Přejít na obsah

Okoun

Uživatel
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Okoun

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komfort
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  CA modul, Cisco EPC 3208
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Cheb sídliště Skalka
 1. Dotaz - běží někomu v Horizon Go program ,,WAR Svět válek" ?
 2. Okoun

  zmršené EPG

  Rovněž souhlas na 100%. Současně prezentované EPG je naprosto k ničemu.
 3. Bohužel k mojí televizi ,,plazma Panasonic TX-P42S10ES ( rok 2009 - stávající verze firmware 1209-10000)" není již žádná aktualizace firmwaru k nalezení a ke stažení - ani na stránkách výrobce. Otázku firmware jsem tu sondoval již dříve.
 4. Zkusil jsem přeladit televizi na ,,tovární nastavení" a tím pádem kompletní naladění programů, ale výsledek je bohužel nulový. Prodleva mezi naskočením zvuku a naskočením obrazu se u některých programů blíží 10 sekundám. Tak nevím.
 5. Upřesňuji svůj první dotaz (pro ,,STANDA"): Televize plazma Panasonic TX-P42S10ES ( rok 2009) CA modul LICA Bydliště Cheb Dříve se po přepnutí toto pomalé nabíhání obrazu na některých HD programech neprojevovalo
 6. Mám následující dotaz: V poslední době po přepnutí na jeden z kanálů ČT1 HD, ČT2 HD, Nova HD, Barandov HD naskočí zvuk poměrně rychle, ale obraz má poměrně dlouhou prodlevu než naskočí (černá obrazovka). Všechny ostatní kanály po přepnutí naskakují téměř okamžitě. Je to normální jev a nebo je to jen u mne? Omlouvám se za asi neodborné výrazy, ale nejsem v této oblasti příliš zběhlý.
 7. Pro Yabaka Možná že toho chci trochu moc, ale cituji svojí předchozí prosbu: Plazmová televize PANASONIC TX-P42S10E Prosím o radu - u starší plazmové televize PANASONIC TX-P42S10E lze modul DVB-C používat pouze po přepnutí na zemi Švédsko (omezený počet naladěných programů,dobré EPG) a nebo Finsko (plný počet kanálů,avšak nekorektní EPG).
 8. Díky všem za radu, bohužel se mi nepodařilo nikde najít vhodný (i doporučovaný ) firmware pro aktualizaci plazmové televize PANASONIC TX-P42S10E pro korektní používání DVB-C modulu.Po dotazu u firmy PANASONIC v Plzni i v Praze přišly následující odpovědi: 1.Je nám líto, ale pro tento model TV neexistuje firmware, který by DVB-C pro ČR zpřístupnil. DVB-C tunerm je opravdu přístupný pouze pro lokality Švédsko (to má ale jinou indexaci kanálů) nebo Finsko. 2.Bohužel pro Váš model televizoru není dostupný firmware, který by aktivoval dvb-c tuner v profilu ČR. Doporučuji proto nastavit jako lokalitu Finsko či Švédsko. Jestli se najde dobrá duše, která mi pomůže poradit, kde sehnat vhodný firmware pro aktualizaci plazmové televize PANASONIC TX-P42S10E (stávající verze firmware 1209-10000) pro korektní používání DVB-C modulu, budu mu neskonale vděčen.
 9. Plazmová televize PANASONIC TX-P42S10E Prosím o radu - u starší plazmové televize PANASONIC TX-P42S10E lze modul DVB-C používat pouze po přepnutí na zemi Švédsko (omezený počet naladěných programů,dobré EPG) a nebo Finsko (plný počet kanálů,avšak nekorektní EPG). Lze s tím něco provést? Nebo mi poradíte kam se mám obrátit? Je možná úprava firmware a lze ho někde sehnat? Děkuji mnohokrát za jakoukoliv odpověď , případnou radu nebo pomoc.
×
×
 • Vytvořit...