Jump to content

tomus

Moderátor
 • Content Count

  8,943
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

tomus last won the day on January 12

tomus had the most liked content!

About tomus

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 150
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC volné minuty na mobilu
  -
 • UPC volné SMS na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  Ubee EVM3236, HD Mediabox
 • Místo odběru služeb UPC
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vodafone to chce evidentně sjednotit, protože u nich sipem platit nelze a doporučuji inkaso. Jak platit u UPC najdete zde https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/vyuctovani/jak-muzete-uhradit-vyuctovani/?q2=Sipo
 2. Myslím že u nás 4K kanál nebude dřív dokud nebude k dispozici setobox s podporou 4K, protože CA moduly u nás UPC příliš nepropaguje.
 3. No uvidíme jak to nakonec celé dopadne https://ct24.ceskatelevize.cz/media/3027203-seznam-omezuje-zpravy-cnn-na-prime-pred-startem-opustil-reditel-televizni
 4. Mám malou tv Samsung s připojeným Chromecastem 3 a přes sluchátkový výstup (jack) mě zvuk do beden normálně funguje, jiný audio výstup ta moje tv nemá. Zkontroluj zda ty cinche a jack jsou opravdu na výstup zvuku a ne vstup, a co je to vlastně za televizor?
 5. A nebo se něco změnilo v aplikaci Horizon Go a Linux si s tím neporadí.
 6. Dá se tam stahnout nejaky testovaci script, tak to muzete zkusit a otestovat. https://github.com/Lyrebirds/cable-haunt-vulnerability-test https://github.com/Lyrebirds/cable-haunt-vulnerability-test/archive/master.zip
 7. Jenže Compal má pokud vím čipset od Intel Puma a ne Broadcom.
 8. Ja bych spíš tipnul, že propojené rozvody kabelovky a STA tam asi nebudou, to by toho pravděpodobně naladil víc než jen 2 multiplexy, řekl bych že tam mu někudy leze signal z pozemního vysílače Žižkov, ktery vysílá na kanálech 23 a 24, kanál 23 v DVB-T 2 začal vysílat teprve 9.1.2020, takže asi pro to měl do te doby ok a právě na kanále 23 vysílá UPC multiplex s programy ČT 1 HD a Prima comedy, který je vysílačem z Žižkova rušen, takže zkontrlovat rozvody, vyměnit přívodní šňůry za kvalitnější jestli to ale vůbec pomůže a případně zavolat technika UPC aby to proměřil a zjistil co se dá delat.
 9. Ty defaultně blokované porty porty bych nechal zablokované, to je kvůli bezpečnosti a tvůj problém to neřeší. Naopak změna na IPv4 asi zabere, ale pevnou IP bych považoval za celkem zbytečnost, protože ta dynamická se mění jen sporadicky, tak max. jednou za rok, co mám zkušenost.
 10. Nevím jak je to teď ale v minulosti se ve výchozím nastavení blokovali přímo na modemu tyto porty TCP a UDP porty 135-139, 445, 593, 8080. A TCP 3128. Na požádání vám je tuším UPC odblokuje. Pak vám UPC ještě může z bezpečnostních důvodu zablokovat některé další porty, Pokud se na vašem počítači vyskytne nějaká virová nákaza která například hromadně rozesílá spam.
 11. Tedy já doufám že UPC do své nabídky naprosto zbytečný kanál Prima +1 nezařadí a na místo něj dá nějaký smysluplnější kanál, protože v době kdy máme zpětné zhlédnutí takový kanál postrádá význam.
 12. Ale jo, možná máš pravdu, ale dokud ty zdroje nerozebereš a nezjistíš co je uvnitř, tak mít jistotu nikdy nebudeš.
 13. O tom bych docela pochyboval, číňan ti napodobí cokoliv a hlavně ani ty originál zdroje asi nejsou nic moc, když tolik odcházejí.
×
×
 • Create New...