Jump to content

tomus

Moderátor
 • Content Count

  8,683
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

tomus last won the day on June 12

tomus had the most liked content!

About tomus

 • Rank
  Pokročilý

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno
 • UPC Internet
  Internet 150
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Ubee EVM3236, HD Mediabox

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ano to je pravda tahle informace proběhla loni v lednu, tedy před rokem a půl, ale jak vidno tak analog stále v řadě měst funguje, i tady v Brně.
 2. Takový setobox už ale existuje, byl představen letos v březnu a v Holandsku už ho zkoušejí na jejich kabelové sítí Ziggo, jestli se ovšem dostane k nám do ČR je otázka, když nás má zanedlouho odkoupit Vodafone.
 3. No jo Musíš si líp nastudovat podmínky této služby, na firemní tarify které už mají nějaké zvýhodnění, se tato akce nevztahuje, stejně tak například na čistě datové SIM karty.
 4. Pokud jsem dobře četl, tak je potřeba u Twistu aktivovat datový balíček na měsíc a ten stojí 99 Kč.
 5. UPC Česká republika loni vykázala čistý zisk 1,94 miliardy korun proti předchozí ztrátě 223 milionů. Za nárůstem stojí mimo jiné prodej polovičního podílu v satelitní firmě UPC DTH. Tržby vzrostly o 5,6 procenta na 4,57 miliardy korun. Vyplývá to z výroční zprávy společnosti. Více na : https://www.idnes.cz/zpravy/mediahub/upc-zisk.A190617_092111_mediahub_jpl
 6. Když se chce, všechno jde: https://www.mobilmania.cz/clanky/t-mobile-nabizi-neomezeny-mobilni-internet-na-leto-zdarma-a-pro-vsechny/sc-3-a-1345379/default.aspx
 7. US bude upstream, modem má asi nějaký problém s naladěním kanálů pro download ( downstream), Koukni se do záložky Downstream jak to tam vypadá s naladěním kanálů. Jinak Vysílat název sítě bych nezakazoval, to může nadělat víc škody než užitku. S tou sítí Guest určenou pro návštěvníky zatím nevím, ale nelámal bych si s tím moc hlavu, protože tato síť vysílá na stejném kanále jako tvoje domácí síť.
 8. Pro sledování základní televizní nabídky s s označením Start, která vysílá v DVB T a obsahuje asi 40 televizních kanálů, stačí propojit televizor koaxiálním kabelem se zásuvkou UPC. Pokud bys chtěl sledovat nějaké placené kanály, je potřeba si je předplatit a od UPC si pronajmout CA modul, který se vloží do televizoru a který tyto kanály dekóduje, nebo si od UPC pronajmout nebo koupit kabelový set top box, který navíc umí videotéku a zpětné zhlédnutí na 7 dní zpět, set-top-box se pak s televizorem propojí HDMI kabelem. Koaxiální kabel kup nějaký kvalitnější dobře stíněný, protože ty levné mají často nekvalitní stínění Přes které pak do kabelu proniká rušení. Pokud si objednáš placené kanály, tak ti technik UPC kabel doveze spolu se set-top boxem.
 9. Modem Přepni do režimu Bridge a připoj si za něj vlastní router, kde si můžeš nastavit co chceš.
 10. Tak nezbývá než kontaktovat UPC aby to zkontrolovali a opravili.
 11. Zřejmě nějaké rušení, ještě mrkni na modemu na úroveň přijímaného signálu na downstreamu (dBmV), jestli není nízká.
 12. PDF soubory sem na forum ulozit jdou.
 13. Modem se restartuje odpojení od elektrického napájení, ten jistič snad na chvilku vypnout zvládneš? A tím že se modem restartuje si zároveň modem ze sítě stáhne aktuální konfigurační soubor.
 14. Zkoušel jsi restartovat modem? Jinak dnes dopoledne byl velký výpadek internetu ve Východní části republiky, tak možná to s tím nějak souvisí.
 15. Ano, HD DVR Mediabox múžete vrátit a pronajmout si , nebo koupit od UPC malý Mediabox a Wifi modem Compal, při nákupu externího harddisku ale dávejte pozor, protože Mediabox má na USB proudový výstup pouze 0,5 A a některé disky proto neutáhne, například já zkoušel WD Elelments 1 TB a s Mediaboxem nefungoval.
×
×
 • Create New...