Jump to content

mirij

Uživatel
 • Content Count

  215
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

mirij last won the day on April 7 2018

mirij had the most liked content!

About mirij

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Jiná služba
 • Vodafone mobile internet
  Jiná služba
 • Vodafone television
  TV Komplet
 • Vodafone devices
  CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Může mi někdo z upc/vodafone vysvětlit proč u pořadů např. "Kde domov můj" jsou najednou tak vysoká čísla epizod (dříve tam ani žádná nabyla)? Např. dnes 25187. díl, zítra 42962. díl, a podobně. A vůbec u všech pořadů kde dříve žádné číslo nebylo jsou najednou tak vysoká čísla dílů.
 2. @upc/vodafone Mě to prostě nedá, ale já to tu musím napsat. Tato odpověď mi přišla z Vašeho helpdesku když jsem jim psal, i konkrétně, ohledně chyb v EPG: "Dobrý den, je mi to líto, ale bohužel s EPG nejsme schopni nijak měnit. Tak jak nám EPG informace dadávají televizní stanice, tak ho jen přeposíláme dále Vám zákazníkům a nemáme možnost žádné úpravy." To je ale lež. V terestriálním vysílání tyto chyby nejsou. Nejsou v tištěných periodikách. Nejsou ani v online EPG průvodcích (např. www.tvprogram.cz a podobně). Takže chcete tvrdit, že všichni naokolo dostávají
 3. @upc/vodafone Je zajímavé, že občas máte období kdy je EPG téměř bez chyb a 7 až 8 denní a pak najednou sklouznete do období s EPG s řadou chyb a jeho délka je pouze 6 až 7 denní. Nechápu co se u Vás na pozadí stále děje. Proč to téměř bezchybné EPG nevydrží třeba 1 celý rok. Jestli jste zase vyměnili firmu, která pro Vás to EPG dělá nebo co. Proč třeba nemáte (což nevím) Testovací A Produkční systém a až když to funguje bezchybně v testovacím subsystému (vyčlenit na to např. jednu osobu, která by to pečlivě kontrolovala) tak to nasadit na produkci. Přece po těch mnoha letech už musí
 4. @technikOmlouvám se techniku, že Vás stále označuji, ale Vaše technická podpora není v těchto věcech ani zdaleka stoprocentní a já poté nevím na koho se obrátit. Mám vážnou výhradu k EPG k pořadům "Bydlení je hra", "Chalupa je hra", "Pod pokličkou" jejichž popis NAJEDNOU přestal sedět od popisu uvedeného na stránkách České televize. Toto EPG nyní vysíláte: CT 1 - pondělí, po 15.6.2020, 3:05 - 3:30 (00:25) Bydlení je hra Dozvíte se zajímavé informace z oblasti úprav interiéru, nábytku, designu, financování staveb či vhodného použití domovních doplňků. CT 1 - neděle, ne 14.6
 5. Píšu o něm teď. Vůbec nechápu Vaši reakci. Reagoval jsem na Vaši větu >>Počítám, že se tak stane nejdříve až po prázdninách<<.
 6. @technik Ale ČT3 SD v DVB-T, které je vytvořeno z ČT3 HD (má logo HD) vypadá nějak divně. Nevím kdo ten přepočet dělá, tak pozor na to. Když se snižuje rozlišení tak musí být použit ten nejkvalitnější algoritmus na přepočet, ale to Vy asi dobře víte, jinak výsledek nestojí za nic.
 7. @technik Je nyní kvalita ČT Déčka/ČT Artu v DVB-T po tom výpadku v pořádku? Zdá se mi to poměrně rozmazané. Děláte vůbec ten přepočet/downsampling pro ČT Déčko/ČT Art v DVBT v SD rozlišení z ČT Déčko/ČT Art ze zdroje v HD rozlišení? Tím získáte lepší obraz.
 8. >> Samozřejmě, protože ČT ART začíná vysílat až ve 20:00 hod.<< Měl jsem napsat kanál "ČT Déčko/ČT Art" v DVB T stále nejede. Nyní konkrétně na té frekvenci nejede ČT Déčko. Mají společnou frekvenci.
 9. >>Už to jede<< No, jak co. Třeba ČT art v DVB T stále nejede.
 10. Ve Vodafone mají nyní asi hodně horké chvilky.
 11. Některé muxy už běží. Ale ČT1 v DVBT stále neběží.
 12. Prosím, jak je to s EPG kanálu "Film Europe +" který je nástupcem kanálu "Československo HD" (předpokládám na stejné frekvenci)? Proč je EPG pro ty dny od pondělí u kanálu "Československo HD" prázdné? Chápu, že "Československo HD" dnes v noci končí, ale stejně by bylo hodně fajn kdyby tam bylo EPG už toho nastupujícího kanálu "Film Europe +", který bude místo něj.
 13. Tak už je to v pořádku. Proč byl vlastně nyní takový problém? Velmi dlouhou dobu to nyní šlapalo jako hodinky (myslím tím to 7 až 8 denní EPG, nemyslím nepřesnosti). @Marek-26 Teď jsem si ale všimnul, že v neděli 12.4. je EPG u kanálu HBO celé slovenské a chybné - jakoby k tomu kanálu vůbec nepatřilo. Napři večer je podle něj vysílána jakási Ezoterická poradňa, ve skutečnosti je ale vysílán film Lego příběh 2. Tak s tím EPG u HBO je to ještě jinak, on na té frekvenci/PID nyní běží slovenský kanál😀.
 14. EPG končí v noci ze soboty na neděli. Prosím o kontrolu a opravu.
 15. @technik Dnes, neděle 12:45 - konec EPG na většině stanic příští neděli kolem 9:00. To není 7 až 8 denní EPG (kdyby bylo tak na celou příští neděli až do cca půlnoci bude EPG, nyní je EPG 6 až 7 denní). Posledního půl roku jste jej ale 7 až 8 denní měli !! Tak proč dnes najednou ne?
×
×
 • Create New...