Jump to content

ski1961

Uživatel
 • Content Count

  224
 • Joined

 • Last visited

About ski1961

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • UPC internet
  -
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  -
 • Zařízení od UPC
  žádné
 • Místo odběru služeb UPC
  MO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Speedy ano, mám ještě jeden balíček služby a to telefon, ale to jsem nepovažoval za potřebné tady zveřejňovat, protože mě zajímala jen ta bezplatná tv za 20,- Kč :-), takže to zřejmě splňuje ty náležitosti, o kterých hovoříte a dále už to nehodlám pitvat, mě šlo jen o vysvětlení toho pojmu bezplatná TV k internetu zdarma, za kterou se platí dle faktury 28,- Kč pro toho, kdo nemá žádnou slevu
 2. @Marek-26 aha ? tak jen podle tohoto..já jsem citoval jen tu ceníkovou cenu, která je 429,- bez modemu. Jak vidíte ale z obrázku faktury, tak platím i modem a navíc mám už roky vyjednanou nějakou balíčkovou slevu, což je všechno vidět z toho obrázku.
 3. @Marek-26 možná je to tak záměrně, aby se v tom zákazník prostě nevyznal Jen mi ted trochu zaskočilo, když píšete, že vyučtování je špatně, že bych měl platit víc..to soudíte podle čeho ?
 4. @Marek-26 děkuji za vysvětlení, takto nějak mi to bylo i vysvětlováno na jejich lince, jenže jsem to nějak prostě nechápal a popravdě nechápu to moc ani ted. Jak říkám, jde mi o to jen pochopit ten princip, jak to inzerují, když píší, že v ceně internetu za 429,- je i TV Start, jak sám říkáte, že tv je nedílnou součástí a je zdarma. Jenže těch 429,- je účtováno a k tomu ještě zvlášt TV Start v mém případě těch cca 20,- po slevě. takže já to prostě laicky chápu tak, že tu TV Start nemám zdarma, ale za těch v mém případě cca 20,- Kč..
 5. Dobrý den, prosím, je tohle vyúčtování správné, jaký na to máte názor ? Součástí internetu 100+ jak plyne z obrázku je i základní TV Start, tudíž se domnívám, že v té ceně 429,- bez pronájmu modemu je i ta TV Start nebo se pletu ? Proč je tedy na vyúčtování zvláštní položka Televize, kde si účtují navíc cca 20,- Kč ? Ted mi nejde ani tak o tu čátku, ale o ten princip. Na lince UPC mi bylo řečeno, že je to správně, vysvětlovali proč, ale prostě jsem to nepochopil. Pokud je v částce 429,- za internet i TV Start, tak proč si za ní účtují zvlášt další peníze ?
 6. @marena to je něco jiného..když jste měl jen modem od UPC a chtěl jste mít doma wifi, tak jste musel ještě připojit k modemu wifi router a ten mohl být jakýkoliv..tento wifi modem Technicolor je jen jedna krabička, která skrývá v sobě jak modem, tak wifi router..
 7. @Evzen kvůli čemu nevím..já když jsem kupoval použitý router , měl jsem od prodávajícho číslo, které jsem si ověřoval na UPC a tam mi bylo řečeno, že jsem udělal dobře, že do sítě registrují jen routery, které byly prodány pouze u UPC a jsou již u nich registrované..je pravda, že už je to nějakou dobu a nevím, jestli se od té doby něco nezměnilo, ale dost o tom pochybuju..
 8. @Dimargo5 jak píše warman..vyžádat si od prodávajícího seriové číslo, které je nalepené zespodu routeru a ověřit poté na zákaznické lince UPC..
 9. Bohužel na routeru původem z Německa Vám internet fungovat nebude. Aby Vám fungoval internet od UPC, musíte mít router koupený nebo pronajmutý od UPC..
 10. bylo krátké období, že když se na ně zatlačilo, tak ho prodali i když oficiálně v ceníku to nebylo. Bohužel nyní je zase doba, kdy jsou striktně proti a nikomu ho neprodají, prostě jak u blbejch
 11. Ten příspevěk přece není o tom, proč by měla být Prima Max SD v DVB-C, kde se o tom píše ? Ten blbákov je o tom, že TV Start je přece tzvn. Digi-mini, což je DVB-T, pokud se nepletu a UPC tazateli odpovídá, že Primu Max v SD nemají, ačkoliv přikládají odkaz na Tv Start(digi-mini) , kde Prima max v SD v tom seznamu existuje. To je ten blbákov !!!
 12. Prostě klasickej UPC blbákov..k tomu se nedá ani nic říci..na jejich stránkách tu Primu Max v SD mají, ale jen teoreticky, prakticky bohužel ne
 13. a kde jste zase vzal, že tam HD programy nejsou ? jsou tam komplet všechny od ČT + kanál UPC Show
 14. jasně, tak to je potom jiná věc. Ten původní příspěvek byl nepřesně podaný a plynulo z něj, že ho máš koupený, ale najednou ti volali, jestli ho nechceš vyměnit za Compal. Takže bud si koupíš za hotové nový Compal nebo si ho pronajmeš.
 15. Tak máš ho koupený nebo v pronájmu..kdyby jsi ho měl koupený, tak ti přece nebude UPC nabízet výměnu nebo se snad něco změnilo o čem nevím ?
×
×
 • Create New...