Přejít na obsah

vena

Uživatel
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. vena

  panasonic a DVB-C

  Sypu si na hlavu popel. Záhada ale zůstává, že to cca 10 sekund jelo, potom zásek. Asi hodinu před komentářem o mém kousku jsem to poslal k reklamaci, takže nyní musím počkat, až se vrátí zpět.
 2. vena

  panasonic a DVB-C

  OK, vyjadřování máš sice trochu až moc na můj vkus, ale asi máš pravdu, uvidíme až to vyzkouším.
 3. vena

  panasonic a DVB-C

  Dopr... zkoušel jsem to myslím 50x, ale ani jednou s vypnutou TV , ale možná jo, myslím že jsem jí i vypínal. Máš TX-L42E30E a modul maká? Jedou HD programy?
 4. vena

  panasonic a DVB-C

  Když jsem komunikoval s technikem a přímo dělal co radil, nezmiňoval se, že je to problém, naopak mě takto navigoval. No bohužel modul je už na poště, takže to nevyzkouším. Ale stejně, pokud by to byl problém zasunout za chodu, potom by nefungoval za chodu ani STB, respektive bych nerozběhl placené programy kartou se kterou manipuluji a vše jede jak má.
 5. vena

  panasonic a DVB-C

  Pokračování příběhu s DVB-C modulem. Psal jsem tu o nefunkčním CA modulu (Lica), jedna stránka dozadu. Takže jsem modul reklamoval a po cca 14 dnech mi přišel poštou modul spárovaný a dle techniků společnosti Lica testovaný na několika televizích. Modul jsem zasunul a opravdu se po delší době zobrazil i placený kanál, ovšem pouze na 10 sekund, poté opět zásek, nejede ani v TV, ani v STB od UPC Na Youtube jsem nahodil video jak s modulem pracuji, podle mě nic špatně nedělám, výsledek je tedy zde: Čeká mě opětovná reklamace a opět čekání. Opravdu nechápu, proč ty jejich STB nemají konektivitu HDMI, potom bych podobnou věc neřešil. Za lepší STB jim 90Kč/měsíc opravdu odmítám dávat, to už bych si raději koupil STB DVB-C s HDMI
 6. vena

  panasonic a DVB-C

  Vyzkoušel jsem STV1 a nic, jakmile jsem vyndal kartu z STB, dal tam modul i s novou kartou, zásek, nic
 7. vena

  panasonic a DVB-C

  Ten mám, pod kartou je tam na to prostor, vyzkouším. Takže vyzkoušeno a nic, neplacené jedou normálně, placené ne, zkoušel jsem obě karty a to jak tu která je spárovaná s STB tak i tu k modulu. Mě z toho vychází vadný modul, díky všem za tipy, je to pro mě španělská ves.
 8. vena

  panasonic a DVB-C

  1.318 jsem stáhl hned po rozbalení, všechno nasvědčuje faktu, že mám v háji modul, nebo tu kartu
 9. vena

  panasonic a DVB-C

  To jsem udělal, v případě Finska mi to nabízí i regin. Předpokládám, jazyk můžu nechat český, Finština je příšerný jazyk, nedá se z toho nic vydedukovat.
 10. vena

  panasonic a DVB-C

  Takže jsem to udělal jak radíš, naladil automaticky. Našlo to cca 123 programů. Po zasunutí modulu to zmrzne, jakmile vytáhnu jede a dokola stějně. Zadal jsem Finsko.
 11. vena

  panasonic a DVB-C

  PANASONIC VIERA TX-L42E30E Mám v bytě dvě možnosti přijmu. 1. DVB-T ze společné antény - jede normálně, ale musel jsem vytáhnout Conax s kartou, jinak nic, není to divné? 2. UPC DVB-C a to jede přes jejich STB a scartem to táhnu do TV. Samozřejmně to díky tomu neumí HD, nemá potřebnou konektivitu, tohle mají vymyšlené dobře. 150/měsíčně jim nehodlám za dokonalejší STB dát, takže jsem volil DVB-C modul, vlastně především abych měl přístup k HD programům. Takže do televize jsem nasadil koaxiál se signálem od UPC + modul s jejich kartou (Lica) a vlastně jsem ani jednou nic nenašel. Jestli tomu dobře rozumím, tak bych měl na signál od UPC, který jde do TV chytit alespoň volné programy? Nikoli na DVB-T, ale na DVB-C, je to tak? Ano, máte pravdu, když vyndám modul, naladím všechny programy, jakmile modul vrátím, konec, nejede nic!! Nevím jestli to nebude vadný modul, nebo špatné spárování. Samotné umístění myslím je v pořádku, je tam cítit malý odpor, obráceně to ani nejde, navíc jsem se držel instrukcí. Jsem laik, takže se přede omlouvám na vyjadřovací schopnosti. Díky za reakci
×
×
 • Vytvořit...