Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

tomus

Moderators
 • Počet příspěvků

  8 149
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

tomus last won the day on 17. září

tomus had the most liked content!

1 Sledující

O uživateli tomus

 • Hodnost
  Moderátor

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  Nemám
 1. UPCZONE v novém

  Na starém fóru jsem to měl nastaveno tak, že neregistrovaní nemohli zakládat nová témata, ale pouze psát do již vytvořených témat, což tady tak není a proto to nedělá úplně dobrotu.
 2. UPCZONE v novém

  No nevím jestli je dobrý nápad zrušit pristup na fórum bez registrace, to byla jedna z věcí, kterou jsem se snažil na fóru udržet, protože ne každý se bude chtít registrovat třeba kvůli položení jednoho dotazu a facebook, nebo Google účet určitě nemá zdaleka každý, ja bych to rozhodně nerušil.
 3. Nové stanice

  Cipisku opravdu je nutne citovat 16 radku textu a pak odpovedet čtyřmi slovy ?!!
 4. Nový modem

  Základ je mít wifi router umístěný někde uprostřed bytu, když bude naokraji tak nepomůže ani wifi modem od UPC.
 5. UPCZONE v novém

  Přesně stejný problém jsem dnes také řešil, u starého vzhledu byl dole odkaz , tady bohužel není, doufám že jen zatím.
 6. Horizon Go

  Tak jsem zkusil nainstalovat starší verzi Horizon Go 2.3.15 a všechno už opět funguje, stránka z informacemi o pořadu se nyní načte okamžitě, žádné čekání jako u poslední verze 2.3.18 Také jsem se díval na Google obchod play,na stránku aplikace Horizon Go a na tento problém si tam stěžuje hodně lidí.
 7. Horizon Go

  Mam stejny problem, zkouseno na mobilu a tabletu, dela to od posledni aktualizace aplikace pro Android (2.3.18), predtim stranka pro prehrati nabehla do nekolika sekund, nyni to trva minimalne pul minuty a je to dost otravne, nejprve jsem si myslel ze je to rychlosti internetu, ale neni. Nemate nekdo starsi verzi apky Horizon GO (2.3.15), ze bych ji vyzkousel ? // Edit: tak jsem ji nasel zde: https://apkpure.com/horizon-go/com.lgi.orionandroid
 8. Jaký modem použít s UPC?

  Už tu bylo řečeno že rychlost 500 Mbit zvládá pouze modem Compal, který umí víc kanálů pro stahování.
 9. Nové stanice

  No hezký, hlavně že se tam uvádí které tv stanice vysílají HBBtv a přitom to UPC boxy neumí zobrazit.
 10. Pouze aktivace zásuvky

  Telefon 30 za 25 Kč měsíčně a k tomu vlastni modem koupeny z druhé ruky.
 11. Tisková konference UPC, 5. září

  Já tipuju že UPC nový setobox na tiskovce nepředstaví, o tom už by se určitě něco předem vědělo a probíhalo by už nějaké testování. Spíš to vidím na ty nové kanály a zrychlení internetu na 500 mb, možná ještě něco dalšího když to bude představovat sám pan ředitel, třeba to nové logo UPC. A pořád tu nikdo neřekl V kolik hodin ta tiskovka vlastně začíná?
 12. Tisková konference UPC, 5. září

  V kolik hodin ta tisková konference zítra začíná?
 13. CA Modul

  V UPC o tom žeje velká poptávka po prodeji CA modulů určitě moc dobře vědí, jenže jak psal David , UPCse snaží protlačit své setoboxy s funkcemi jako je videoteka a zpětné shlédnutí. Buďme rádi že moduly alespoň pronajímají, i když informaci o tom naleznete jen v ceniku.
 14. Bohužel tak to není, UPC má právo změnit všeobecné podminky a ceny, pokud s takovymy změnamy nesouhlasíte máte právo bez sankcí odstoupit od smlouvy a službu zrušit. To žese mění podminky od 1.2.2017 UPC informovalo klienty v prosinci 2016, docela dost se to tu řešilo, kho to zajímá muže si to pročíst zde:
 15. Bohužel s tou pokutou 700 Kč je to opravdu tak.
×