Jump to content

HaWe

Uživatel
 • Content Count

  396
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by HaWe

 1. namec : No já mám pro zásadový přístup pochopení. Speciálně společnost Vodafone to byla , která mne před několika lety svou neschopností pořádně vytočila. Šlo o placení telefonu, měl jsem to nastavené automaticky. Jen jsem přišel domu už jsem měl SMS, že dlužím tolik a tolik. Po osobní návštěvě se to vyjasnilo, druhý den totéž. Tak to trvalo půl roku stále dokola. Prý zavádíme nový systém..... , což mě samozřejmě vůbec nezajímá. Nakonec jsem telefon zrušil. Nikdo se pořádně neomluvil.
 2. Od Vodafonu mám tarif Připojení bez kabelu Naplno. Tak mne bude zajímat zda dojde k nějakému výhodnému balíčkování či integraci.
 3. Je už nějaká povědomost o tom jak to bude v budoucnu s tímto fórem ? Bude, nebude, bude někam přisloučeno či bude mít možnost nezávislého fungování ?
 4. Dnes jsem zaznamenal výpadek německých programů ZDF, Das Erste a 3sat ( mux 650, oblast "Čechy").
 5. Valc 3 nehraje stejně jako další Valc rádia. Naopak již několik dní hraje Valc live na 89.7 MHz , s ním byly problémy - viz výše. Jedná se o FM příjem. Ostatní rádia v tomto pásmu hrají. Rozhlas v DVB-C nesleduji pro absenci jednoduchého, dostupného univerzálního "poslouchadla".
 6. Já již přes týden registruji, že se nějak zasekla smyčka na rádiu Valc a přehrává se stále stejná píseň. Již se to v minulosti stalo několikrát.
 7. Cože, ona chyba nebyla ještě odhalena ?! A co takhle vedro ... ?
 8. Už by se k těm výpadkům příjmu měl někdo odpovědný vyjádřit a zjednat nápravu. Je to stejné jako minulý týden.
 9. Rád konstatuji, že už na Moje UPC mám Obnovení programové nabídky.
 10. Mám to také bez "Obnovení programové nabídky". 2x koupené CA moduly.
 11. To je také můj případ. Mám satelit již od počátku devadesátých let, bohužel ne každý má ale možnost si satelit nainstalovat.
 12. Zajímavá diskuze. Každý má holt jiné požadavky. Já u CA modulu UPC oceňuji právě to, že si mohu programy seřadit podle sebe. Nastavení pořadí programů u Mediaboxů mi absolutně nevyhovuje.
 13. Včera jsem zaznamenal navýšení z 240 na 300 Mb/s. Ještě před avizovaným termínem.
 14. Původní koncepce Euronews s jedním programem a různými jazykovými mutacemi se mi zdá logičtější. A snad i levnější. Pro mne zklamání.
 15. HaWe

  UPC Zone v novém

  Vyhovuje mi ta modrá čára oddělující nové příspěvky od mé poslední návštěvy. Funguje to ale jen na poslední stránce. Jeli místo od poslední návštěvy už na předchozí stránce, tak předěl mezi novými a starými příspěvky čárou oddělen není. Ale nevím jestli to nemám nějak špatně nastavené, nejsem odborník v těchto věcech.
 16. Přesně tak. Nejen ty výše uvedené programy, ale našlo by se jich více. Každý má samozřejmě jiné priority. Mám dojem, že UPC v jiných zemích není tak skoupé na na cizí programy.
 17. To je přesně to co mi nevyhovuje. Rád bych měl rakouské i polské veřejnoprávní programy. A nejen ty.
 18. Ne každý zájemce má možnost instalovat satelit. V městské zástavbě jsou problémy a pokud má situovaný byt severním směrem, tak nemá šanci. Některé FTA kanály tam ale nenajde, např. ORF1 a ORF2. O soukromých jako RTL,Pro7,Sat1 v jejich HD verzích ani nemluvě.
 19. Německý balíček by měl obsahovat z veřejnoprávních televizí nejen ARD a ZDF, případně i 3sat, ale i rakouské. Alespoň ORF1.
×
×
 • Create New...