Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

jamie.thomas

Uživatel
 • Počet příspěvků

  8
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli jamie.thomas

 • Hodnost
  Nováček
 1. zesilovač signálu

  Tak jsem si včera nechal vyměnit celou zásuvku (doposud to jsme měli starou a v ní splitte), že kterého pak šli obyč rozbočky a nejdříve to vypadalo, že to pomohlo a bude to o.k., ale večer se obraz zase rozpadal. Dnes ještě zkusím odzkoušet ten Alcad AI-400 co mám teď doma, jestli to tomu nepomůže a pokud né, tak ho vrátím a budu nucen zkusit poslední variantu a to natáhnout nový kabel co používá UPC, jelikož teď používám nějaký standard a podle technika to bude tím. Nejhorší na tom je, že je ten kabel veden část v podhledu a část ve zdi a zasekávat novej zase do zdi určitě nebudu.
 2. zesilovač signálu

  jj, potřebuju 4 televize, ale najednou nikdy nejedou. Maximum jedou najednou 3. Tak snad to přeci nebude horší přes zesilovač za litr než bez něj,ne?
 3. zesilovač signálu

  Zkusím koupit redukce na ty F konektory a uvidíme, jestli to tedy pojede.
 4. zesilovač signálu

  Tak jsem se nechal zlákat tímto zesilovačem signálu a jelikož se mi z těch zde uváděných zdál vzhledem k ceně nejlepší (nejvyšší cena), tak jsem ho objednal a až teď, když přišel na to koukám a on to neni vůbec zesilovač vhodný pro kabelovku, nehledě na to, že jsou to úplně jiné konektory (
 5. Ověřování při každém zapnutí TV

  A co se může stát, když to dělám za chodu? Zkoušel jsem tedy vždy obě varianty, ale v "návodu" k CAM se píše, že je jedno, jestli je to za chodu nebo ne, tak jsem to víceméně neřešil. PS: vypnutou tv se myslí stand-by nebo jakozě úplné odpojení od sítě?
 6. Ověřování při každém zapnutí TV

  Tak to je divné, jelikož z jedné strany šel zastrčit úplně krásně a když jsem zkoušel ho otočit, podařilo se mi zasunout tak 1cm a to hooodně z tuha, tak sem toho raději nechal, nebudu přeci cpát něco, co tam nejde, abych nezničil jak slot, tak modul.
 7. Ověřování při každém zapnutí TV

  CA modul tam ani jinak zasunout nešel, takže s tim sem si jist a kartu jsem samozřejmě zkoušel zasunout všemožně, ale bez úspěchu, takže nevim, kde bude problém a mám o zábavu na pár týdnů postaráno, než to nějak s UPC a kdoví kym ještě vyřešim.
 8. Ověřování při každém zapnutí TV

  Já mohu také potvrdit, že na mé LCD TV Samsung LE40B650T2WXXH nic takového nenaskakuje a to mám o LICA.cz zakoupený CA modul od 3.2.2012, která mi včera dorazil, avšak to je bohužel jediná chyba, která se mi neprojevuje. Zatím je mi CA modul na nic, jelikož žádné placené kanály mi nejdou a ani nemám v nastavení TV přístupné pole, kde by se dle návodu na TV měli dát informace o CA ověřit, ale to do tohoto postu nepatří.
×