Jump to content

Pepe

Uživatel
 • Content Count

  623
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Pepe last won the day on April 26 2018

Pepe had the most liked content!

About Pepe

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha 4 - Chodov
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Telefón Basic
 • Zařízení od UPC
  3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor

Recent Profile Visitors

786 profile views
 1. Mam ten stejný problém a neděje se to pouze na jednom kanalu. Navíc zkoušeno na různých zařízení (Android 7 - Horizon GO, Ubuntu 19.10 - Chrome)
 2. To není úplně pravda. Stačí chytrá krabička (většinou uváděné jako TV Box), ale v mém případě používám Odroid C2, Pine A64 na kterých běží Android. Z Google Play stačí stáhnout Horizon GO pro ZZ, ale lepší na to je Kodi s pluginem pro tvheadend. DVB-C
 3. Už zítra bychom se aspoň něco málo mohli dozvědět jak to dopadne dle Reuters.com.
 4. Já jen naivně budu doufat, že nám to přinese nějaké zlepšení. Mohlo by. V současné době UPC ani jeho DNS servery nepodporují DNSSEC, kdežto vodafone.cz ano. Doufám, že to bude číst někdo z Vodafonu a zamyslí se např. nad obnovením prodeje CA modulů, na lepších set-top-boxech a dokonce na lepších modemech (a jejich firmwarech!) a ať hlavně zahodí ten nesmysl jako je IPv6 DS-LITE viz článek na Root.cz
 5. Pepe

  UPC Zone v novém

  Takže problém tam je a radši ho UPC bude ignorovat. To samé s DNSSEC pro upc.cz a nemluvím o DNS serverech… Slambe, díky za reakci! Souhlasím s tebou a odvádíš skvělou práci. Jen je škoda, že UPC to takhle kazí. Ach jo.
 6. Pepe

  UPC Zone v novém

  Změna webhostingu z Wedosu na Snackhost.eu, mohu vědět proč? :-) Pokud nechceš veřejně, tak se nic neděje, ale každopádně PM uvítám a mrkněte se @Slamb na DNSSEC záznamy. // No, s DNSSEC záznamy upc.cz na tom není o moc lépe.
 7. @David - UPC chyba je stále přítomna. Co mohu udělat, proto abyste to fixnuli?
 8. Ty komentáře pod článkem jsou více záživné než ten článek sám o sobě.
 9. Takže pokud máte pouze Air Mouse a setkáte se stejným problémem, tak jste v loji. To same, pokud mate touchpad nebo mys. Je potřeba vzít k tomu klávesnicí. Zmáčknout tab, vyplnit jméno, opět tab, vyplnit heslo, tab (a ted nevim, zda stačí jenom jednou, jestli to rovnou skočí na Přihlásit se a nebo dvakrat) a pak enter. :-)
 10. Konečně už je opravené to pomalé načítání při spouštění jakéhokoliv pořadu zpětně. Sjednocený design. (y) Snad to půjde ovládat i ovladačem od Xboxu? Co mi jedině vadí, že jsem od televize, tak zhruba 4-5m a v té nové verzi mam doopravdy problém z gauče nebo klidně i z postele přečíst ze kterého dne si pouštím daný pořad zpětně a nebo dokonce tam je spodní lišta s daty, kdy běžel naposledy. Nepřečtu to ani za boha a ani popis o čem to je. A to mam zrak doopravdy dobrý. V obývaku např. mam login screen. Klikám na heslo jak šílenej a taky na login a nic. Jedině na co šlo, tak bylo kliknout na "Zapomenuté heslo", ale zkusím ještě restart,a le pochybuju, že to pomůže. :-) Nemohu už upravit příspěvek a to jsem to měl rozepsané. Každopádně sorry za double post. Korekce posledního odstavce V obývaku mam login screen (z ničeho nic). Klikám na heslo jak šílenej a taky na login a nic. Tzn to nejde vyplnit ani změnit. Jedině na co šlo kliknout, tak je spodní lišta s odkazy. Data promázana. Cache taky. Opět jsem v bodě, kdy mi nejde zadat login a heslo (předtim to bylo alespoň vyplněné a včera to fungovalo).
 11. Na Nvidia Shield TV musíš sideloadnout aplikaci Horizon GO. V Google Play to nenajdeš, neboť prozatím Horizon Go nepodporuje Android TV. Bohužel tvůj příspěvek je velmi obecný, ale mrkni sem: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/39737-Nvidia-Shield-Android-TV-ultimatni-TV-centrum?p=522827&viewfull=1#post522827 https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/39737-Nvidia-Shield-Android-TV-ultimatni-TV-centrum?p=523113&viewfull=1#post523113
 12. Po delší době aktualizováno k dnešnímu dni. Rádia přes DVB-C neposlouchám, takže jsem se zatím neodhodlal, abych je přidal. Snad časem. Názvy souborů jsou nyní odděleny pomocí mezery (%20) nikoliv "_" díky změně v TVheadend. Názvy, které jsou odděleny pomocí "_" avšak už to nebudu aktualizovat jsou k dispozici zde.
 13. Samozřejmě, jaká zařízení budete mít je pouze na Vás, ale já bych to viděl na: Android box (lze samozřejmě i Linux) + USB DVB-C tuner, který bude podporovat CA moduly, externí disk (či NAS) a máte v podstatě vyhráno. :-) Myslím si, že ještě nějaký repas by UPC mohlo mít, ale tak či onak to časem odejde. Když budete chtít Netflix (a ten bude bůh ví, kdy), tak stejně se bude jednou muset přejít na ten "slavnej" Horizon, který prostě funguje, jak chce.
 14. Čau, Já mam Horizon GO na Odroid C2, Pine A64 (ale brzy to již nahradím Rock64). Hlavně si vyber Android box, který komunita nebo výrobce podporují. Tzn. mají fórum a jsou tam různé verze Androidu. Většinou se stane, že výrobce vyprdne set-top-box a už se o něj vůbec nestará tzn. nevydá k němu DTS (pro Linux a Android) a neopravuje chyby a nevydává aktualizace. Případně se dá uvažovat o Xiaomi Mi Tv Box 3, který má certifikaci pro Netflix, ale už je o něco dražší.
 15. Potvrzuji. Taky dlouhé čekání. A ještě krom toho, když si pustím něco, co běží a chci to pozpátku,t ak ikonka zmizí a nebo klikání na replay button vůbec nereaguje.
×
×
 • Create New...