Jump to content

tomus

Moderátor
 • Content Count

  8,638
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Everything posted by tomus

 1. Použít se dá jakýkoliv setobox, nemusí být od UPC, ale je nutné počítat s tím že do takového set top boxu musíš dát CA Modul a dekódovací kartu od UPC, Problém je v tom že UPC už CA moduly pár let neprodává, ale pouze pronajímá, Dají se sice koupit ještě použité z druhé ruky, ale ceny jsou poměrně vysoké a je jich dostatek. druhá věc je že nebudeš na set top boxu mít funkce zpětné zhlédnutí a videotéku. Ale pokud s tím nemáš problém, tak do toho bez obav jdi.
 2. Oboje, optika končí někde poblíž tvého domu a dále pokračuje koaxiál až do tvého bytu.
 3. Měl jsem stejný problém na Mediaboxu, ale pak jsem zjistil, že nějak zdechl internet a byl nakonec i krátký výpadek, ted už se to zdá OK, takže tentokrát za to ZZ zřejmě nemohlo.
 4. Ano, bylo avizováno že to dneska spustí, ale na malém Mediaboxu (Kaon), HBO OD zatím nemám.
 5. Internetu o rychlosti 1 Gbit se u nás pravděpodobně časem dočkáme, Ale předpokládám že už to bude v režii Vodafonu, pokud se tedy Evropská komise rozhoupe a povolí vůbec spojení s UPC. Polské UPC už má internet o rychlosti 1Gbit, nicméně upload je tam stále pouze 40 Mbit, to je dáno omezením použité technologie a v dohledné době se to asi hnedtak nezmění.
 6. Možná že by to šlo vypnout podobným způsobem jako je popsáno zde:
 7. Teď zrovna koukám na ZZ na malém Mediaboxu a jede do úplně v pohodě, Nemáš nějaký problém s internetem? Na HD DVR Mediaboxu ti to jede normálně?
 8. Kontrolovat to budete pouze v případě, že vám nikdo v Moje UPC nezmění heslo, Pokud mu předáte přihlašovací údaje.
 9. Dle informací na EPG u kanálu UPC Show HD, bude služba HBO on demand spuštěna na všech Mediaboxech a v Horizon Go dne 22. května.
 10. Mít zapnuté WPS opravdu není nic bezpečného viz Tento článek https://www.google.com/amp/s/365tipu.cz/2018/08/27/tip1156-wps-je-bezpecne-a-hodi-se-pro-snadne-pripojovani-k-wifi-wi-fi-myty/amp/
 11. Tohle funguje v mobilní aplikaci, pokud se jede na mobilních datech. Když se tam nastaví nejnižší kvalita videa, Tak to bere zhruba 250 MB za hodinu.
 12. A co předvolba Smart wi-fi, stále je napevno zaškrtnutá?
 13. Evzene přestaň už prudit.
 14. Momentálně se s tím nedá dělat nic, UPC vypustilo chybný firmware pro modemy Compal, se kterým jsou momentálně problémy při příjmu wifi na 5ghz, už se to řeší ve vedlejším vláknu. Nezbývá než čekat až UPC vydá opravu.
 15. Ano, fungovat bude, ale modem který dostaneš od UPC, musíš přepnout do režimu bridge, možná tento router ani nebudeš potřebovat, protože modem od UPC má v sobě již integrovaný router s WI-FI AC.
 16. Tohle ale vypadá že není oprava, ale ten původní firmware který tam byl před změnou, než to začalo blbnout, ale to ničemu nevadí, hlavně že je Problém vyřešen.
 17. V následujících dnech, možná týdnech, bychom již mohli očekávat rozhodnutí evropské komise o spojení UPC a Vodafonu, komise měla na projednání 90 dní a tato lhůta již uplynula 2. května, podle předběžných zpráv EU prý nemá proti spojení zásadní námitky. Spojení již symbolicky posvětila také Rada pro rozhlasové a televizní vysílání RRTV.
 18. Tak i v Polsku s tím mají problémy: https://translate.google.cz/translate?sl=auto&tl=cs&u=https%3A%2F%2Fforum.upc.eu%2Ft5%2Fconnectbox%2Fnowy-firmware-dla-connectboxa%2Ftd-p%2F25133
 19. Neprobehl nejaky update firmwaru v modemu, jakou verzi tam mate ?
 20. Myslím že prakticky všechny televizory které se v dnešní době prodávají mají DVB -C tuner i CI slot, Takže tady není potřeba nějak složitě vybírat,C2 tuner potřeba není. A toho zpětného zhlédnutí bych se nevzdával, to je velmi užitečná věc. A ještě počítejte s pořízením CA modulu, UPC už ho pouze pronajímá za 70 Kč měsíčně, Dá se koupit i použitý z bazaru, ale shání se dost obtížně a ceny jsou poměrně vysoké.
 21. Tak jsem to teď zkusil na HD Mediaboxu a tam to funguje také.
 22. Teď jsem zkusil ten film přehrát na mobilu a tam to funguje normálně.
 23. Občas se tady někdo ptá, proč musí být přihlašovací údaje do služby Horizon Go shodné s těmi pro přístup do nastavení uživatelského účtu na Moje UPC, tak myslím že je to dost možná z toho důvodu aby nevznikaly inzeráty podobné jako je například tento: http://www.letgo.cz/item/15238976
×
×
 • Create New...