Jump to content

Pepe

User
 • Content Count

  631
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Posts posted by Pepe

 1. OT: @Jirka007 teď by mě vážně zajímalo, proč jste vyjádřil nesouhlas s uživatelem @cvancara. Nemá pravdu? Jako angličtina vykání má, ale v dnešní době se moc často nevyskytuje, ne-li vůbec. Existují však způsoby jak rozlišit pozdravy mezi přáteli či nadřízenými.
  image.thumb.png.ef159dc24227eaf306e73cc6faab0883.png

  Já jen, aby to nezapadlo. 😉 To reagování se dá velmi snadno vrátit.

  • Agree 2
 2. Na diskusních fórech v anglickém jazyce se tyká a musím souhlasit s tím, že ve 21. století je na Internetu týkání běžná věc (přeci jen, když je to napsané na Wikipedii, tak to určitě musí platit, né? 😄 Jokes asides.). Nemohu se stotožnit s tím názorem, když se někdo na sociálních sitích ohrádí většinou s názorem: "Co mi tykáš? Husy jsme spolu nepásli.". 

  • Agree 2
  • Disagree 2
  • Confused 1
 3. Uvidíme, co to přinese. Myslím si, že uvést HD DVR Mediabox na trh byla chyba. Jakmile set-top-box nenaběhl z důvodu jakékoliv chyby, tak v tom případě se nešlo dívat na televizi, ale nešel ani internet. Ačkoliv myšlenka 2v1 byla zajímavá, tak nebyla dotažena ani ze softwarového hlediska.

  • Agree 1
  • Disagree 1
 4. Neblbněte. 🙂 DNS servery UPC stále nepodporují DNSSEC natož jejich doména, ale Vodafone má jejich doménu zabezpečenou pomocí DNSSEC. Možná se to s Vodafonem změní, kdo ví. Já jsem se na to UPC naposledy ptal před rokem:

  Citovat

  tuto technologii zatím nemáme, ale nemůžeme vyloučit, že někdy v budoucnosti se tato technologie může objevit i u nás. 

  Nedalo mi to a vyptával jsem se na to víc i na podporu DNS over TLS až mi po dvou týdnech zavolal jeden pán z technické podpory, který se mi to snažil vysvětlil akorát škoda, že né po e-mailu. Vysvětloval jak tu síť mají zabezpečenou, apod.

 5. V 25. 4. 2019 v 7:41 PM, retron napsal:

  posunutí obrazu a zvuku pozoruji poslední týden také, streamuju HGo z iPadu do AppleTV

  Mam ten stejný problém a neděje se to pouze na jednom kanalu. Navíc zkoušeno na různých zařízení (Android 7 - Horizon GO, Ubuntu 19.10 - Chrome)

 6. V 25. 4. 2019 v 8:47 PM, technik napsal:

  Přímo ne, jedině přes Chomecast.

  To není úplně pravda. Stačí chytrá krabička (většinou uváděné jako TV Box), ale v mém případě používám Odroid C2, Pine A64 na kterých běží Android. Z Google Play stačí stáhnout Horizon GO pro ZZ, ale lepší na to je Kodi s pluginem pro tvheadend.

  před 6 minutami, gustav napsal:

  Když oželím zpětné zhlédnutí a koupil bych nakonec tu TV a použil CA modul , jaký tuner musí mít ta TV?  DVB-C, DVB-C2, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
  Děkuji

  DVB-C
   

 7. Já jen naivně budu doufat, že nám to přinese nějaké zlepšení. Mohlo by. 

  V současné době UPC ani jeho DNS servery nepodporují DNSSEC, kdežto vodafone.cz ano. 

  Doufám, že to bude číst někdo z Vodafonu a zamyslí se např. nad obnovením prodeje CA modulů, na lepších set-top-boxech a dokonce na lepších modemech (a jejich firmwarech!) a ať hlavně zahodí ten nesmysl jako je IPv6 DS-LITE viz článek na Root.cz
   

  • Agree 2
 8. V 28. 3. 2018 at 20:19, Slamb napsal:

  tak už mám vyjádření k tomu DNSSEC: "toto není žadný podstatný problém"

  Takže problém tam je a radši ho UPC bude ignorovat. To samé s DNSSEC pro upc.cz a nemluvím o DNS serverech… 
  Slambe, díky za reakci! Souhlasím s tebou a odvádíš skvělou práci. Jen je škoda, že UPC to takhle kazí. Ach jo. :/ 

  • Agree 1
 9. Změna webhostingu z Wedosu na Snackhost.eu, mohu vědět proč? :-)
  Pokud nechceš veřejně, tak se nic neděje, ale každopádně PM uvítám a mrkněte se @Slamb na DNSSEC záznamy. 

  // No, s DNSSEC záznamy upc.cz na tom není o moc lépe.

 10. V 23. 11. 2017 at 14:51, Pepe napsal:

  V obývaku mam login screen (z ničeho nic). Klikám na heslo jak šílenej a taky na login a nic.  Tzn to nejde vyplnit ani změnit. Jedině na co šlo kliknout, tak je spodní lišta s odkazy. Data promázana. Cache taky. Opět jsem v bodě, kdy mi nejde zadat login a heslo (předtim to bylo alespoň vyplněné a včera to fungovalo). 

