Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

Pepe

Members
 • Počet příspěvků

  609
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

Pepe last won the day on 14. července

Pepe had the most liked content!

O uživateli Pepe

 • Hodnost
  Pokročilý

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha 4 - Chodov
 • UPC Internet
  200
 • UPC televize
  Komplet
 • UPC Telefon
  Start

Návštěvy profilu

251 zobrazení profilu
 1. Horizon Go

  Potvrzuji. Taky dlouhé čekání. A ještě krom toho, když si pustím něco, co běží a chci to pozpátku,t ak ikonka zmizí a nebo klikání na replay button vůbec nereaguje.
 2. Tisková konference UPC, 5. září

  #sorryjako ale tiskovka o ho**ě. Jak mnoho lidí psalo předemnou. Spoustu nás čekalo mnohem více...
 3. UPCZONE v novém

  Za 10 dní stále neopraveno.
 4. Nové stanice

  Tak to je škoda. Zrovna Nickelodeon HD je u nás oblíbený.
 5. PORADNA

  Myslím si, že by nebylo špatné přidat HBO OD do Horizon set-top-boxů případně do Horizon app. Jaký je rozdíl mezi HBO GO a HBO On Demand? Odpověď zde: http://www.hbogo.cz/pages/template.aspx?id=faqs (otázka č. 13) Případně je to vysvětlené zde: https://help.hbogo.com/hc/en-us/articles/204870017-What-is-HBO-On-Demand-
 6. Škoda. Tenhle text na faktuře nemám a to mam rychlost 200. Upload bude 50 Mbits?
 7. UPCZONE v novém

  Na upczone.sk je stále maintenance a prý ke zprovoznění dojde 29.6.2017. Že by někdo zapomněl přepsat DNS záznamy?
 8. Nové stanice

  @Kika: Kdy už pochopíš, že to je největší odpad a s nízkou sledovaností?
 9. UPCZONE v novém

  Tak potom by se dalo udělat, aby uživatel měl na výběr jaký čas preferuje.
 10. CA Modul

  Co já mam informace, tak modul od společnosti Lica (ty novější Vám nebudou fungovat, protože čísla nejsou v systému UPC a tím pádem Vám je nespárují a ani nedokáží (= nebo nechtějí) vložit čísla modulů do systému, pokud jsou pořízeny jinde). Možná má David jiné informace, ale starší moduly, které kdysi Lica prodávala, tak byly v systému UPC. Škoda, že se neobnoví spolupráce přes Licu, když ty moduly se špatně shánějí a jsou dost drahé.
 11. Výměna modemu Compal za Technicolor

  Nebo si sehnat Technicolor z druhé ruky (ale předtím si ověřit, že byl zakoupený)
 12. UPCZONE v novém

  Vážený pane moderátore, Je rozdíl mezi oficiálním fórem a neoficiálním fórem. Také je rozdíl, jestli jste moderátor nebo ne. Na minulém fóru bylo na Tomusovi, zda s tím něco bude dělat. V tuto chvíli se jedná již o oficiální fórum UPC. Takže jakákoliv propaganda jiné společnosti je zcela nevhodná. A také je to uvedeno v pravidlech. Každopádně se můžeme hádat, zda to patří sem, když se jedná stále o nové fórum, kde Vám byla přidělena pozice moderátora. P.S: Když už by mě někdo osobně oslovil, že propaganda jiné společnosti je nevhodná, tak bych to smazal a zvlášť, když by mě oslovili tři uživatelé, aby to omezilo Vámi zmíněný OT. Zdraví Pepe
 13. UPCZONE v novém

  Bohužel musím souhlasit s ostatními. Pro klid všech to prostě smaž a odstran z popisku a je to hotové. Není důvod mít propagovat centrio na oficiálním fóru UPC a být ještě moderátor. Slambe. Za to bych ti dal palec dolů, ale rep tu teď prostě není.
 14. TT-Connect CT-3650 CI + UPC modul + Win10 nastavení

  Než platit 20€, tak bych to raději píchnul do NASu/ARM SoC/PC s Linuxem. Onen tuner mám, ale bohužel používám to pod Linuxem. Nainstalovat tvheadend/emby a první část budete mít za sebou. Pak si do PC jen nainstalujete Kodi případně v prohlížeči zadáte IP adresu serveru, kde máte Emby. Připojíte se k tvheadend a můžete sledovat a nahrávat jak se Vám líbí:-) Případně je možné použít DVBLogic, ale to bude taky placené. Každopádně TT-viewer by Vám měl fungovat, ale obávám se, že nejspíše nemáte codec a bez něj to nejde. Avšak s ním nemam žádnou zkušenost, ale mam tady k dispozici email ze supportu TechnoTrendu jak rozběhnout TT-viewer pod Windows 10 / případně by měl řešit problém, kde by měli být vidět jakési noty ( k tomu bohužel již nemam více informací) " We would recommend the ffdshow Codes in the 32-bit version. You could download them here: https://sourceforge.net/projects/ffdshow-tryout/files/latest/download?source=files You can follow all the presetting’s and confirm everything. At the end of the installation, you have to open the video configuration. Please activate the MPEG2 Decoder, this is needed to playback the standard programs. Click on “deactivated” at the right side of MPEG2 and choose “libavcodec”. Please check the checkbox “deinterlacing”, then confirm and OK. Open the TT-Viewer, right-hand click into the picture frame, open the “options” and select “decoder”. Please select the now available “ffdshow-Decoder” at least for “MPEG2 and H.264”. Please close the TT-Viewer and open it again. Everything should work now. "
 15. UPCZONE v novém

  Rep +- se podělo kam u příspěvků?
×