Jump to content

zordix

Uživatel
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Naštěstí mám ještě verzi modemu bez antén. Co mě nejvíce štve na UPC wifi modemech: 1. Přepálené vyzařovací výkony (to je ale obecně chyba všech zařízení v default nastavení). 2. Tento modem řídí komunikaci ve vnitřní síti. UPC má absolutní kontrolu nad tímto modemem. 2a. Nemožnost změnit SSID a heslo (asi). Jenom čekám, až unikne generátor/databáze těchto údajů. 3. Jejich Wi-Free řešení je implementované jak? VLAN, nebo jenom firewall pro odstínění klientů? To bude sranda, až se provalí nějaká dírka. Může to fungovat? I s přepálenými výkony to bude ve většině stát za prd. Leda pro návštěvy, ale těm stejně dávám dočasný přístup na své. Navíc v mnoha oblastech je poskytovaná free wifi (obchodní centra, restaurace atd.) a v této konkurenci se těžko UPC prosadí. Má to smysl? Ano, pro UPC. Tento marketingový tah může přinést méně znalé uživatele stejně, jako volání v rámci UPC sítě zdarma.
 2. Díky za připomínky. právěže v tom chci mít více jasno, takže se raději informuji. 4.5.1- toto je spíše kvůli přeprodeji linky jiným osobám. Zde to stále využívám já. 4.5.2 c) specifikace jsou maximální rychlosti připojení, víc nevím 4.5.2 d) nějak moc obecné, do toho lze napasovat hodně věcí Stejně jim napíšu, ale máte kontakt na někoho v UPC, kdo tomu rozumí? Nechci, aby mi odpovídal člověk v první linii podle kuchařky. Stejně tak jestli už má někdo zkušenosti, pište dále. Dík
 3. Zdravím. Chtěl bych se zapojit do projektu TOR Onion router, který hlavně otevírá přístup k informacím osobám v nedemokratických zemích a zemích s informační cenzurou. Na stránkách projektu jsem se dočetl, že je vhodné informovat ISP- jelikož se občas stane, že tuto síť někdo zneužije. Zde se ptám, jestli už s tím má někdo zkušenost, případně kam mám ISP napsat, aby se to dostalo do ruky někomu, kdo tomu rozumí. Díky.
 4. Ono stačí zavolat na klientské centrum, nechat se přepojit k výpovědní lince a dohodnout nové podmínky. Na internet se dává běžně sleva 35%.
 5. Kde berete takovou jistotu? Já vycházím z tohoto (citace z emailu od UPC): "Je možné, že po daných úpravách bude nově Vaše celková cena nižší nebo vyšší, než cena stávající." Tzn. počítám s kompletní přestavbou mého tarifu kde "nové změny Vám ještě více zpříjemní užívání našich služeb." :eye: No jsem zvědav na zítra.
 6. Už asi rok mám problém s UPC telefonem. Tak 50:50 se objevuje problém, že akceptuju hovor a ten se nespojí. Je to hluché. Pak se na přístroji napíše "Prověř tel. linku" a po pár sekundách se to zase "napojí" na aktuální čas. V té chvíli občas vypadne i internet. Setkal se někdo s něčím podobným?
×
×
 • Create New...