Přejít na obsah

xvip

Uživatel
 • Počet příspěvků

  10
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Vybírám hlavní TV pro rodiče, která by splňovala následující požadavky: - výrobce nejlépe LG (v domácnosti již jedna LG je,takže kvůli zachování struktury Menu a rozložení DO) - LCD 40-42 palců s DVB-C - cena 13-15tis - matná/pololesklá obrazovka - jasný zvuk - zvuk/obraz právě zobrazené TV stanice (DVB-C) při zobrazeném EPG - svižné načítání EPG u DVB-C kanálů - zobrazení teletextu v normálním poměru stran (např 4:3), popř. v jedné polovině obrazu - příp. podsvícené DO a nahrávání z DVB-C na USB disk Tučně zvýrazněné požadavky mi vadí u LG22LV5500, kterou používají s CA modulem jakou druhou TV, tak by mě docela zajímalo, jak to mají vyřešeno novější/větší TV od LG. Předem děkuji.
 2. xvip

  Spotřeba modemů Cisco

  Změřil jsi přesně to, co jsem potřeboval. Rozdíl spotřeby proti kombinaci EPC3208 + router je tedy minimální. Díky moc, pronajmu si EPC3925. P.S. Zdá se, že výrobcem uváděných 17W bude maximální spotřeba (při intenzivní komunikaci všech 4 GE portů a WiFi )
 3. xvip

  Spotřeba modemů Cisco

  Tak to je výrazně nižší číslo, něž uvádí výrobce. Mohl bys sem ještě napsat jakým wattmetrem jsi to měřil (ne každý je vhodný) a kolik jsi měl aktivních gigabitových portů? (může dělat odhadem 0,4 - 0,7W/port) Každopádně díky za ochotu a poskytnutá čísla , jsi první, který tady jen nečeří vodu... Já přidávám: EPC3208 žere 6,3W ("na prázdno", bez připojeného UTP kabelu). EPC3208 + Asus RT-N10 (se zapnutou WiFi) cca 9W (s minimálním traficem na jednom ze dvou kabelem připojených PC) Měřeno Energy Monitorem 3000, který je vhodný na měření spínaných zdrojů. Tady papírové údaje +- odpovídají naměřeným hodnotám (5,8W vs. 6,3W)
 4. xvip

  Spotřeba modemů Cisco

  PC mám a v budoucnu i budu mít propojeno kabelem, potřebuji však i WiFi pro mobil a ntb (pracovně - takže žádné závratné rychlosti) Nikdo ještě žádná reálná čísla neuvedl. Zatím zde byly uvedeny pouze papírové hodnoty, o kterých nic nevíme. Nemůžeš změřit spotřebu tvého modemu? BTW- LEDky si přelep nějakou poloprůhlednou izolepou
 5. xvip

  Spotřeba modemů Cisco

  To si klidně změříš sám, stačí koupit měřák za cca 500Kč. A jistě ho využiješ i při měření spotřeby u dalších zařízení, jenž máš doma. hmm, akorát nemám ty modemy , tak se ptám publika... To jsem si myslel také, ale když jsem viděl výrobcem uváděnou spotřebu EPC3925 (17W), tak mě to zarazilo a založil jsem toto vlákno (EPC3208 ~6,5W + 100Mbit WiFi router ~6W). Jelikož je u mne většinu dne PC vypnuto, tak jsem si řekl, že pro mé kalkulace bude nejdůležitější spotřeba modemu ve stavu "když s PC nekomunikuje". Myslím, že bez reálně změřené spotřeby jednotlivých modemů při vypnutém PC (popř. i při plném vytížení linky mezi PC a modemem) se dál nepohneme.
 6. xvip

  Spotřeba modemů Cisco

  Předpokládám, že to máš údaj z manuálu výrobce. Mě zajímá reálná spotřeba modemu pokud je PC vypnuté a Wifi na plný výkon (v případě EPC3925) Jen pro doplnění - údaje z katalogu výrobce: EPC3208 5,8W (modem module) EPC3212 9,6W (modem module) EPC3925 17W (modem module)
 7. xvip

  Spotřeba modemů Cisco

  Celé vlákno je za*rané (tak jako Slambovi kalhoty, které si po rozepnutí nestáhne) offtopicem a otráví tak budoucí hledající... Pokud tedy někdo není schopen poskytnout nějaká reálná čísla, tak ať sem už nepřispívá...Děkuji.
 8. xvip

  Spotřeba modemů Cisco

  Snažím se jen eliminovat spotřebu u všech zařízení v domácnosti, která jedou nepřetržitě... Pánové, pro které jsou dvě stovky pod jejich rozlišovací schopností, nechť se zdrží komentářů a místo psaní nic nepřinášejících odpovědí raději investují svůj čas prospěšněji
 9. xvip

  Spotřeba modemů Cisco

  Podle papírových údajů mi kombinace EPC3208 + Géčkový router vychází o cca 200Kč/rok levněji než EPC9325. Otázkou je, zda výrobci uvádějí průměrná čísla nebo maximální. Mně osobně nejvíce zajímá spotřeba modemu ve stavu, kdy je kabelem připojené PC vypnuté. Pokud má někdo možnost spotřebu modemů změřit, tak bych mu byl vděčný. Nemístné komentáře nejsou vítány (Hombergu )
 10. Mohl by někdo změřit reálnou spotřebu modemů Cisco? tj. EPC3208, EPC3212, EPC3925 (se zapnutým WiFi na max. vysílací výkon). Jde mi o to, zda bude v provozu levnější EPC9325 (dle výrobce spotřeba až 17W) nebo samostatný modem (EPC3208, EPC3212) + vlastní WiFi router. Díky moc.
×
×
 • Vytvořit...