Přejít na obsah

Koala

Uživatel
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Koala

 • Hodnost
  Nováček
 1. Ahoj, zajímalo by mě, jaké máte hodnoty na upstreamu v modemu 3208. Mě se hodnoty vždy pohybují mezi 48 dBmV až 52 dBmV. Ale viděl jsem jsem u známého i hodnoty 35 dBmV, tak by mě zajímalo jaké mají jiní uživatelelé. Děkuji za odpovědi.
 2. Zákazníkem UPC bohužel nejsem (mimo dosah sítě). Ale pracuji s výše uvedenými modemi a v poslední době stává se právě tento problém na modemech ED3 3212 a 3010. Samo od sebe se rozhodí odstup S/N na dopředných kanálech a modem se začne odpojovat. Modem se po restartu nebo sám od sebe zase srovná a vše jede. Ale třeba jednou za dva měsíce se problém opakuje. Někdy pomohlo trochu zvýšit equalizaci na koncovém zesilovači a rozběhlo se to. zatím nevím čím by to mohlo být. Neví někdo znalejší? Děkuji.
 3. Ahoj, měl bych dotaz pro techniky, kteří se zajímají o kabelovku troch víc. U modemů cisco 3212 a 3010 jsem se setkal s případy,kdy byl odstup signál/šum každého downstream kanálu různý. Rozdíl byl docela velký např. na 1. kanálu hodnota 40 dB a na 4.kanálu 29 dB. Samozřejmě v takovém případě se modem odpojoval a nebo docházelo v velké ztrátě packetů. V čem může být asi problém? Televize přitom jede dobře. Možná je problém v equalizaci, kde jsou již moc přebuzené VHF kanály proti utlumeným UHF. Zatím jsem na to nepřišel, nevíte čím by to mohlo být? Díky
×
×
 • Vytvořit...