Přejít na obsah

HaWe

Uživatel
 • Počet příspěvků

  380
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

HaWe last won the day on April 19

HaWe had the most liked content!

O uživateli HaWe

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Teplice
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  Modem Technicolor, 2x CA modul

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

Povolit
 1. HaWe

  Nové stanice

  To je také můj případ. Mám satelit již od počátku devadesátých let, bohužel ne každý má ale možnost si satelit nainstalovat.
 2. HaWe

  Automatické řazení TV kanálů (CA+ modul)

  Zajímavá diskuze. Každý má holt jiné požadavky. Já u CA modulu UPC oceňuji právě to, že si mohu programy seřadit podle sebe. Nastavení pořadí programů u Mediaboxů mi absolutně nevyhovuje.
 3. Včera jsem zaznamenal navýšení z 240 na 300 Mb/s. Ještě před avizovaným termínem.
 4. HaWe

  Nové stanice

  Původní koncepce Euronews s jedním programem a různými jazykovými mutacemi se mi zdá logičtější. A snad i levnější. Pro mne zklamání.
 5. HaWe

  UPC Zone v novém

  Vyhovuje mi ta modrá čára oddělující nové příspěvky od mé poslední návštěvy. Funguje to ale jen na poslední stránce. Jeli místo od poslední návštěvy už na předchozí stránce, tak předěl mezi novými a starými příspěvky čárou oddělen není. Ale nevím jestli to nemám nějak špatně nastavené, nejsem odborník v těchto věcech.
 6. HaWe

  Nové stanice

  Přesně tak. Nejen ty výše uvedené programy, ale našlo by se jich více. Každý má samozřejmě jiné priority. Mám dojem, že UPC v jiných zemích není tak skoupé na na cizí programy.
 7. HaWe

  Nové stanice

  To je přesně to co mi nevyhovuje. Rád bych měl rakouské i polské veřejnoprávní programy. A nejen ty.
 8. HaWe

  Nové stanice

  Ne každý zájemce má možnost instalovat satelit. V městské zástavbě jsou problémy a pokud má situovaný byt severním směrem, tak nemá šanci. Některé FTA kanály tam ale nenajde, např. ORF1 a ORF2. O soukromých jako RTL,Pro7,Sat1 v jejich HD verzích ani nemluvě.
 9. HaWe

  Nové stanice

  Německý balíček by měl obsahovat z veřejnoprávních televizí nejen ARD a ZDF, případně i 3sat, ale i rakouské. Alespoň ORF1.
 10. HaWe

  Nové stanice

  Každopádně by neměly chybět hlavní veřejnoprávní stanice jako ORF1 a 2, ARD /Das Erste/, ZDF.... . Zatím to běží tak nějak nezaručeně vždy na části území.
 11. HaWe

  CA Modul

  Osobně mám dva CA moduly a dvě televize Sony, dnes už ne nejnovější. S laděním nemám problém, automatickou aktualizaci mám vypnutou. Jen když vím, že něco bylo přidáno, tak to zapnu. Naladí se jen nové programy a ty přesunu na požadované místo. Stejně jako jiní pisatelé požaduji jednoznačně možnost vlastního setřídění programů. Jedna televize - jeden ovladač, další samozřejmost. Měla by být dána možnost využití všech vymožeností moderních televizí. Chápu ale, že někteří lidé mají s přesunem programů problémy. To ale zpravidla mají jak s modulem, tak s ovládáním"krabice". S vyřazováním duplicitních SD programů by se mělo začít. Jinak si myslím, že nějak provozovatelům TV stanic dochází dech. Poptávka po pouze televizních programech už asi neroste, spíš naopak. Některé stanice končí dříve než začaly vysílat. Nedělám si iluze o nějakém výrazném navýšení programové nabídky. Navíc prioritu má stále více internet. A dává netušené možnosti i konzumentům.
 12. HaWe

  UPC Zone v novém

  No nemyslel jsem to s tou češtinou tak striktně, ale moderátor by snad mohl.... Dodatečné známkování není nutné. To si každý za svůj příspěvek uděluje sám.
 13. HaWe

  UPC Zone v novém

  Přimlouval bych se také k tomu, aby se v komunikaci na fóru používala spisovná čeština. Samozřejmě drobné odchylky mohou být. Mělo by to platit u moderátora zejména.
 14. HaWe

  CA Modul

  Doufám, že zdejší diskuze k CA modulům zapůsobí jako zpětná vazba. Snad i milý David by mohl trochu zatlačit směrem "nahoru" a přetlumočit trvající zájem o moduly.
 15. HaWe

  UPC Zone v novém

  Chtělo by to upravit také text v uvítacím článku "VÍTEJTE NA WEBU UPZONE....". Ve druhém řádku je závorka bez ukončení. Stačila by tečka a nová věta "Po spojení..."
×