Přejít na obsah

jimenez

Uživatel
 • Počet příspěvků

  52
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli jimenez

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 200
 • Vodafone telefon
  Telefon 100 minut
 • Vodafone televize
  TV Komfort
 • Vodafone zařízení
  CA modul...........
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Praha

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Zdravím a měl bych otázku. Právě mi odešel do věčných lovišť můj android box X2 na kterém fungoval Horizon GO. Vyndal jsem tedy záložní na kterém to v minulosti jelo, myslel jsem, že ho prodám, ale zapomněl na to ( MX 4 ) a čekalo mě překvapení, aplikace nelze nainstalovat s tím, že je nekompatibilní. Chtěl bych se tedy zeptat na jakém android boxu Horizon GO sledujete a prokazatelně funguje. Za každý tip budu rád, budu objednávat patrně přes Gearbest. Děkuji předem.
 2. jimenez

  UPC v PC

  Spíš jde o to jestli má cenu do tohodle v současné době investovat, když na PC bez problémů funguje Horizon GO. Tohle mělo smysl někdy před 3, 4 - mi lety.
 3. Tak oprava. Nyní již vše běží. Po vypnutí PC a dnešním zapnutí již zpětné shlédnutí funguje a průvodce již nabízí i předešlé dny. Chce to tedy pro mě z neznámého důvodu asi restart PC.
 4. Nevím proč, ale v aplikaci mi to nenabízí zpětné shlédnutí přitom normálně přes prohlížeč to funguje. Má někdo podobný problém?
 5. Mohu se zeptat jak je to s těmi 4-mi zařízeními? Osobně bych potřeboval zařízení páté, je nějaká možnost? Myslím, že v minulosti jsem někde četl, že to individuálně lze ovšem za předpokladu, že technik od UPC osobně prověří, že jsou všechny zařízení v jedné domácnosti.
 6. Tak jsem si dal tu práci a rozebral půl stěny abych se dostal ke kabelu napájení od boxu a box přenesl do obýváku, kde jsem zapojil místo originálního boxu od UPC ( tušim Kaon 3000 ), kde zmíněný multiplex prokazatelně hraje. Na kabeláž původního boxu zapojil box Octagon a zde kanály Kino Barrandov HD a Barrandov Plus HD hrají, ale i tak obraz kostičkuje. Všechny ostatní multiplexy bez problémů. Čili je to lepší, ovšem koukatelné to příliš není leč na původním UPC boxu kanály hrají bez problémů. Je z tohoto nějaká cesta ven? Je toto důvod k reklamaci konkrétního tuneru ( tuner je vyměnitelný )? Jak říkám, kromě tohoto multiplexu hraje vše bez problémů. Nebo je nějaká možnost kontaktovat UPC s tím aby mi nějak zesílili signál ( nevím jestli je něco takového možné, ale myslím, že jsem v minulosti něco takového někde četl. ) Nebo se smířit s tím, že tyhle dva konkrétní programy budou hrát pouze v SD verzi? Moc děkuji za každou radu a tip.
 7. Takže jsem dnes zkrátil kabel přesně na požadovanou délku ( původní byl zbytečně dlouhý ) vyměnil konektory na původním kabelu ( anténní jsem koupil nějaký profi šroubovací za 34 Kč ), ale bez úspěchu, výsledek stále stejný. Také jsem zapojil kabel do druhé zdířky rozdělovače signálu a naprosto stejný výsledek ( v této druhé zdířce prokazatelně funguje kabelovka i s tímto multiplexem ve vedlejší místnosti ). Zkusil jsem tedy zapojit kabel přímo do zásuvky bez rozdělovače. Zde byl výsledek o něco málo lepší. Box již naladil kanály alespoň se správným názvem, a i obraz občas přes kostičky naskočí nicméně je to stále nekoukatelné. Jediné tedy kde může být chyba je v cca 2.5m původního kabelu, který jsem zatím neměnil. Kabel je po vizuální stránce v pořádku, zapojen je do rozdělovače f-konektorem a do boxu klasickým anténním konektorem, má cenu kabel měnit nebo hledat závadu někde jinde? P.S. Nevím jestli se správně orientuji v tabulce frekvencí DVB-T, ale dle mého v Praze na této frekvenci nic nevysílá, nebo se pletu? Za každou radu nebo tip budu moc rád a předem děkuji.
