Jump to content

tomus

Moderátor
 • Content Count

  9,275
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  56

tomus last won the day on July 29

tomus had the most liked content!

About tomus

 • Rank
  Forum moderator

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 150
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  Compal VF, HD Mediabox
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tohle jsem zrovna už několikrát řešil na tabletu, pomohlo v nastavení aplikace vymazat data a aplikaci znovu nastavit, pak to nějaký čas funguje než se chyba objeví znovu, přijde mi že ta poslední verze nějaká dodrbaná.
 2. V Ostravě ty bezkontaktní terminály na platby v MHD používají už delší dobu a maximální vzdálenost z které to načte kartu je prý 5cm, půl metrů je nesmysl.
 3. tomus

  Ping

  A předtím jsi měl jaký ping?
 4. Jseš trochu paranoidní, stejně pokud ti operátor naúčtuje nesprávnou cenu, tak ji musíš zaplatit a až teprve potom svůj přeplatek vymáhat zpět. Mimochodem také používám virtuálního mobilního operátora, a jak myslíš že u něj platím? Taky přes inkaso. 😀
 5. Taky je otázka, kdy ta chystaná aplikace Vodafone TV pro televizory bude dostupná také pro klienty bývalé UPC, to bude nejspíš až příští rok předpokládám.
 6. Jestli nechceš platit pronájem, tak ho klidně v bazaru kup pokud ho tedy seženeš, bílých Compalů se změny netýkají.
 7. Píšou tak že příští rok to začnou testovat a od testů k ostrému provozu může být ještě dlouhá cesta...
 8. Já myslím že pokud systém kartu vidí a přišlo na ní i předplatné tak nejspíš bude v pohodě, pro jistotu bych ještě zkusil ten modul strčit do jiného televizoru.
 9. Tak dneska jsem to otestoval znovu a problém stále přetrvává, takže resetovat černý modem Compal na dálku stále nejde.
 10. A proč si myslíš že Compal často padá, máš nějakou osobní zkušenost ? Pokud ne tak se tím netrap a uvidíš sám jak bude fungovat a podle toho pak případně můžeš za něj připojit nějaký vlastní router,ale nejspíš to stejně neuděláš.
 11. Ne, UPC ti nespáruje modul s kartou s jiného zařízení. Momentálně stejně nelze nikde koupit nový mudul, pouze použitý z druhé ruky, nebo ho vzít do pronájmu za 70 Kč měsíčně.
 12. Pánové naučte se používat inkaso, jednou to nastavíte a už se o to nemusíte dál starat a je to úplně zadarmo.
 13. Tuhle chybu mě to házelo dnes v poledne když jsem se chtěl přihlásit do moje UPC, teď už se tam přihlásit jde, modem už to taky vidí, ale když kliknu na Detaily a restart modemu, tak to vyhodí opět chybu.
 14. Mám černý Compal a také mě to nefunguje, systém ten modem vůbec nevidí, od té doby co mám tento nový modem jsem resetovat nepotřeboval, takže nedokážu říct zda je problém od začátku nebo je to jen nějaká dočasná chyba. Každopádně by měl na to někdo kouknout a opravit to. @hpfunny máš opravdu černý Compal, nebo bílý?
 15. Koukni na úroveň a kvalitu signálu u těch postižených kanálů jeslti nekolísá. Jinak já žádné výpadky nepozoruju.
×
×
 • Create New...