Přejít na obsah

Nyah

Uživatel
 • Počet příspěvků

  8
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Nyah

  Neustálé výpadky Brno

  Jo souhlasím Level3 je bezproblémovej žádnej jinej provider v česku s ním problémy nemá kromě UPC a Karnevalu. Psal jsem na Karneval třikrát, na UPC jednou nikdo se neobtěžoval ani odpovědět. Už došla smska že adslko prošlo technickým měřením a že to zapojí. Tak doufám že to bude lepší než Karneval. Už jsem jim poslal dopis na rozvázání smlouvy jsem zvědavej jak dlouho to bude trvat.
 2. Nyah

  Neustálé výpadky Brno

  No nedá se zatím nic dělat no:-(
 3. Jakmile bude vyřešeno moje odpojení ze sítě předám veškéré dokumenty které jsem za poslední měsíc o této skvělé firmě nasbíral České obchodní inspekci a telekomunikačnímu úřadu.
 4. Nyah

  Neustálé výpadky Brno

  Mno to je sice hezký ale problémy s Aortou mám pořád. Už jsme podepsali smlouvu s kyslíkáři to si asi užijeme:( Jenže co má člověk dělat když tu nic jinýho není a na páteři ve francii z Aorty na Level3 nabíráme 50-300ms:-(
 5. No než to vydoluješ z nich tak to budou příšťí vánoce ... Já bych tohle vzdal dohadovat se s nima to utratíš víc za poštovní známky nebo za telefon:-( O ztraceném čase ani nemluvě
 6. Nyah

  Aorta

  A když jednou odpoví a po druhé zase neodpoví tak to si dělá z lidí pravděpodobně dobrý den
 7. Nyah

  Aorta

  No to doufám. Já už fakt nevím trpělivost nemám věčnou:-( Zase na druhou stranu Karneval mám tři roky a až doteď jsem s ním neměl problémy. No dám tomu pár dnů či týdnu.
 8. Chtěl bych se zeptat na váš názor. Poslední dobou na páteři ve Francii mám problém protože moje odezva při průchodu tímto bodem pekelně roste. Kolem druhé odpoledne je to nárůst kolem 40ms později večer i klidně 300 ms a ztrácí se pakety. Existuje reálná šance že se to zlepší nebo opravdu musím změnit providera abych mohl hrát Wolrd Of Warcraft?
×
×
 • Vytvořit...