Přejít na obsah

Baron1420

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Baron1420

 • Hodnost
  Nováček
 1. Pro balvan. Na ovládači si najdi favorite třeba 1 a tam si musíš přehodit všechny programy, které máš a potom to jde seřadit jak chceš.
 2. FW jsem si nahrál na mobil a zaktualizoval SW v Kaonu. Chvilku to trvalo než to našel, ale nakonec se to podařilo. Dále jsem udělal tato opatření: Nový HDMi kabel, aktivní rozbočovač (zesilovač) a ten FW. Televize fungovala v pohodě. Chtěl jsem vyzkoušet a tak jsem odpojil aktivní rozbočovač a zapojil TV na klasický. A včera večer během hodiny a půl, se signál ztratil asi 9x. Ale TV nehlásí není signál a asi po dvou vteřinách naskočí znovu obraz, bez jakéhokoliv zasahování z mojí strany. A to jsem současně i nahrával. V záznamu byl jeden vteřinový kiks - čtverečky. Jinak záznam i při těch výpadcích v pořádku. Dneska od rána jede TV na klasický rozbočovač. A jen jeden výpadek, obraz naskočil po vteřině sám. Večer zapojím aktivní rozbočovač a uvidím.
 3. Dík za radu. Prošel jsem to. Je to individuální. Když mi začal vypadávat signál, volal jsem technikovi co dělá pro UPC a jeho první otázka zněla, jestli mám rozbočovač. Mám dvě televize a dva stb. Jeden pro normální dg. příjem a druhý HD PVR. Když jsem mě stb. DVR tak to nedělalo. Po nainstalování zesilovače s rozbočovačem, jsem měl jen jediný výpadek za celý den. Což vidím jako mírný pokrok. Předtím byl výpadek signálu i několikrát za hodinu. Ale stejně by mě zajímalo, jak to řeší UPC, při dvou stb. a výpadcích signálu u zákazníka. Technik říkal něco o 350 Kč, ale radu jak z problému jsem se nedozvěděl. Ještě zkusím vyměnit HDMi kabel. Baron1420
×
×
 • Vytvořit...