Jump to content

Neo_Moucha

User
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

About Neo_Moucha

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Jiná služba
 • Vodafone mobile internet
  Jiná služba
 • Vodafone television
  Jiná služba
 • Vodafone devices
  Bílá krabice
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Opravdu výborné podmínky pro stávající zákazníky opět... Takže protože teď platím 459,- za Internet 150+, tak mám prostě smůlu a na nabídku nedosáhnu, protože bych jim platil za 1 gbit o 9,- méně a je úplně jedno, že bych jim byl ochoten dávat o 30,- měsíčně více za nový modem... 😬
 2. Zrovna mi přišlo, že mne převedou z 350/40 na 500/50 se zdražením o cca 130,- Co to je zase za výmysl? Nebo se tarif 350/40 bude rušit? V nabídce ho pořád vidím... https://business.upc.cz/zivnostnici-a-podnikatele/internet/
 3. Můžu potvrdit, že se mi toto také děje, přijde mi, že se to děje hlavně ve "večerní špičce", jestli to dává smysl... Prostě když jsem ležel nemocný a celý den sledoval Discovery, tak večer najednou problémy se zvukem. Televize Samsung řady "Q" s CA modulem a lokalita Praha 5.
 4. A port používaný Plexem je v routeru správně přesměrovaný a otevřený?
 5. Odkup modemu už nyní možný není.
 6. Hmm, tak jsem chtěl v kanceláři navýšit na 350/40, protože to teď vyjde levněji, než současný 240/24, ale samo po mne chtějí vyměnit modem, že prý Technicolor (který mám odkoupený) 350/40 nedá (je to pravda?). Opravdu Compal bude zvládat gbit?
 7. Kontrolní otázka, na kterou jsem nenašel odpověď a toto vlákno se mi jeví jako vhodné - když koupím modem, který byl používaný v síti UPC z druhé ruky, musím někam volat, aby mi fungoval, nebo prostě vyměním za stávající a jedu? Předem díky za odpověď!
 8. řekl bych, že doprodávají zásoby, jak píše kebulek... do repase bych asi nešel... což o to, já své dva CT-3650 předchozí generace tenkrát také koupil v CZ, z DVBShopu jsem měl PCIe tuner a byl bez problémů...
 9. S PC DVB-C tunery u nás nikdo moc neobchoduje, osobně doporučuji: https://dvbshop.net/TT-connectZ-CT2-4650-CI-USB-DVB-C-T-T2-IR-Remote Do Čech posílají (doufám pořád)
 10. Dnes jsem si všiml, že pro Business tarify Internetu jsou nové rychlosti uploadu (30/40/50), tak jsem zvědav s čím se vytasí, abych ze stávajících 240/24 byl převeden na veselejších 240/40. Neprovedl jste už někdo změnu?
 11. BD-H8900 (a E8900 a D8900) mám odzkoušené a fungují bez problémů s CI+ UPC jinak ale pozor - jsou to HDD rekordéry, nikoliv DVD/Blu-ray rekordéry - rozuměj tak, že nahrávat umí jen na HDD, nikoliv na DVD/Blu-ray (ty umí jen přehrávat) kdyby někdo sháněl HDD/blu-ray rekordér, také existuje a v jiném vlákně se to řešilo (ovšem úplně oficiálně ho v CZ neprodávají - jen přes ne-mainstreamové e-shopy a například bez CZ podpory pro EPG atd.) http://www.panasonicstore.cz/d/panasoni ... c-1000482/
 12. @rwiener: Zajímalo by mne, jestli ty USB disky naformátované přístrojem nejsou čitelné v Linuxu... podobně je to totiž s disky naformátovanými v Samsung zařízeních. Vyzkoušet se dá případně ve Windows program samyGOPVRDecoder nebo do Windows nainstalovat ext2fs.
×
×
 • Create New...