Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

renca

Uživatel
 • Počet příspěvků

  174
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  3

renca last won the day on 10. července 2017

renca had the most liked content!

O uživateli renca

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Ostrava
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  CA modul, modem Cisco 3208
 1. Pomale nacitani webu Idnes

  Mně stránky idnes občas rozsype taky uBlock Origin.
 2. Škoda, že tohle info neposílají všem. Jsem u UPC už hodně dlouho a platím dost, ale informace žádná - ani sms ani e-mail. Ještě že je tohle fórum.
 3. Tisková konference UPC, 5. září

  Hm... mnoho povyku pro nic.
 4. A momentálně máte tarif 300+?
 5. Nové stanice

  AXN HD sice není nová stanice, ale dočkáme se v dohledné době plné lokalizace do češtiny? Díky za odpověď.
 6. CA Modul

  No pardon, ale takové slovíčkaření by bylo naprosto nedůstojné ve stanovisku oficiálního zástupce společnosti. Když už, tak tam mělo být Ano, pokud byl modul v minulosti zakoupen přes Licu, tak vám ho uznáme. Protože budoucí čas (koupíte si ho) navozuje dojem, že možnost zakoupení přes Licu (stejně jako Aukro) stále platí.
 7. CA Modul

  Problém je, že Lica ti ho ani neprodá. A ty, které do bloknutí ze strany UPC prodali, jsou všechny v systému UPC - zasílali je zákazníkům už spárované s kartou.
 8. Nové stanice

  Také Poda umožňuje výběr "vlastních" kanálů. U UPC mi to chybí. Mimochodem, ty jazykové balíčky - na Slovensku mají německý a maďarský. Davide, uvažuje se i u nás o nějakých? Německý, polský?
 9. CA Modul

  Na Slovensku si klienti mohou pořídit CAM za vydřidušskou cenu - ale aspoň se zárukou. U nás jen pokoutně a s obavou, že naletí. A při nedostatku se cena po bazarech taky šplhá vysoko a člověk nemá žádnou 2letou záruku.
 10. UPC Zone v novém

  Čili spíše sci-fi.
 11. UPC Zone v novém

  Jo, ten si pamatuju (myslím, že jsem mu dala plus bod) - a teď ho taky nemůžu najít (nevidím ho ani na záložce Poslední aktivita).
 12. UPC Zone v novém

  To je opravdu škoda. Bylo to užitečné a praktické. V nejhorším by to šla lokalita a služby napsat do podpisu, ale ani ten tu nejde ze záhadných důvodů nastavit. Hm... tak si znovu říkám, která nová funkce nového fóra je lepší. Jo, je to tu zabezpečené přes https, záložka Poslední aktivita je fajn, příspěvek můžu všelijak vybarvit, formátovat, je tu více smajlů, ale... Prostě jsme se zároveň vzdali mnoha pozitiv. Prý si člověk zvykne na všechno, ale jde to ztuha. Klidně mi říkejte konzerva, ale na to starém fóru mě to bavilo více.
 13. UPC Zone v novém

  Ke vzhledu se už raději nevyjadřuji (bylo by to bohužel jen nošením dříví do lesa). Ale mám dotaz na věc, která byla ve starém fóru: uživatel si mohl do profilu doplnit svou lokalitu a služby, vše se zobrazovalo pod nickem. Bylo to užitečné, když někdo psal o nějakém výpadku, problému atd.
 14. UPC Zone v novém

  Davide, a bude se nějak upravovat grafický vzhled? To je ze všeho nejhorší - roztahané, nepřehledné, při čtení se špatně orientuje. Chápu, že se věci mění a vyvíjí. Ale mělo by to být k lepšímu. Marně přemýšlím, která funkce nového fóra je pro mě natolik důležitá, že převáží nad nepřehledností a zmatečností. Souhlasím s cvancarou, že starý vzhled nad tímto novým rozhodně vyhrává. Uživatelská přívětivost je nyní v tahu.
 15. Nové stanice

  Budu ráda, když mi odpoví aspoň David.
×