Přejít na obsah

Marsf

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Marsf

 • Hodnost
  Nováček
 1. Marsf

  Další Tv v bytě

  Ještě bych měl další dotaz, píšu to sem, protože nechci základat nové téma, takže: na TV Samsung ue32d4000 chci zjistit jak se dá přepínat mezi režimem "domácnost" a "prodejna" . Někdo říká, a je to i v návodu, zmáčknout tl. hlasitost a 5 vteřin držet tl. menu, bohužel nic se neděje ), má to prýá nabídnout přepnutí mezi těmito režimy. Děkuji předem. A ještě jedna otázka, stále to není ono nastavení obrazu, jednou je rozmazaný, podruhé hodně svítí, potřetí zase moc bílé opbličeje místo přirozené barvy... Děkuji moc všem za radu jak na výše uvedené problémy...
 2. Marsf

  Další Tv v bytě

  Když je to jednorázový poplatek, jaké programy tedy jsou n adodávané kartě?
 3. Marsf

  Další Tv v bytě

  Ano , DVB-C tuner má. Takže stačí koupit CA modul s kartou na které jsou tedy již programy (ten modul stojí kolem 1300-2500) záleží tedy jaký si vyberu a dle toho jsou na té kartě k dispozici programy. Ptám se proto , že mě tím pověřila a to víte nerad bych se před ženskou ztrapnil, ochotně jsem souhlasil. Takže to shrnu. Koupí jen CA MODUL s kartou která je v balení a tím je to vše? Žádné další poplatky nejsou a můžou se děcka koukat o 106 na telku )
 4. Zdravím Vás a prosím o radu. Kamarádka má ve své domácnosti 1 televizi v obýváku a 2. televizi v dětském pokoji. K televizi v obýváku má zapojený setobox a platí měsíčně společnosti UPC paušál za programy, což je v pořádku. No a jak má tu televizi v dětském pokoji (mimochodem je to LCD Samsung s CI SLotem) tak by chtěl aby děti mohli také koukat na spoustu dalších programů. Dotaz zní: Pokud koupí CA modul s kartou do té tv v dětském pokoji (prý stojí 1700 - 2500) bude platit ještě další paušální poplatky a nebo ta cena za kartu a modul s programy je jednorázová bez dalších poplatků? Nebo poradí někdo jak to zrealizovat aby platila jen ten paušál pro TV v obýváků a děti koukali ve svém pokojíku na svou TV. Děkuji za tipy a rady.
×