Jump to content

tomus

Moderator
 • Content Count

  9,645
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  75

tomus last won the day on February 18

tomus had the most liked content!

Community Reputation

196 Vynikající

2 Followers

About tomus

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  Compal VF, HD Mediabox, CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To mě včera taky a pak jsem přišel na to že jsem si ten PIN asi někdy v minulosti změnil a podařil sem mě tam střelit ten správný. A jinak dneska to blbne také, Jak na mobilu tak na tabletu.
 2. Email jsem nedostal, ale ten odkaz v sms zprávě nefunguje: https://tam.je/prevedenisluzeb
 3. Kód předplatného na březen mám stejný, nabídka Komfort, takže tam asi problém nebude, nekódované kanály hrají, například ČT1 HD ?
 4. Já mám na počítači 2 aplikace, jedna pod názvem Horizon Go a druhá pod Horizon TV, když jsem spustil Horizon Go, tak normálně jela, tak jsem ji vypnul a spustil Horizon TV, ta také jela, tak jsem spustil znovu Horizon Go a aplikace najednou hlásila, že pro Windows 10 již není podporována.
 5. Nemá to na svědomí Tapatalk ?
 6. U mě je to stejné, asi se jim pokazilo nahrávání, čas od času se to bohužel stane.
 7. Zřejmě mluvíš o aplikaci Horizon Go pro Windows 10, ta byla skutečně již ukončena a nyní na PC funguje pouze webová verze, to s tímhle problémem ale nesouvisí.
 8. Tím bych se vůbec nezabýval, operátora zajímá spíš aktuální kvalita a úroveň signálu a chybovost, případně na to může i kouknout zpětně.
 9. Máš v nastavení mediaboxu nastavený rychlý start, nebo pomalý Eco ?
 10. Podle toho co tady bylo uvedeno, to vypadá že Technicolory se zatím měnit nebudou a pravděpodobně zůstanu uživatelům tak dlouho dokud se nepokazí.
 11. To vypadá jako kdyby byla zapnutá nějaká funkce TalkBack, která je určená pro ty co špatně vidí a říká vám co vidíte na obrazovce, někde v nastavení by to mělo jít pravděpodobně vypnout, buďto nastavení samotné aplikace qustodio, nebo hry, nebo přímo v androidu, tam je to pod záložkou Přístupnost, ale tam to spíš zapnuté nebude protože to by vám mluvil telefon pořád a né jen ve hře.
 12. Tak zatím to vypadá že to nefunguje jenom pražákům.
 13. Aha tak to se omlouvám za mylnou informaci já mám doma ještě starší verzi tohoto setoboxu serie 3000 a ten má integrovaný zdroj, takže možná zkusit ho vyměnit za podobný se stejnými parametry. Na mém set-top-boxu pod dvířky přístupové karty je tlačítko s označením format, kolébkový vypínač na zadní straně slouží pouze pro odpojení napájení, to setobox určitě nevyresetuje.
 14. Tipnul bych si že odešel napájecí zdroj, ale ten je integrovaný přímo v set-top-boxu takže s tím nic neuděláš. Není náhodou nějaký resetovací knoflík po těmi dvířky na přístupovou kartu ?
 15. Zkoušel jsi to i na jiné wi-fině než jen na té co máš doma?
×
×
 • Create New...