Přejít na obsah

HaWe

Uživatel
 • Počet příspěvků

  404
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  1

HaWe naposledy vyhrál 19. dubna 2018

HaWe má nejvíce líbivý obsah

O uživateli HaWe

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  Jiná služba
 • Vodafone televize
  TV Komfort
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  Modem Technicolor, 2x CA modul
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Teplice

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Tak já na mobilní služby nereflektuji. Jako zákazník UPC / hlavně internet a TV/jsem si je již dávno zajistil jinde.
 2. No zatím jak koukám, žádné dobré zprávy to nejsou. A obávám se, že jich bude víc.
 3. HaWe

  Nové stanice

  Nikde netvrdím, že slovenština neříká nic jen mladším v UL. Uvádím "třeba", čili můžete si dosadit i jiné kategorie. Jinak platí co uvádí ve svém příspěvku uživatel namec . Je doba velké mobility lidí a mimo jiné i příhraničního pendlerství. Moravsko-slovenské nevyjímaje a nemluvě o historických a mnohdy osobních vazbách v této oblasti. Zájem o slovenštinu tam je logicky větší.
 4. HaWe

  Nové stanice

  Jde o princip, když může být STV1 a 2, tak proč ne STV3. Zatím to nikdo odpovědný pořádně nevysvětlil. Chápu, že třeba mladším slovenština nic neříká, obzvlášť na západě, třeba v Ústí nad Labem. Ale my starší co ještě pamatujeme federaci na to nahlížíme jinak. Dost smutnou ukázkou přístupu UPC/VF je ten slibovaný německý balíček. I když bych na to asi nekoukal, neb mám satelit a sleduji většinou veřejnoprávní programy. No každý má holt trochu jiné požadavky.
 5. HaWe

  Hláška o výhře

  U mne to teď vypadlo na stránkách Technet.cz.
 6. Jedině nejefektivnější řešení
 7. Tak ještě k tomu zrušení nedošlo, takže je čas. Já spíš připravuji celkovou redukci mých kabelových, satelitních a terestrických aktivit. Prakticky mám možnost přijímat uvedené platformy. Dříve mě to docela bavilo, nadšení ale již pominulo. Proč vlastně platit servisní poplatek Skylinku, stejně na to nekoukám. Jako rezerva při výpadku poslouží i pozemní DVB-T2. Mimochodem výpadek TV u UPC jsem zaznamenal za 7 let jen dvakrát. Takže vlastně stále používám UPC. Základem bude asi dobrý příjem internetu.
 8. Tak pokud zruší podporu CA modulů bude to u mne důvod k odchodu.
 9. HaWe

  Platby SIPO

  namec : No já mám pro zásadový přístup pochopení. Speciálně společnost Vodafone to byla , která mne před několika lety svou neschopností pořádně vytočila. Šlo o placení telefonu, měl jsem to nastavené automaticky. Jen jsem přišel domu už jsem měl SMS, že dlužím tolik a tolik. Po osobní návštěvě se to vyjasnilo, druhý den totéž. Tak to trvalo půl roku stále dokola. Prý zavádíme nový systém..... , což mě samozřejmě vůbec nezajímá. Nakonec jsem telefon zrušil. Nikdo se pořádně neomluvil.
 10. Od Vodafonu mám tarif Připojení bez kabelu Naplno. Tak mne bude zajímat zda dojde k nějakému výhodnému balíčkování či integraci.
 11. Je už nějaká povědomost o tom jak to bude v budoucnu s tímto fórem ? Bude, nebude, bude někam přisloučeno či bude mít možnost nezávislého fungování ?
 12. Dnes jsem zaznamenal výpadek německých programů ZDF, Das Erste a 3sat ( mux 650, oblast "Čechy").
×
×
 • Vytvořit...