  Takže pokud máte pouze Air Mouse a setkáte se stejným problémem, tak jste v loji. To same, pokud mate touchpad nebo mys.

  Je potřeba vzít k tomu klávesnicí. Zmáčknout tab, vyplnit jméno, opět tab, vyplnit heslo, tab (a ted nevim, zda stačí jenom jednou, jestli to rovnou skočí na Přihlásit se a nebo dvakrat) a pak enter. :-)

  @David - UPC chyba je stále přítomna. Co mohu udělat, proto abyste to fixnuli?

 11. Takže pokud máte pouze Air Mouse a setkáte se stejným problémem, tak jste v loji. To same, pokud mate touchpad nebo mys.

  Je potřeba vzít k tomu klávesnicí. Zmáčknout tab, vyplnit jméno, opět tab, vyplnit heslo, tab (a ted nevim, zda stačí jenom jednou, jestli to rovnou skočí na Přihlásit se a nebo dvakrat) a pak enter. :-)

   

   

 12. Konečně už je opravené to pomalé načítání při spouštění jakéhokoliv pořadu zpětně. Sjednocený design. (y) Snad to půjde ovládat i ovladačem od Xboxu? 

  Co mi jedině vadí, že jsem od televize, tak zhruba 4-5m a v té nové verzi mam doopravdy problém z gauče nebo klidně i z postele přečíst ze kterého dne si pouštím daný pořad zpětně a nebo dokonce tam je spodní lišta s daty, kdy běžel naposledy. Nepřečtu to ani za boha a ani popis o čem to je. A to mam zrak doopravdy dobrý. :(

  V obývaku např. mam login screen. Klikám na heslo jak šílenej a taky na login a nic. Jedině na co šlo, tak bylo kliknout na "Zapomenuté heslo", ale zkusím ještě restart,a le pochybuju, že to pomůže. :-)

  Nemohu už upravit příspěvek a to jsem to měl rozepsané. Každopádně sorry za double post.

  Korekce posledního odstavce
  V obývaku mam login screen (z ničeho nic). Klikám na heslo jak šílenej a taky na login a nic.  Tzn to nejde vyplnit ani změnit. Jedině na co šlo kliknout, tak je spodní lišta s odkazy. Data promázana. Cache taky. Opět jsem v bodě, kdy mi nejde zadat login a heslo (předtim to bylo alespoň vyplněné a včera to fungovalo). 

 13. Na Nvidia Shield TV musíš sideloadnout aplikaci Horizon GO. V Google Play to nenajdeš, neboť prozatím Horizon Go nepodporuje Android TV.

  Bohužel tvůj příspěvek je velmi obecný, ale mrkni sem:

  https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/39737-Nvidia-Shield-Android-TV-ultimatni-TV-centrum?p=522827&viewfull=1#post522827

  https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/39737-Nvidia-Shield-Android-TV-ultimatni-TV-centrum?p=523113&viewfull=1#post523113

 14. Samozřejmě, jaká zařízení budete mít je pouze na Vás, ale já bych to viděl na: Android box (lze samozřejmě i Linux) + USB DVB-C tuner, který bude podporovat CA moduly, externí disk (či NAS) a máte v podstatě vyhráno. :-)

  Myslím si, že ještě nějaký repas by UPC mohlo mít, ale tak či onak to časem odejde.  Když budete chtít Netflix (a ten bude bůh ví, kdy), tak stejně se bude jednou muset přejít na ten "slavnej" Horizon, který prostě funguje, jak chce.

 15. Čau,

  Já mam Horizon GO na Odroid C2, Pine A64 (ale brzy to již nahradím Rock64).

  Hlavně si vyber Android box, který komunita nebo výrobce podporují. Tzn. mají fórum a jsou tam různé verze Androidu.
  Většinou se stane, že výrobce vyprdne set-top-box a už se o něj vůbec nestará tzn. nevydá k němu DTS (pro Linux a Android) a neopravuje chyby a nevydává aktualizace.
   

  Případně se dá uvažovat o Xiaomi Mi Tv Box 3, který má certifikaci pro Netflix, ale už je o něco dražší.

 16. před 2 hodinami, king555 napsal:

  Potvrdzujem problem s poslednou android verziou Horizon Go (2.3.18) - pomale spustenie vybraneho programu a vyhladavanie v EPG.

  Potvrzuji. Taky dlouhé čekání. A ještě krom toho, když si pustím něco, co běží a chci to pozpátku,t ak ikonka zmizí a nebo klikání na replay button vůbec nereaguje.

 17. V 20. 8. 2017 at 13:11, Pepe napsal:

  Na upczone.sk je stále maintenance a prý ke zprovoznění dojde 29.6.2017. Že by někdo zapomněl přepsat DNS záznamy? :-)

  Za 10 dní stále neopraveno.

×
×
 • Create New...