Přejít na obsah

lejno

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1,482
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli lejno

 • Hodnost
  Pokročilý

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. lejno

  Bylo by dobré používat stejný metr pro všechny

  Víš co? Trhni si nohou i s fórem, zruš mně tady registračku a bude klid. A ti blbečci, kteří ti chodí bonzovat jenom proto, že nesnesou jiný než svůj názor, si mohou trhnout taktéž S odpovědí se už ani nemusíš namáhat, protože ji stejně číst nebudu.
 2. lejno

  Praktiky UPC Business

  Reklamace a speciálně pro sortu otravů a prudičů
 3. lejno

  Praktiky UPC Business

  Když si přečtu většinu tvých příspěvků, tak jenom pliveš na UPC. Asi uděláš nejlíp, pokud přejdeš k jinému ISP a budeš mít klid. To musí být fakt o nervy u UPC vydržet, co?
 4. lejno

  Nevím proč.....

  Jaký modem? Nebo router? Příliš málo informací...
 5. lejno

  Praktiky UPC Business

  I kdyby bylo řešení stejných problémů u UPC různé, tak zcela jistě není různý postup při uzavírání smlouvy. A už vůbec ne jak tady tvrdíš cosi o "nezákonných praktikách" a "si to zde přečte co nejvíce firem, aby věděly, že mají dát od tohoto poskytovatele ruce pryč". Lze jenom doufat, že každý dá ruce pryč od těch tvých blábolů
 6. lejno

  Praktiky UPC Business

  To opravdu nemá, když si myslíš, že nikdo jiný s tím tarifem nemá zkušenost a nemůže tvoje tvrzení vyvrátit.
 7. lejno

  Praktiky UPC Business

  U Business je to pořád stejně a spíš je otázkou, jestli vůbec takový tarif máš...
 8. lejno

  Praktiky UPC Business

  Mně nic e-mailem nedošlo a nic jsem ani neměl nikam posílat. Dojel technik, přeměřil připojení, zapojil modem, předložil smlouvu a tu jsem podepsal. A to vše dokonce v rámci samoinstalace.
 9. lejno

  Praktiky UPC Business

  Nevěřím, sám jsem na tarif 250/25 nedávno přecházel a ve smlouvě bylo vypsáno naprosto vše!
 10. lejno

  Kolísání rychlosti a latence v Brně

  Nesmysl, nedávno jsem u sebe technika měl a první co udělal bylo, že vytáhnul měřák a konektivitu proměřil. Až teprve pak dával modem. A i kdyby nakrásně dělal něco jiného, tak o toto lze normálně zažádat. Takže tlachy o tom, "že to blbne všem a stále" jsou úplně mimo mísu.
 11. lejno

  Zkusenosti s modemem Ubee EVM 3236

  Naprosto stejná zkušenost, po zapojení nového modemu jsem vyčetl parametry signálů u 8 down a 4 up kanálů, ale jak se modem zaregistroval a naskočil net, tak už nic a na config web rozhraní se nedá dostat A ještě jedno nepříjemné zjištění, router TP-Link 4300 sice rychlost 250/25 zvládne, ale jenom do okamžiku, kdy se v něm aktivuje funkce QoS (Bandwidth Control). Pak rychlost spadne na max. 160 down. A to i v případě, že si pro sebe žádný limit rychlosti v pravidlech (Bandwidth Control Rules List) nenastavím nebo si dám jenom nejnižší možnou rychlost a tu nejvyšší nechám bez limitu. Prostě hardware routeru to zase nestíhá, stejně jako kdysi TP-Link 1043 nestíhal víc než 80Mbps Asi to bude chtít vyzkoušet TP-Link 4900 s CPU 800MHz, místo 560MHz u 4300 (nebo 3600)... Napřímo je ovšem rychlost velmi solidní (i v reálu, nejenom na měřáku)
 12. lejno

  Kaon KCF-B4003HCO

  Tak nad tím jsem tedy nepřemýšlel, ale asi máš pravdu...
 13. lejno

  UPC modem/router + 6 ethernetu

  Je otázkou, jestli zrovna pro Wi-Fi má smysl dávat AP s 2,4+5GHz a nestačí jenom levnější s 2,4GHz. Obzvlášť, když tam stejně povedeš i kabel. Ale to už musíš vědět sám
 14. lejno

  UPC modem/router + 6 ethernetu

  V diskuzích na webu dost často někdo popisuje, že to funguje s tím nebo oním modelem, ale obávám se, že to nikdo vyzkoušeno nemá. Osobně bych volil samostatný switch a samostatný AP, to funguje bez debat.
×