Jump to content

HaWe

User
 • Content Count

  406
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

HaWe last won the day on September 19 2020

HaWe had the most liked content!

Community Reputation

13 Dobrá

About HaWe

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Komfort
 • Vodafone devices
  Modem Technicolor, 2x CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Teplice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Také mi dnes přišel mejlík z Vodafonu o dostupnosti. Zatím pro mne nepotřebné.
 2. Ať si každý sleduje co chce a sám si to přebere. Někdy je dobré mít informace z různých stran.
 3. Tak já na mobilní služby nereflektuji. Jako zákazník UPC / hlavně internet a TV/jsem si je již dávno zajistil jinde.
 4. No zatím jak koukám, žádné dobré zprávy to nejsou. A obávám se, že jich bude víc.
 5. Nikde netvrdím, že slovenština neříká nic jen mladším v UL. Uvádím "třeba", čili můžete si dosadit i jiné kategorie. Jinak platí co uvádí ve svém příspěvku uživatel namec . Je doba velké mobility lidí a mimo jiné i příhraničního pendlerství. Moravsko-slovenské nevyjímaje a nemluvě o historických a mnohdy osobních vazbách v této oblasti. Zájem o slovenštinu tam je logicky větší.
 6. Jde o princip, když může být STV1 a 2, tak proč ne STV3. Zatím to nikdo odpovědný pořádně nevysvětlil. Chápu, že třeba mladším slovenština nic neříká, obzvlášť na západě, třeba v Ústí nad Labem. Ale my starší co ještě pamatujeme federaci na to nahlížíme jinak. Dost smutnou ukázkou přístupu UPC/VF je ten slibovaný německý balíček. I když bych na to asi nekoukal, neb mám satelit a sleduji většinou veřejnoprávní programy. No každý má holt trochu jiné požadavky.
 7. U mne to teď vypadlo na stránkách Technet.cz.
 8. Tak ještě k tomu zrušení nedošlo, takže je čas. Já spíš připravuji celkovou redukci mých kabelových, satelitních a terestrických aktivit. Prakticky mám možnost přijímat uvedené platformy. Dříve mě to docela bavilo, nadšení ale již pominulo. Proč vlastně platit servisní poplatek Skylinku, stejně na to nekoukám. Jako rezerva při výpadku poslouží i pozemní DVB-T2. Mimochodem výpadek TV u UPC jsem zaznamenal za 7 let jen dvakrát. Takže vlastně stále používám UPC. Základem bude asi dobrý příjem internetu.
 9. Tak pokud zruší podporu CA modulů bude to u mne důvod k odchodu.
 10. namec : No já mám pro zásadový přístup pochopení. Speciálně společnost Vodafone to byla , která mne před několika lety svou neschopností pořádně vytočila. Šlo o placení telefonu, měl jsem to nastavené automaticky. Jen jsem přišel domu už jsem měl SMS, že dlužím tolik a tolik. Po osobní návštěvě se to vyjasnilo, druhý den totéž. Tak to trvalo půl roku stále dokola. Prý zavádíme nový systém..... , což mě samozřejmě vůbec nezajímá. Nakonec jsem telefon zrušil. Nikdo se pořádně neomluvil.
 11. Od Vodafonu mám tarif Připojení bez kabelu Naplno. Tak mne bude zajímat zda dojde k nějakému výhodnému balíčkování či integraci.
 12. Je už nějaká povědomost o tom jak to bude v budoucnu s tímto fórem ? Bude, nebude, bude někam přisloučeno či bude mít možnost nezávislého fungování ?
×
×
 • Create New...