Jump to content

Dandys74

Uživatel
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

 1. Máme doma 2x tablet Samsung T2100-vše funguje, dále 2x telefon Samsung Galaxy SIII, jeden se stock android 4.3 a ten druhý root android 4.4.4, také vše funkční.
 2. Na rychlou pamět SSD u tohoto disku si systém ukládá nejčastěji spouštěné aplikace, finální zápis probíhá na plotnách jako u kterýhokoliv jinýho disku a s rychlostí zápisu nemá nic společnýho..
 3. Na základní představu o tom co dokáže HDD ti plně postačí CrystalDiskMark, jinak vícenásobné stahování neznamená vícenásobný současný přístup (zápis) na HDD, to by nestáhl nikdo nic. Anetahej sem už HDD, pouze mateš původního tazatele.
 4. No, mám už 3 roky Seagate Momentus XT, systém 3 roky bez přeinstalu a rychlosti stále kolem 100MB/s, takže to rozhodně v HDD nebude.
 5. A co má rychlost HDD společnýho s rychlostí netu? I ten nejhorší HDD v noťasu s jakým se můžeš setkat má rychlost kolem 30-40 MB/s, takže na 120Mb net naprosto dostačující...
 6. Ne, nechceš, rozhodně bych od jakéhokoli placeného technika očekával, že alespoň zkotroluje že TV vidí modul. Dokážu pochopit, že nezná všechny TV, ale kontrola zda modul komunikuje s tv by měla patřit k naprostému základu, co by ten technik měl "při odborné montáži" udělat.
 7. Zkusil bych ještě na modemu ten firewall zcela vypnout. (ještě taková blbá otázka...máš ten NAS píchlej přímo do modemu?)
 8. Zkoušel jsi na Synology spustit službu EZ-Internet? Mám DS213j a pomocí této utilitky se NAS "domluví" s modemem sám. Po spuštění EZ-Internet a spárování NASu s modemem pouze odškrtneš služby které chceš zpřístupnit o poté dojde na modemu k přesměrování příslušných portů. Lze samozřejmě všechno povolit i ručně.
 9. Nejdřív si ujasni jednotky... není Byte jako bit...
 10. Co se vám na tom pingu nezdá? Bych vám přál O2 s jejich AžDSL-by ste teprve viděli pingy
 11. Na měřáky se vykašli... Zkus radši stáhnout nějakej velkej soubor... Třeba nějaký distro Linuxu.
 12. Ahoj, o kolik budeš platit víc měsičně? -já se furt nemůžu dopočítat
 13. Už jsem to tu psal... KDL-40W4000 s pronajatým modulem od UPC (CI+) funguje bez nejmenších problémů.
×
×
 • Create New...