Jump to content

ski1961

User
 • Content Count

  234
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutrální

About ski1961

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 150
 • Vodafone mobile internet
  Jiná služba
 • Vodafone television
  Start
 • Vodafone devices
  Technicolor modem
 • Place of subscription of Vodafone services
  Most

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. On už Vám ten smtp server upcmail.cz nefunguje ? nebo měníte preventivně ?
 2. Tak zatím to vypadá, že smtp server je stále funkční.
 3. Tak na jaře v začátku této diskuze se tady psalo o tom, že 31.8.2020 by měl skončit SMTP upcmail.cz pro odesílání emailů. Dnes máme 1.9. tak bych se chtěl zeptat, zdali máte někdo praktické zkušenosti s tímto skončením ? Přítelkyně má ve svém PC v poštovním klientu Windows Live Mail tento smtp servr u všech svých mailových adres. Schválně jsem jí předtím nic neřekl a čekal jsem, kdy se sama ozve, že ji nefunguje odesílání emailů, ale zatím se tak nestalo, jako by to fungovalo. Máte někdo konkrétní info ? dík
 4. netušil jsem, že se tady bude řešit, reagovat a dělat z někoho tatar, kvůli tomu, jestli se napíše navést nebo zadat..myslím, že podstatné je to, že většina tomu rozumí a ví o co jde..
 5. @Marek-26asi jsem zapomněl předtím napsat, že já nemám zatím kabelovou tv objednanou. Mám jen jejich pevný tel., internet, jehož součástí je i nabídka tv Start přes dvb-t a tu zatím takto sleduji, ale uvažuji o té nabídce Klasik po kabelu. Takže chápu te správně, že by to mělo jít a operátor by mi měl poslat jen přístupovou kartu do modulu, kterou předem spáruje s tím modulem ? děkuji..
 6. děkuji všem za reakce, ale myslím, že tato poslední strana se dost odchýlila od tématu CA modulu, přece jen téma set-top-boxu je myslím jinde.. @Marek-26kartu k modulu samozřejmě nemám, tu vrátil bývalý majitel, když rušil smlouvu s UPC. Mám už ten modul asi 2 roky v šuplíku a když jsem ho tehdy kupoval, tak už jsem si ten modul tehdy ověřoval na UPC před koupí,abych si ověřil jeho legalitu a už tehdy mi na UPC potvdili, dle S/N modulu, že je modul v pořádku, jinak bych ho nekoupil. Mně jde prostě jen o to, zdali je možné ten modul navést do systému, protože už takto mi zůstala doma z mod
 7. Zdravím, vlastním CA Modul Technicrypt od Technisatu, který byl kdysi zakoupen ještě u firmy Lica a který fungoval v síti UPC a tento jsem kdysi zakoupil,ale pak jsem ho nakonec nepoužil. Ted přemýšlím o zapojení a chtěl bych se zeptat, zdali někdo neví, jestli je stále ještě možné tyto CA moduly u nich zapojit, protože nechci platit paušál a jejich stb rovněž nechci, děkuji..
 8. díky všem za postřehy, ale dnes po 14 dnech nefunkčnosti to začlo zázračně opět fungovat a na úplně stejném nastavení, jako to předtím nešlo.
 9. @zby bohužel nepomáhá @Adolf.Shitlera co si mám z toho odkazu vzít za ponaučení ? nevidím, nic jiného, než co nastavené mám..
 10. Tak skoro po roce zkusím oživit téma. Už asi 10 let používám emailového klienta Windows Live Mail k naprosté spokojenosti, protože mi vyhovuje jeho jednoduchost. Mám v něm celkem 3 účty(seznam,můjweb a centrum). Bohužel asi před 14 dny vypověděl poslušnost při příjmu na seznamu a při odeslání u všech třech. Už jsem vyzkoušel snad všechno, řešil jsem to i s tech. podporou na UPC, ale zatím bez výsledku. Celých těch předešlých několik let, jsem měl na odchozím smtp servru smtp.upcmail.cz a vše chodilo bez problémů. Na podpoře UPC se docela divili, proč tam mám jejich smtp servr a proč tam n
 11. @Speedy ano, mám ještě jeden balíček služby a to telefon, ale to jsem nepovažoval za potřebné tady zveřejňovat, protože mě zajímala jen ta bezplatná tv za 20,- Kč :-), takže to zřejmě splňuje ty náležitosti, o kterých hovoříte a dále už to nehodlám pitvat, mě šlo jen o vysvětlení toho pojmu bezplatná TV k internetu zdarma, za kterou se platí dle faktury 28,- Kč pro toho, kdo nemá žádnou slevu
 12. @Marek-26 aha ? tak jen podle tohoto..já jsem citoval jen tu ceníkovou cenu, která je 429,- bez modemu. Jak vidíte ale z obrázku faktury, tak platím i modem a navíc mám už roky vyjednanou nějakou balíčkovou slevu, což je všechno vidět z toho obrázku.
 13. @Marek-26 možná je to tak záměrně, aby se v tom zákazník prostě nevyznal Jen mi ted trochu zaskočilo, když píšete, že vyučtování je špatně, že bych měl platit víc..to soudíte podle čeho ?
 14. @Marek-26 děkuji za vysvětlení, takto nějak mi to bylo i vysvětlováno na jejich lince, jenže jsem to nějak prostě nechápal a popravdě nechápu to moc ani ted. Jak říkám, jde mi o to jen pochopit ten princip, jak to inzerují, když píší, že v ceně internetu za 429,- je i TV Start, jak sám říkáte, že tv je nedílnou součástí a je zdarma. Jenže těch 429,- je účtováno a k tomu ještě zvlášt TV Start v mém případě těch cca 20,- po slevě. takže já to prostě laicky chápu tak, že tu TV Start nemám zdarma, ale za těch v mém případě cca 20,- Kč..
 15. Dobrý den, prosím, je tohle vyúčtování správné, jaký na to máte názor ? Součástí internetu 100+ jak plyne z obrázku je i základní TV Start, tudíž se domnívám, že v té ceně 429,- bez pronájmu modemu je i ta TV Start nebo se pletu ? Proč je tedy na vyúčtování zvláštní položka Televize, kde si účtují navíc cca 20,- Kč ? Ted mi nejde ani tak o tu čátku, ale o ten princip. Na lince UPC mi bylo řečeno, že je to správně, vysvětlovali proč, ale prostě jsem to nepochopil. Pokud je v částce 429,- za internet i TV Start, tak proč si za ní účtují zvlášt další peníze ?
×
×
 • Create New...