Přejít na obsah

Pepe

Uživatel
 • Počet příspěvků

  630
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  2

Pepe naposledy vyhrál 26. dubna 2018

Pepe má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Pepe

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  Jiná služba
 • Vodafone televize
  TV Komplet
 • Vodafone datový limit na mobilu
  Jiná služba
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  Jiná služba
 • Vodafone zařízení
  3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Praha 4 - Chodov

Návštěvy profilu

1 241 zobrazení profilu
 1. Pepe

  Nové Vodafone barvičky

  Když koukám do menu Správci, tak je tam řada nových lidí. Uvidíme, co z toho vyleze. 🙂
 2. Oficiální spuštění a zatím jsou k dispozici pouze aplikace YouTube a YouTube Kids na set-top-boxu. Snad časem přibyde Netflix a další aplikace, které jsou v ostatních zemí, kde působí Vodafone. Taky je tam možné zařízení odkoupit do svého vlastnictví. Uvidíme, zda se časem něco změní.
 3. Pepe

  Filtrace uživatelů

  Osobně bych nic nemazal. 😉 Stačí vlákno jenom zamknout, aby nebylo možné v diskusi pokračovat.
 4. Pepe

  Filtrace uživatelů

  OT: @Jirka007 teď by mě vážně zajímalo, proč jste vyjádřil nesouhlas s uživatelem @cvancara. Nemá pravdu? Jako angličtina vykání má, ale v dnešní době se moc často nevyskytuje, ne-li vůbec. Existují však způsoby jak rozlišit pozdravy mezi přáteli či nadřízenými. Já jen, aby to nezapadlo. 😉 To reagování se dá velmi snadno vrátit.
 5. Pepe

  Filtrace uživatelů

  Na diskusních fórech v anglickém jazyce se tyká a musím souhlasit s tím, že ve 21. století je na Internetu týkání běžná věc (přeci jen, když je to napsané na Wikipedii, tak to určitě musí platit, né? 😄 Jokes asides.). Nemohu se stotožnit s tím názorem, když se někdo na sociálních sitích ohrádí většinou s názorem: "Co mi tykáš? Husy jsme spolu nepásli.".
 6. Uvidíme, co to přinese. Myslím si, že uvést HD DVR Mediabox na trh byla chyba. Jakmile set-top-box nenaběhl z důvodu jakékoliv chyby, tak v tom případě se nešlo dívat na televizi, ale nešel ani internet. Ačkoliv myšlenka 2v1 byla zajímavá, tak nebyla dotažena ani ze softwarového hlediska.
 7. Pepe

  Změna DNS

  Neblbněte. 🙂 DNS servery UPC stále nepodporují DNSSEC natož jejich doména, ale Vodafone má jejich doménu zabezpečenou pomocí DNSSEC. Možná se to s Vodafonem změní, kdo ví. Já jsem se na to UPC naposledy ptal před rokem: Nedalo mi to a vyptával jsem se na to víc i na podporu DNS over TLS až mi po dvou týdnech zavolal jeden pán z technické podpory, který se mi to snažil vysvětlil akorát škoda, že né po e-mailu. Vysvětloval jak tu síť mají zabezpečenou, apod.
 8. Mam ten stejný problém a neděje se to pouze na jednom kanalu. Navíc zkoušeno na různých zařízení (Android 7 - Horizon GO, Ubuntu 19.10 - Chrome)
 9. To není úplně pravda. Stačí chytrá krabička (většinou uváděné jako TV Box), ale v mém případě používám Odroid C2, Pine A64 na kterých běží Android. Z Google Play stačí stáhnout Horizon GO pro ZZ, ale lepší na to je Kodi s pluginem pro tvheadend. DVB-C
 10. Pepe

  Horizon Go

  Už zítra bychom se aspoň něco málo mohli dozvědět jak to dopadne dle Reuters.com.
 11. Já jen naivně budu doufat, že nám to přinese nějaké zlepšení. Mohlo by. V současné době UPC ani jeho DNS servery nepodporují DNSSEC, kdežto vodafone.cz ano. Doufám, že to bude číst někdo z Vodafonu a zamyslí se např. nad obnovením prodeje CA modulů, na lepších set-top-boxech a dokonce na lepších modemech (a jejich firmwarech!) a ať hlavně zahodí ten nesmysl jako je IPv6 DS-LITE viz článek na Root.cz
 12. Pepe

  UPC Zone v novém

  Takže problém tam je a radši ho UPC bude ignorovat. To samé s DNSSEC pro upc.cz a nemluvím o DNS serverech… Slambe, díky za reakci! Souhlasím s tebou a odvádíš skvělou práci. Jen je škoda, že UPC to takhle kazí. Ach jo.
 13. Pepe

  UPC Zone v novém

  Změna webhostingu z Wedosu na Snackhost.eu, mohu vědět proč? :-) Pokud nechceš veřejně, tak se nic neděje, ale každopádně PM uvítám a mrkněte se @Slamb na DNSSEC záznamy. // No, s DNSSEC záznamy upc.cz na tom není o moc lépe.
 14. Pepe

  Horizon Go

  @David - UPC chyba je stále přítomna. Co mohu udělat, proto abyste to fixnuli?
 15. Ty komentáře pod článkem jsou více záživné než ten článek sám o sobě.
×
×
 • Vytvořit...