Jump to content

lejno

User
 • Content Count

  1,482
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Poor

About lejno

 • Rank
  Pokročilý

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Víš co? Trhni si nohou i s fórem, zruš mně tady registračku a bude klid. A ti blbečci, kteří ti chodí bonzovat jenom proto, že nesnesou jiný než svůj názor, si mohou trhnout taktéž S odpovědí se už ani nemusíš namáhat, protože ji stejně číst nebudu.
 2. Reklamace a speciálně pro sortu otravů a prudičů
 3. Když si přečtu většinu tvých příspěvků, tak jenom pliveš na UPC. Asi uděláš nejlíp, pokud přejdeš k jinému ISP a budeš mít klid. To musí být fakt o nervy u UPC vydržet, co?
 4. Jaký modem? Nebo router? Příliš málo informací...
 5. I kdyby bylo řešení stejných problémů u UPC různé, tak zcela jistě není různý postup při uzavírání smlouvy. A už vůbec ne jak tady tvrdíš cosi o "nezákonných praktikách" a "si to zde přečte co nejvíce firem, aby věděly, že mají dát od tohoto poskytovatele ruce pryč". Lze jenom doufat, že každý dá ruce pryč od těch tvých blábolů
 6. To opravdu nemá, když si myslíš, že nikdo jiný s tím tarifem nemá zkušenost a nemůže tvoje tvrzení vyvrátit.
 7. U Business je to pořád stejně a spíš je otázkou, jestli vůbec takový tarif máš...
 8. Mně nic e-mailem nedošlo a nic jsem ani neměl nikam posílat. Dojel technik, přeměřil připojení, zapojil modem, předložil smlouvu a tu jsem podepsal. A to vše dokonce v rámci samoinstalace.
 9. Nevěřím, sám jsem na tarif 250/25 nedávno přecházel a ve smlouvě bylo vypsáno naprosto vše!
 10. Nesmysl, nedávno jsem u sebe technika měl a první co udělal bylo, že vytáhnul měřák a konektivitu proměřil. Až teprve pak dával modem. A i kdyby nakrásně dělal něco jiného, tak o toto lze normálně zažádat. Takže tlachy o tom, "že to blbne všem a stále" jsou úplně mimo mísu.
 11. Naprosto stejná zkušenost, po zapojení nového modemu jsem vyčetl parametry signálů u 8 down a 4 up kanálů, ale jak se modem zaregistroval a naskočil net, tak už nic a na config web rozhraní se nedá dostat A ještě jedno nepříjemné zjištění, router TP-Link 4300 sice rychlost 250/25 zvládne, ale jenom do okamžiku, kdy se v něm aktivuje funkce QoS (Bandwidth Control). Pak rychlost spadne na max. 160 down. A to i v případě, že si pro sebe žádný limit rychlosti v pravidlech (Bandwidth Control Rules List) nenastavím nebo si dám jenom nejnižší možnou rychlost a tu nejvyšší nechám bez limitu. Pro
 12. Tak nad tím jsem tedy nepřemýšlel, ale asi máš pravdu...
 13. Je otázkou, jestli zrovna pro Wi-Fi má smysl dávat AP s 2,4+5GHz a nestačí jenom levnější s 2,4GHz. Obzvlášť, když tam stejně povedeš i kabel. Ale to už musíš vědět sám
 14. V diskuzích na webu dost často někdo popisuje, že to funguje s tím nebo oním modelem, ale obávám se, že to nikdo vyzkoušeno nemá. Osobně bych volil samostatný switch a samostatný AP, to funguje bez debat.
×
×
 • Create New...