 8. Děkuji za odpověď. Stejný kabel bohužel použít nemůžu, je zalištovaný a protažený zdí. Večer tedy zkusím tedy tento původní kabel zapojit přímo a případně cestou rovnou koupit kabel nový a uvidíme, nicméně stále nechápu proč nefunguje pouze jedna frekvence. Děkuji a dám vědět.
 9. Pánové děkuji oběma. Box je zapojen přes rozbočovač. Druhý kabel z tohoto rozbočovače vede do druhé televize ve které programy z tohoto multiplexu bez problémů hrají. Jinak bydlím v Praze.
 10. Zdravím a potřeboval bych poradit od zkušenějších. Zprovoznil jsem na svém boxu ( Octagon SF3038 HD E2 tripletuner 2xDVB-S2 + 1xDVB C/T ) kabelovku od UPC ( dokoupil jsem z druhé ruky CA modul ) a naladil nabídku UPC kterou mám předplacenou, ale mám problém s multiplexem 26. Vše ostatní hraje, ale u tento multiplex se po naladění identifikuje ne jménem kanálu, ale např. jako 578 SID 0xa28, 578 SID Oxa2b apod. Při předpnutí na tento kanál se u některých načte EPG, ale název zůstává, signál kolísá resp. kvalita kolísá v sekundových intervalech mezi 0 až 94% a nenaskočí ani kostičky. Chtěl bych se tedy zeptat, kde hledat problém? Může to být kabeláží? ( vše ostatní bez problémů hraje ) Nebo může být problém v boxu, modulu případně v operačním systému Enigma, který může mít s touto konkrétní frekvencí problém? Jenom pro úplnost dodám, že ze stejné zásuvky je připojena TV ve vedlejší místnosti, kde pomocí CA modulu kanály z tohoto multiplexu bez problémů hrají. Předem děkuji za každou radu a tip.
 11. Zdravím a potřeboval bych poradit od zkušenějších. Zprovoznil jsem na svém boxu ( Octagon SF3038 HD E2 tripletuner 2xDVB-S2 + 1xDVB C/T ) kabelovku od UPC ( dokoupil jsem u druhé ruky CA modul ) a naladil nabídku UPC kterou mám předplacenou, ale mám problém s multiplexem 26. Vše ostatní hraje, ale u tento multiplex se po naladění identifikuje ne jménem kanálu, ale např. jako 578 SID 0xa28, 578 SID Oxa2b apod. Při předpnutí na tento kanál se u některých načte EPG, ale název zůstává, signál kolísá resp. kvalita kolísá v sekundových intervalech mezi 0 až 94% a nenaskočí ani kostičky. Chtěl bych se tedy zeptat, kde hledat problém? Může to být kabeláží? ( vše ostatní bez problémů hraje ) Nebo může být problém v boxu, modulu případně v operačním systému Enigma, který může mít s touto konkrétní frekvencí problém? Předem děkuji za každou radu a tip.
 12. Přeprogramovat univerzální dálkový ovladač.
 13. Cukali se cukali, ale modul k zakoupení jsem z nich též vyrazil. Dorazí v pátek, cena 1209,-Kč
 14. A není jednodušší si poprvé proladit a poskládat kanály sám a potom provést zálohu settingu pro případ aktualizace firmware apod.?
 15. Jsem na Skypu, zaslal jsem Vám žádost o přidání kontaktu. Mrkněte na to teď na to chvíli mám tak to snad rozchodíme. EDIT: Vyřešeno
×
×
 • Vytvořit...