Jump to content

Neo_Moucha

Uživatel
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

About Neo_Moucha

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Fiber Business 240
 • Vodafone mobile internet
  Jiná služba
 • Vodafone television
  Jiná služba
 • Vodafone devices
  Technicolor
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A port používaný Plexem je v routeru správně přesměrovaný a otevřený?
 2. Odkup modemu už nyní možný není.
 3. Hmm, tak jsem chtěl v kanceláři navýšit na 350/40, protože to teď vyjde levněji, než současný 240/24, ale samo po mne chtějí vyměnit modem, že prý Technicolor (který mám odkoupený) 350/40 nedá (je to pravda?). Opravdu Compal bude zvládat gbit?
 4. Kontrolní otázka, na kterou jsem nenašel odpověď a toto vlákno se mi jeví jako vhodné - když koupím modem, který byl používaný v síti UPC z druhé ruky, musím někam volat, aby mi fungoval, nebo prostě vyměním za stávající a jedu? Předem díky za odpověď!
 5. řekl bych, že doprodávají zásoby, jak píše kebulek... do repase bych asi nešel... což o to, já své dva CT-3650 předchozí generace tenkrát také koupil v CZ, z DVBShopu jsem měl PCIe tuner a byl bez problémů...
 6. S PC DVB-C tunery u nás nikdo moc neobchoduje, osobně doporučuji: https://dvbshop.net/TT-connectZ-CT2-4650-CI-USB-DVB-C-T-T2-IR-Remote Do Čech posílají (doufám pořád)
 7. Dnes jsem si všiml, že pro Business tarify Internetu jsou nové rychlosti uploadu (30/40/50), tak jsem zvědav s čím se vytasí, abych ze stávajících 240/24 byl převeden na veselejších 240/40. Neprovedl jste už někdo změnu?
 8. BD-H8900 (a E8900 a D8900) mám odzkoušené a fungují bez problémů s CI+ UPC jinak ale pozor - jsou to HDD rekordéry, nikoliv DVD/Blu-ray rekordéry - rozuměj tak, že nahrávat umí jen na HDD, nikoliv na DVD/Blu-ray (ty umí jen přehrávat) kdyby někdo sháněl HDD/blu-ray rekordér, také existuje a v jiném vlákně se to řešilo (ovšem úplně oficiálně ho v CZ neprodávají - jen přes ne-mainstreamové e-shopy a například bez CZ podpory pro EPG atd.) http://www.panasonicstore.cz/d/panasoni ... c-1000482/
 9. @rwiener: Zajímalo by mne, jestli ty USB disky naformátované přístrojem nejsou čitelné v Linuxu... podobně je to totiž s disky naformátovanými v Samsung zařízeních. Vyzkoušet se dá případně ve Windows program samyGOPVRDecoder nebo do Windows nainstalovat ext2fs.
 10. Mně například přijde, že Arte HD má suverénně nejlepší obraz i oproti HBO HD... Kombinace 720p a 50fps prostě na mém zobrazovadle vypadá špičkově oproti 1080i a 25fps...
×
×
 • Create New...