Jump to content

natasss

Uživatel
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

About natasss

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone mobile internet
  Jiná služba
 • Vodafone television
  TV Komfort
 • Vodafone devices
  CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno Černovice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nepředpokládám změnu, už to u UPC-VF vydržím. Ta zanikne asi jen pokud umřu. Ale je pravda, že před 15 lety jsem neuvažovala, že mít u UPC hlavní mejlovou adresu je blbost. ☺☺☺ V outloku mi to vše sice zustane, ale o to mi ani nešlo. Spíš ta práce s nahlašováním nové adresy u firem, účtů, smluv.....atp.
 2. mpetr: Děkuji, na této adrese bych to opravdu nehledala ☺
 3. Nějakým záhadným způsobem jsem zjistila, že mi začaly fungovat programy, které nemám předplacené. Ale nikde jsem se nedočetla, jestli je tato nabídka uvolněna omylem nebo dočasně. Kde se to dá vůbec zjistit, jestli UPC-VF uvolnil některé programy, a kolik, na určitou dobu nebo je to omyl? https://www.upc.cz/onas/o-spolecnosti/novinky -tak na této adrese jsou polsední novinky s datem 18.10.2019, což už tedy podle mého soudu není novinka.
 4. Taky jsem dostala od UPC mail, že do 31.8.2020 budou všechny adresy zrušeny. A protože ho mám uveden uvšech důležitých smluv, je to velká piplačka všude nahlásit změnu. Dost mě to otrávilo. Taky jsem zjistila, že souběžně s upc mi zprávy hodí duplicitně i na karneval, což jsem vůbec netušila, že to tak je. Je to pěkně zahlcená adresa. Několik let jsem nezkoušela se do karnevalové adresy podívat. Ten vodafon asi nebyla výhra v loterii 🙄
 5. Tak to není pravda, vracela jsem poštou a další dva měsíce mi účtovali, dohadovali se se mnou dokud jsem jim nenaskenovala podací lístek s datem odeslání. Pak to milostivě uznali, ale prachy vrátili jen za jeden měsíc. O SMS si můžu nechat zdát.
 6. Zdravím,po dlouhé době. Už jsem se smířila s neduhy tohoto přístroje, jakžtakž fungoval. Teď se však přidal jeden, který mi leze na nervy. Po sledování nahraného programu začnu sledovat reálný program, ale nejde přepnout na jiný. Stále stojí na tom původním programu.Musím STB vypnout a znova zapnout, abych mohla přepínat na další programy. Nejde s tím prostě hnout. Pořád stojí na tom programu, který jsem opustila, než jsem se začala dívat na nahraný film. A nebo se mi v polovině večera sám od sebe vypne a než se nabootuje, tak bych vyrostla.Pak ale ukazuje,že signal AV není dostupný. Znova vyp
 7. Už se mi ozval technik z Licy a byl docela vstřícný, tak uvidím....
 8. Lica mi zatím vůbec neodpověděla. Takže vůbec nevím kolik by stála oprava. Do odpojování hardisku jsem se zatím nepustila. Snad se Lica vzpamatuje a po urgencích mi odpoví. A děkuju za radu.
 9. Už mě to taky napadlo, ale mám už tři a obávám se, že upc mi nebude chtít další spárovat. Všechny jsem si koupila od Licy, a nevím jak mám UPC dát vědět, že chci koupit další, protože jeden se pokazil.
 10. Asi mi odešel Kaon. Při spuštění se pořád vypíná a zapíná a obraz vůbec nenaběhne, Vypla jsem ho ze sítě, ale ani to nepomohlo. A protože ho mám koupenej od Licy, tak mi ho v UPC nevymění, ale musím ho dát někam opravit, ale nevím kam. Hledám na netu nějakou oopravnu těchto šmejdů, ale nemůžu nic najít. Tomusi nevíte, kde je nějaká opravna?
 11. Včera večer (7.3.2013) zmizla Telka v závorce. Zčernala obrazovka. Ostatní závorkové pořád fungují dvojitě a EPG hlásí stále stejné hlášky.
 12. Už to problém není, protože programy jsou poskládané podle mého, ale pro příští ladění jsem si všechny úkony napsala na tahák, uložila jako príma návod. A ještě jednou všem děkuju za rady.
 13. Děkuju, já jsem to nakonec objevila, ale mně se tam ukázal jen 2011-01 a 2010-01. Zase jsem chytřejší
×
×
 • Create New...