Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

amur55

Uživatel
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli amur55

 • Hodnost
  Nováček
 1. Prosim o pomoc koupil jsem LG47LW5500 a je problem naladily se kanaly celkem 80 ale nemůžu naladit prima love ,cool,a nova cinema jinač to jede prosim o radu.
 2. Problemy s kanaly.

  ano to je on ,ale nevim jestli se to da opravit a jestli to má vúbec význam když je po záruce.
 3. Problemy s kanaly.

  Tak jsem měl technika jenomže je to box. spol.lica tak mi to vůbec nepomohlo když dal nový box. tak to jelo .Tak nevím co mám s tím udělat,jestli se mám spojit s licou jenomže už je po záruce takže asi mi ho nevymění a opravovat to nevím vůbec jestli to jde nebo jestli to má nějaký význam.Může mi někdo poradit?
 4. Problemy s kanaly.

  Objevuje se mi že jsou kanaly zakodovane jako napr.st1, 2, diskavery,markiza a jine přitom to dopoledne jelo v pohodě.Setoboxy mám dva ten druhy jede v pohodě.
 5. Problemy s kanaly.

  Tak jsem to skusil ,ale nejede budu volat na upc .Moc děkuji za radu .
 6. Dopoledne nám vypadly kanaly kromě ČT1,2,24,4 NOVA .NOVA CINEMA ,BARANDOV,COOL PRIMA ,na setoboxu se objevi v kolonce pod.přistup místo conaxu je napsáno inicializuji a ostatné kanaly jako stv markiza apod. nejedou.Může mi prosim někdo poradit co se s tím stalo ,zatím jsme žádne problemy neměly. Děkuji.
×