vlastních" kanálů. U UPC mi to chybí. Mimochodem, ty jazykové balíčky - na Slovensku mají německý a maďarský. Davide, uvažuje se i u nás o nějakých? Německý, polský?
 9. Na Slovensku si klienti mohou pořídit CAM za vydřidušskou cenu - ale aspoň se zárukou. U nás jen pokoutně a s obavou, že naletí. A při nedostatku se cena po bazarech taky šplhá vysoko a člověk nemá žádnou 2letou záruku.
 10. Čili spíše sci-fi.
 11. Jo, ten si pamatuju (myslím, že jsem mu dala plus bod) - a teď ho taky nemůžu najít (nevidím ho ani na záložce Poslední aktivita).
 12. To je opravdu škoda. Bylo to užitečné a praktické. V nejhorším by to šla lokalita a služby napsat do podpisu, ale ani ten tu nejde ze záhadných důvodů nastavit. Hm... tak si znovu říkám, která nová funkce nového fóra je lepší. Jo, je to tu zabezpečené přes https, záložka Poslední aktivita je fajn, příspěvek můžu všelijak vybarvit, formátovat, je tu více smajlů, ale... Prostě jsme se zároveň vzdali mnoha pozitiv. Prý si člověk zvykne na všechno, ale jde to ztuha. Klidně mi říkejte konzerva, ale na to starém fóru mě to bavilo více.
×
×
 • Create New...