• David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007, se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

tomus

 • Počet příspěvků

  8 117
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

tomus last won the day on 30. června

tomus had the most liked content!

Popularita

10 Dobrá

1 Sledující

O uživateli tomus

 • Hodnost
  Pokročilý
 • Datum narození

Converted

 • Internet
  1
 • Televize
  1
 1. Když se před několika měsíci začalo nové fórum testovat, bylo chybějící bydliště první věcí na kterou jsem upozornil, bylo přislíbeno, že zde bude, nicméně se tak nakonec nestalo, možná protože tohle fórum je oproti starému co se tyka funkcí mnohem primitivnější a implementace by byla příliš složitá. Teď už se s tím bohužel nedá nic dělat a je to podle mě velká škoda, protože dnes vlastně pořádně nevím komu odpovídám, muže to být klidně nekdo ze slovenska, kde jsou služby odlišné a nedostane tak potřebnou radu.
 2. Nejspíš byla použita záložní trasa.
 3. To RSS funguje tak nějak napůl, některé zprávy mě přijdou, jiné ne, je to nějaký divný. Stačí se podívat sem jak to chodí: https://www.upczone.cz/rss/1-upc-forum.xml/
 4. Tak koukám že některé věci ve fóru které nefungovaly už běhají, treba ty citace už vypadaji ok, vcera jeste nefungovalo vyhledávání, dnes již funguje, ale pořád je tu co vylepšovat. Třeba mě na upc fóru chybí logo spolecnosti UPC, někde nahoře by tam mělo byt, aby nový uživatel hned věděl kam to zavítal a nemusel přemýšlet co je vlastně za fórum. Také některé veci ve fóru nejsou stale přeložené do češtiny, třeba v upozorněních, v soukromých zprávách, nebo při registraci noveho uživatele není přeložen cely formulář Všeobecných podminek, které musím zaškrtnout. Další věc co my chybí je odkaz na toto fórum ve vyhledávání na webu upc.cz, pamatuju že kdysi když to fungovalo tak odtud na upc fórum chodilo celkem dost návštěvníků, dnes když tam zadam vyhledat slova upc fórum, nebo upczone, tak to nenajde nic. Pak bych ještě zrušil možnost přidávat na fórum soubory, což je ta možnost nahoře na stránce v zelené liště + Vytvorit nové téma, vypadá to jako by to tam bylo 2x, jak psal Slamb, ale jedno slouží pro přidávání témat do fóra a druhe je prave pro soubory.
 5. Pokud si fórum prohlížíš na PC, nebo tabletu, tak zde takove tlačítko nenajdeš, ale při prohlížení na mobilu tam je, sranda co Edit// Pokud mam tablet na šířku, tam tam tlacitko neni, ale při otočení na výšku, se nahoře objeví ikonka, na kterou když kliknes, tak ti vlevo vyskoci roletka, kde je ono tlačítko je
 6. Ano, Slovenské stanice Jednotka a Dvojka mě ve zpětném zhlédnutí také chybí.
 7. STB nelze prepnout do rezimu bridge, to umi jen modemy.
 8. Problém je v tom že puvodni schranka na starem foru mela nastavenou nekolikanasobne vetsi kapacitu nez ta současná na novem foru , proto pokud se vam tam nakupyly zpravy musite je promazat, napr. me to nyni ukazuje ze mam schranku naplněnou z 2700%, nez ty zpravy vsechny smazu, tak u toto ztravim asi cely večer.
 9. Malý Kaon a HD Mediabox jsou totozne přístroje, pokud tedy myslíš velký HD DVR Mediabox neboli cihlu.
 10. Tak RSS uz funguje: http://www.upczone.cz/rss/1-upc-forum.xml
 11. RSS pro IPB fórum existuje, tak snad ho sem podpora imlepentuje: https://invisioncommunity.com/files/file/8017-nb41-rss-feed-all-forum-topics/ https://invisioncommunity.com/files/file/7485-rss-feeds/
 12. Někdo to při převodu fóra dodrbal, např. ty citace v testovacím fóru fungovaly vpohode, ale tady jsou úplně podelane, viz. screeny z testovacího fóra a nyní. Navrhuji toto fórum pozastavit, všechny chyby dát doporadku a teprve pak ho znovu spustit do ostrého provozu, protože v tom stavu v jakém je to teď nemá smysl fórum dál provozovat.
 13. Pokud ty moduly byly pozivane u slovenského UPC, tak v ČR nejspis nebudou fungovat.
 14. Podle toho co jsem videl na stránkách výrobce se jedná o běžné multimediální centrum běžící na Androidu, kabelovku na tom urcite nenaladite.
 15. Škoda, právě tady jsem doufal, že nastane změna, protože třeba majitelé velkého Horizon boxu službu HbbTv fakticky nemůžou využít, když box nemá anténí výstup, pak nezbývá než před box dát rozbočovača službu přijímat na televizoru.