Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Pepe

Uživatel
 • Počet příspěvků

  612
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

Pepe last won the day on 14. července

Pepe had the most liked content!

O uživateli Pepe

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha 4 - Chodov
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Telefón Basic
 • Zařízení od UPC
  3x CA modul, 1x Kaon, 1x Technicolor

Návštěvy profilu

321 zobrazení profilu
 1. Loga televizních stanic

  Po delší době aktualizováno k dnešnímu dni. Rádia přes DVB-C neposlouchám, takže jsem se zatím neodhodlal, abych je přidal. Snad časem. Názvy souborů jsou nyní odděleny pomocí mezery (%20) nikoliv "_" díky změně v TVheadend. Názvy, které jsou odděleny pomocí "_" avšak už to nebudu aktualizovat jsou k dispozici zde.
 2. Výměna zařízení

  Samozřejmě, jaká zařízení budete mít je pouze na Vás, ale já bych to viděl na: Android box (lze samozřejmě i Linux) + USB DVB-C tuner, který bude podporovat CA moduly, externí disk (či NAS) a máte v podstatě vyhráno. :-) Myslím si, že ještě nějaký repas by UPC mohlo mít, ale tak či onak to časem odejde. Když budete chtít Netflix (a ten bude bůh ví, kdy), tak stejně se bude jednou muset přejít na ten "slavnej" Horizon, který prostě funguje, jak chce.
 3. Funkční android box na Horizon Go

  Čau, Já mam Horizon GO na Odroid C2, Pine A64 (ale brzy to již nahradím Rock64). Hlavně si vyber Android box, který komunita nebo výrobce podporují. Tzn. mají fórum a jsou tam různé verze Androidu. Většinou se stane, že výrobce vyprdne set-top-box a už se o něj vůbec nestará tzn. nevydá k němu DTS (pro Linux a Android) a neopravuje chyby a nevydává aktualizace. Případně se dá uvažovat o Xiaomi Mi Tv Box 3, který má certifikaci pro Netflix, ale už je o něco dražší.
 4. Horizon Go

  Potvrzuji. Taky dlouhé čekání. A ještě krom toho, když si pustím něco, co běží a chci to pozpátku,t ak ikonka zmizí a nebo klikání na replay button vůbec nereaguje.
 5. Tisková konference UPC, 5. září

  #sorryjako ale tiskovka o ho**ě. Jak mnoho lidí psalo předemnou. Spoustu nás čekalo mnohem více...
 6. UPC Zone v novém

  Za 10 dní stále neopraveno.
 7. Nové stanice

  Tak to je škoda. Zrovna Nickelodeon HD je u nás oblíbený.
 8. PORADNA

  Myslím si, že by nebylo špatné přidat HBO OD do Horizon set-top-boxů případně do Horizon app. Jaký je rozdíl mezi HBO GO a HBO On Demand? Odpověď zde: http://www.hbogo.cz/pages/template.aspx?id=faqs (otázka č. 13) Případně je to vysvětlené zde: https://help.hbogo.com/hc/en-us/articles/204870017-What-is-HBO-On-Demand-
 9. Škoda. Tenhle text na faktuře nemám a to mam rychlost 200. Upload bude 50 Mbits?
 10. UPC Zone v novém

  Na upczone.sk je stále maintenance a prý ke zprovoznění dojde 29.6.2017. Že by někdo zapomněl přepsat DNS záznamy?
 11. Nové stanice

  @Kika: Kdy už pochopíš, že to je největší odpad a s nízkou sledovaností?
 12. UPC Zone v novém

  Tak potom by se dalo udělat, aby uživatel měl na výběr jaký čas preferuje.
 13. CA Modul

  Co já mam informace, tak modul od společnosti Lica (ty novější Vám nebudou fungovat, protože čísla nejsou v systému UPC a tím pádem Vám je nespárují a ani nedokáží (= nebo nechtějí) vložit čísla modulů do systému, pokud jsou pořízeny jinde). Možná má David jiné informace, ale starší moduly, které kdysi Lica prodávala, tak byly v systému UPC. Škoda, že se neobnoví spolupráce přes Licu, když ty moduly se špatně shánějí a jsou dost drahé.
 14. Výměna modemu Compal za Technicolor

  Nebo si sehnat Technicolor z druhé ruky (ale předtím si ověřit, že byl zakoupený)
 15. UPC Zone v novém

  Vážený pane moderátore, Je rozdíl mezi oficiálním fórem a neoficiálním fórem. Také je rozdíl, jestli jste moderátor nebo ne. Na minulém fóru bylo na Tomusovi, zda s tím něco bude dělat. V tuto chvíli se jedná již o oficiální fórum UPC. Takže jakákoliv propaganda jiné společnosti je zcela nevhodná. A také je to uvedeno v pravidlech. Každopádně se můžeme hádat, zda to patří sem, když se jedná stále o nové fórum, kde Vám byla přidělena pozice moderátora. P.S: Když už by mě někdo osobně oslovil, že propaganda jiné společnosti je nevhodná, tak bych to smazal a zvlášť, když by mě oslovili tři uživatelé, aby to omezilo Vámi zmíněný OT. Zdraví Pepe
×