Přejít na obsah

tomus

Moderátor
 • Počet příspěvků

  8,477
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  6

tomus last won the day on 24. září

tomus had the most liked content!

O uživateli tomus

 • Hodnost
  Pokročilý

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Ubee EVM3236, HD Mediabox

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. tomus

  Slabý signál z účastnické zásuvky

  Ano je to ono, ty hodnoty jsou naprosto v pořádku, takže slabým signálem na zásuvce to s největší pravděpodobností nebude i když digitální televize samozřejmě vysílá a na trošku vyšších kmitočtech ale dá se očekávat že to tam bude podobné. teď bych se zaměřil na ten propojovací kabel mezi zásuvkou UPC a televizí, vemte co nejkratší kabel a připojte ho na zkoušku mezi zásuvkou UPC a televizor respektive set-top box, pokud problém bude nadále přetrvávat bude nejspíš vada na straně UPC a pak si můžete objednat technika UPC, pokud krátký kabel problém vyřeší musíte propojovací kabel vyměnit za nějaký kvalitní dobře stíněný, ideálně koupit v nějakém specializovaném obchodě na míru. Případně pokud si netroufáte s tím něco dělat můžete si objednat technika UPC rovnou a on vám kabel nejspíš vymění sám ale nevím jestli to bude zadarmo.
 2. tomus

  Horizon Go

  Ano na set-top boxu máš prakticky to samé jak zpětné zhlédnutí tak videotéku a navíc HD kanály běží v full HD 1080 rozlišení narozdíl od Horizon Go/ TV kde to běží pouze v HD 720. A A navíc Horizon Go TV nejsou úplně všechny kanály jako na setoboxu.
 3. tomus

  Nový set top box

  Pokud vím tak nedá, jediné řešení je asi dát před displej tmavou fólii.
 4. tomus

  Nový set top box

  Mě se set-top box na chvíli zapne vždycky ve dvě hodiny v noci kdy zkontroluje aktualizace a zase se po chvíli vypne, Jinak se sám přes den nezapíná, Mám ho nastavený na pomalý Eco start. s nahráváním ti neporadím to nepoužívám, Většinou si vystačím se zpětným zhlédnutím.
 5. tomus

  Horizon Go

  Řekl bych že důvod proč se aplikace Horizon Go pro televizory testuje zrovna na Slovensku je celkem zjevný, je to nejspíš proto že slovenské UPC má nejmenší počet odběratelů kabelové televize, když se něco v testování pokazí nebude to zdaleka tak velký průser jako v Česku nebo nedejbože třeba v Polsku.
 6. tomus

  nejedou HD kanály

  Všechny HD kanály kromě těch tří zmíněných jsou zakódované pro jejich sledování potřebujete buďto setobox nebo CA modul od UPC s přístupovou kartou.
 7. tomus

  Naladění programů v LG smart TV se set top boxem

  Mám to stejně v TV mám naladěnou základní nabídku v DVBT (ladění anténa) a na zbytek koukám na set-top boxu.
 8. tomus

  Slabý signál z účastnické zásuvky

  Pokud máte internet od UPC Dá se úroveň signálu na zásuvce UPC orientačně zjistit v nastavení tohoto modemu, viz. obrázek, zajímají nás hodnoty SNR a výkon.
 9. tomus

  Horizon Go

  Hlavně už by Evropská komise měla konečně rozhodnout zda k prodeji UPC Vodafonu může dojít, nebo ne, protože v tuto chvíli stále nikdo neví jak to vlastně bude.
 10. tomus

  Jak (ne)fungují titulky?

  Bohužel Jedná se o známý problém u tohoto set-top boxu, jeho řešení se zdá být v nedohlednu.
 11. tomus

  Dotazy k UPC Zone a úpravy příspěvků

  Na konci března se u UPC Zone fóra měnil webhosting, je možné že to s tím nějak souvisí, ale nikdo jiný si na tento nedostatek zatím nestěžoval.
 12. tomus

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Tak už ani O2 se problémy se zpětným zhlédnutím nevyhnuly https://www.lupa.cz/aktuality/o2-tv-pracuje-na-odstraneni-vypadku-a-postizenym-divakum-nabidne-kompenzace/
 13. tomus

  Nový set top box

  Pokud není v dosahu LAN kabel tak to lze vyřešit pomocí Powerline adaptéru https://www.upc.cz/televize/doplnky/powerline-sitovy-adapter/
 14. tomus

  Nový set top box

  Myslím že 500 GB disk by to utáhnout mělo, set top box si potom Připojte k internetu ať můžete využívat službu zpětného zhlédnutí a videotéku.
 15. tomus

  Připojení služeb UPC

  Muj znamy pred lety stejny problem resil tak, ze si objednal sluzby UPC, prijel technik a kdyz videl ze byt je teprve v rekonstrukci,nechal tam znamemu jen kus namereneho koaxu, podle toho kde bude zasuvka UPC a odjel s tim, ze az bude rekonstrukce hotova, ze prijede znovu, kabel zapoji a teprve pak se podepise smouva, coz bylo az za nekolik mesicu a tak se i stalo.
×