Jump to content

son

Uživatel
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

 1. Jediné co je na chystané novele telekomunikačního zákona komunistické je to,že je to paskvil. Tento návrh neprojde a tudíž zachová stávající zákon v nezměněné podobě.
 2. Vznik dominantního postavení UPC chronologicky http://www.podnikatel.cz/rejstrik/upc-c ... -00562262/ V roce 1997 dostala firma u které jsem byl zaměstnaný, zakázku od Telekomu a TRADE a TECHNOLOGY a.s - pokládaly se kabely do jednoho výkopu.
 3. Ano každý provider to má nějak pohlídané - třeba Skylink ve všeobecných obchodních podmínkách - 1.3. Poskytovatel poskytuje službu Skylink za podmínek dohodnutých ve smlouvách uzavřených mezi Poskytovatelem a jednotlivými vysílateli televizních programů nebo jinými osobami oprávněnými disponovat s programy jejich vysílatelů, mezi které patří mimo jiné i podmínka územního omezení poskytování služby Skylink ve vztahu k jednotlivým televizním programům. Uživatel je proto povinen respektovat a bere na vědomí, že některé televizní programy mohou být dostupné výhradně jen pro užívání kar
 4. Central European Media Enterprises chce jen vydělat víc peněz
 5. Doporučuji přečíst http://www.rrtv.cz/cz/static/cim-se-rid ... umluva.pdf a následně v r.1998 protokol pozměňující úmluvu o přeshraniční televizi
 6. Jo správně, žádný sportovní kanál! Víte kolik to stojí? To by nás čekalo zdražení! Radši přidat pár kanálů o vaření, pár zpravodajských kanálů třeba zajímavé by bylo se dovědět co se děje na Kubě a taky pár stanic s církevní tematikou- tu upc úplně odbývá (jen Noe). Blbý sport, nic napínavého a ještě to nemá sledovanost, měli by ho vyřadit z vysílání a možná by jsme platili méně. Když sport, tak sportovní tance.
 7. 32" Sharp LC-32LE352E-BK Měl jsem Sharpa (teď mám LG) , rodiče Samsunga - můj subjektivní názor je Sharp. Jinak souhlas s Elncem - levný,jednoduchý řešení.
 8. A jakpak by jsi si to představoval, že by to mělo být? TAKHLE: Zákazník: Dobrý den,chtěl od Vás internet tarif .... UPC: Jistě od zítřka máte v účastnické zásuvce u Vás v bytě signál.A teď už jen plaťte
 9. Nemám zkušenost s tímto výrobkem,takže spíš rada nerada- vyzkoušej jiné image. http://images.mynonpublic.com/openatv/n ... =ventonhdx
 10. Dobrý den p.Sikorova,zde smlouvu neukončíte,tohle nejsou stránky upc, se kterou máte smlouvu uzavřenou.Smlouvu ukončíte zde :http://web.upc.cz/klpoz/cz/Index.aspx Hezký zbytek dne Vám přeji.
 11. Bude to jak píše Marek 26- problém TV. Zkoušel bych jiný firmware nebo v nastavení TV ladit jiné země.A jestli jsi zadal přímo frekvenci muxu a ,,teploměry" Tv ukázaly sílu a kvalitu tohoto muxu /a ta byla dobrá /a když jsi dal příkaz ladit a nenaladilo to nic-tak je to záležitost firmwaru.Každá značka TV je jiná-těžko říct čím to je v tomto konkrétním případě sire Cvancaro.
 12. TechniStar K1 nemám,mám AZBOX - příjem DVB - S, DVB - C, jen každý má svůj názor co je solidní a co není - vše má své mouchy. A já to vidím tak, že ty , který jsi užíval dreambox, tak pro tebe vše ostatní bude šunt.
×
×
 • Create New...