Jump to content

kytarista

User
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

About kytarista

 • Rank
  Nováček
 1. Četl jsem to tady a nemám důvod tomu nevěřit: Ale pokud je pravda, že ČT nenakoupí vysílací práva na přenosy Eura v HD, tak je to stejně jedno. I když to je tedy šetření na pravém místě. Není náhodou ten Dvořák tak trochu trojský kůň, nasazený NovoPrimou?
 2. Rád se koukám na sport a tak mě nový kanál ČT sport HD opravdu potěšil. Bohužel jej ale, dle informací výše, UPC neplánuje zařadit do nabídky a tak bude pouze na satelitu. Tím se alespoň vyřešilo moje dilema. Několik týdnů už totiž váhám, zda si kvůli HD kanálům pořídit satelit nebo objednat od UPC kabelovku, se službou Komfort. Vzhledem k tomu, že nehodlám strávit EURO 2012 a olympiádu před rozmazanou plazmou, tak už je nyní volba jednoznačná. A hned jdu googlit nějaký HD satelitní přijímač, nejlépe s nahráváním na HDD. I když to do tohoto tématu nepatří, kdyby měl někdo tip, na nějaký sol
 3. Mám například TV a box, oba se slotem pro CA modul. Mohu si objednat pouze jeden modul, který bude fungovat v obou zařízeních? Nebo je CA modul nepřenosný a funguje pouze v jednom zařízení? Děkuji.
 4. Zdravím. Chci si od UPC zapůjčit HD PVR kvůli pořizování záznamů z kabelovky. Chtěl bych se zeptat uživatelů tohoto jejich zařízení, jaká je kvalita z něj pořízeného záznamu a s jakou spolehlivostí jsou záznamy prováděny? Ptám se proto, protože jsem dřív měl nahrávací DVB-T set top box s HDD, který často zatuhával a u kterého se zdařila pouze tak každá druhá nahrávka. Proto jsem k podobným krabičkám, mírně řečeno, skeptický. Děkuji za Vaše případné zkušenosti.
×
×
 • Create New...