Přejít na obsah

pstraka

Uživatel
 • Počet příspěvků

  15
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli pstraka

 • Hodnost
  Nováček
 1. Tak je to tím kabelem, celá Plzeň prý mimo. Opraveno bude snad dnes večer.
 2. Ahoj, od dnešního rána nejde v Plzni - Vinicích nic od UPC, co máme, tedy digi TV a internet. Máte někdo podobný problém? Slyšel jsem, že jednomu z providerů internetu v Plzni ukradli v noci 40 metrů kabelu, opraveno bude večer. Možná to souvisí. Jak jste na tom ostatní v Plzni?
 3. Plzeň Vinice také... ale nejen HD, i některé SD. Od pátku 13.7. Třeba teď zprávy na Nově, děs a hrůza.
 4. Hlásím Plzeň Vinice také kostičkování... začalo v pátek 13.7. výrazně, ale nějaké náznaky už jsem pozoroval cca týden před tím. Takže to není u mě, je to u UPC? Jinak mám Kaon, nic jsem neměnil, kabely ok (jsou za stěnou, nikdo se k nim nedostane, aby s nimi hýbal nebo tak - i tak jsem je zkontroloval). Ale jednou už mi měnili Handan za Kaon, stejný problém a tímto se vyřešil. Takže teď myslíte, že mám počkat, je to globální problém?
 5. Ahoj, povedlo se ti to nějak vyřešit? Jsem na tom stejně, v Plzni. Díky.
 6. Potřebuji poradit: při ručním pokusu o aktualizaci SW se mi objeví chyba: Chybový kód: Aktualizace nového SW selhala (Není signál: #1). Mám tedy slovenský FW, ale to už dělalo před tím, než jsme ho přes USD uplodoval. Hodnoty: Frekvence - 378000, Symbolová rychlost - 6900, Konst. 64-QAM. ¨ Víte někdo co s tím? Díky.
 7. Tak mně Kaon ještě navíc několikrát za sebou napsal "Upgrading channel" a restartoval se...
 8. Ale hlavně se s ním domluv, jak pozná, že DO je v pořádku. Protože se obávám, že dostaneš 10 stejných DO, než přinesou jedno, co bude OK.
 9. Dal jsem tam ten slovenský a zatím to běží. A navíc to ukazuje při přepínání, co zrovna dávají. Nechce se mi dávat tovární nastavení, protože mám nastaveno asi 10 pravidelných nahrávání a nechce se mi to znovu nastavovat. Jinak, co bych obecně ocenil u všech FW: v informaci o programu by se mi líbilo skutečně přenášené (vysílané) rozlišení. Zatím se mi jeví, že je u všech prohramů to, co je nastaveno v Nastavení. Dále poměr promítaných stran, 4:3 nebo 16:9. Např. při fotbalu z Černé hory jsem si fakt nebyl jist, co to vlastně je. Jsou to drobnosti, které měl i Handan a asi by nebyl problém, aby to bylo i tady.
 10. Tak jsem to zkusil ...Strašný... STB se hned první hodinu asi 5x odpojil od HDMI, ale po pár vteřinách se zase připojil. Takže myslím, že neodstranili příčinu, ale snaží se aspoň zpátky spojení navázat. Nicméně po 2 dnech provozu se mi teď stalo, že se STB odpojil, po chvíli se připojil, ale kanály na pozici 14 a dále jsou nepřístupné, nejde na ně přepnout. Je u nich znak placeného kanálu. Zkusím tam dát ten slovenský, případně se vrátit k původnímu, ten nový SW ja hnus.
 11. Plzeň - Vinice: hrůza a běs. A blblo to i na analogu, zkoušel jsem to přepnout z digitálu, aby se na fotbal dalo aspoň dívat. To dělalo tak 15 minut. A odpoledne kolem 17.00 prý také, cca 30 minut.
 12. Tak nějak se k tomu odhodlávám, protože to padá tak 1x za den a dá se s tim žít a všechno ostatní je teď OK a jak za těch x let znám UPC, zastávám názor, že se nemá rýpat do něčeho, co funguje . Ale jak to vypadne 5x za večer, jdu do toho!
 13. Tak DO opraveno. Domluvil jsem se přímo s technikem z Plzně, který UPC supportuje a vysvětlil mu problém. Tak dlouho hledal funkční DO, až ho našel a přinesl. A teď se zdá vše ok. Takže až na chvilkové výpadky přes HDMI zatím běhá jak má, ale mám ho teprve týden. Tak snad vydrží.
 14. Jo tak mně to svítí pořád, takže DO žere v jednom kuse. Chci se zeptat: 1) pomohla aspoň jedna z těch 4 výměn s tím DO, je teď ok? 2) umí vyměnit jen DO, nebo to mění včetně STB, takže se pořád musí nastavovat nahrávání atd.? Díky za odpověď a radu!
 15. Mám tento přístroj necelý týden a už jsem 2x měnil baterky v DO. Máte někdo podobnou zkušenost? Našel jsem v historii, že jeden kolega měl podobný problém, ale řešení vyšumělo. Zkutečně se jedná o nějakou vadnou serii DO, o čemž UPC ví? Nebo se Kaon obecně ovládá tak blbě? Jsem cca 3,5 m daleko , přímo kolmo proti STB a stejně se mi to povede přepnout na pátý pokus. Mám pocit, že po výměně baterií to tak jeden den docela běhá, pak se to ale prudce zhorší. Díky za odpovědi.
×
×
 • Vytvořit...