Přejít na obsah

klakson23

Uživatel
 • Počet příspěvků

  17
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli klakson23

 • Hodnost
  Nováček
 1. Dobrý den, taky bych chtěl získat nějaké filmy z STB do PC. Mám ale HD-PVR Kaon KCF-B4003HCO. Jaký je postup? Je totožný s tím Handanem? Zatím jsem disk vyndal ven, přes HDD box připojil k PC avšak v PC není vidět žádná nová jednotka
 2. přesně můj problém. Tak jsem potom dával jen to "startovací" ladění. Ale moc jsem si nepomohl. Našlo to všech 111 prog., ale funkční jen těch pár.
 3. To jsem taky udělal. Několikrát jsem to restartoval do továrního nastavení, odpojil od elektriky, pak zapnul, nainstaloval (našlo to 111 prog a nějaké radiové stanice), ale jdou jen těch cca 12 prog. Zbytek smůla. Psal jsem na UPC, potvrdili mi to emailem, ale pak už jen ticho po pěšince.
 4. No vidíš, tobě aspoň zavolali, na mě se vyprdli. Psal jsem jim včera hned, jak se ten problem vyskytnul. Když jsem ale chtěl navýšit službu, volali mi téměř okamžitě, ani jsem nestihl zavěsit a už volali Takže jsem jim psal, že pokud mi neodečtou ty dny, kdy mi to nefunguje, tak skylink popř. netbox je jasná volba. Uvidíme jak se k tomu postaví.
 5. jasně díky, nechám ho běžet přes noc a ráno se uvidí.
 6. No v podstatě od mého posledního příspěvku. (cca 17:15) Ale je změna. Ne že nejdou HD programy, ony nejdou žádné, krom: čt1, čt2, nova, prima, čt24, čt4, upcexpres, hd+sd, barandovTv, novacinema, primacool, primalove, očko. Všechny ostatní programy nají ten znak $.
 7. Tak jsem dostal nový STB, ale mám jiný problém. Naladil jsem si všechny programy, ale nejdou mi žádné HD programy. Píše to "není přístup". Kde je chyba teď?
 8. A zase to nenahrává. Dal jsem si nahrát fotbal na nova sport, přes GUIDE jsem označil červeným tlačítkem (nahravacím) a NIC!!!!!!!!!! Už mě to vytáčí do nebeských výšin. Vážně přejdu na CS-link a bude vystaráno. Už mě to UPC nebaví... Platit za něco, co nefunguje.
 9. Bohužel dokud jsme ochotni za ty jejich průsery platit, tak s tím nebudou dělat vůbec nic. A není to jen UPC, je to 80% všech firem v ČR.
 10. Ten slovenský mám taky, ale mám problémy, viz výše. jinak vpohodě.
 11. Ten žebrák mi nahrává programy, jak se mu zachce. Náhrávání proběhne z 50ti %. A to ještě jak kdy. Takže polovinu programů vůbec nemám, co jsem chtěl. A to jsem po tobě toho moc včera nechtěl. Jen 2 programy a ty si nenahrál ani jeden (čt1 a prima cool). Děkuji Kaone KFC-B4003HCO. Každá změna mi připadne k horšímu. Si prostě nespolehlivá černá krabička.
 12. Díky za tip. Nainstalováno a zatím to funguje Měl jsem obavy, že to na mě bude mluvit slovensky (btw. slovenština mi nevadí) ale ne, nemluví
 13. Je to Kaon KCF-B4003HCO. Mám ho teprve 3 dny, tak snad není nutnost dávat tovární nastavení. No ale zkusím to, jen doufám, že mi zůstanou uloženy programy ve "Favorite" Dalo to práci seřadit
 14. No když zmáčknu ten modrý čudl, tak to ukáže, ale jakmile přepnu, tak zase musím mačkat modrý čudl. Mít 1kč za každé zmáčknutí čudlu, jsem milionář. UPC dělejte s tím firm. něco
×
×
 • Vytvořit...