Přejít na obsah

jardakra

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli jardakra

 • Hodnost
  Nováček
 1. Tak vyřešeno, včera jsem se konečně dostal k tomu, abych ze zdi sundal jinou televizi, ve které byl modul ještě ze závěru loňského roku, dodaný ještě před tím, než u fy Lica byl nedostatek modulů. S touto "starou" kartou a modulem Comag DKR 900 HD CI+ funguje bezproblémově, narozdíl od "nových" karet a modulů.
 2. To jsem také vícekráte zkoušel, ale bohužel bez výsledku. Problém bude v tom, že jak jsem zjistil STB je kompatibilní pro CI+ verze 1.0 a můj cam modul a karta je verze 4.0. na stránkách výrobce jsem prozatím neobjevil novější firmware, který by případně věc řešil (zda-li je to vůbec technicky možné), nemáte někdo zkušenost s novější verzi firmwaru? Takže asi smůla, přístroj zřejmě jen pro majitele starších karet a Cam modulů. Děkuji za snahu o pomoc.
 3. Dobrý den, děkuji za názory a rady, ale bohužel stále nefunguje. Vyzkoušel jsme přehodit moduly tam i zpět, ale stav je stále stejný sice naladěno, karta vložena OK, předplatné OK a pouze nerozkoduje kodované předplacené programy. Ostatní zařízení fungují, jak mají, tedy s jakýmkoli modulem. STB je nový a byl v pátek dodán, tak mám asi smůlu na vadný kus. Ještě zkusím opakovaně projít nastavení, i když jsem jej procházel již mockrát. Děkuji za snahu.
 4. Dobrý večer, zakoupil jsem Comag DKR 900 HD CI+ a bohužel nemůže rozkodovat TV stanice. Modul od fy Lica vložen správně, zobrazí se i stav předplatného a ten je také OK, stb naladí všechny programy, ale bohužel je již nerozkoduje, podotýkám že mám na mysli programy, které jsou předplacené a na jiných zařízeních doma fungují bez problémů. Ca modul zkoušen také v jiném zařízení a tam vše funguje. Nevíte kde může být problém, prosím o názory a radu.
×
×
 • Vytvořit...