Přejít na obsah

jana_m

Uživatel
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli jana_m

 • Hodnost
  Nováček
 1. jana_m

  Nefunkční facebook

  Tak to jsem zvědavá, co vám odpoví, já tam psala taky a zatím nic. Kamarádka z práce psala ohledně jiné stránky s tím samým problémem a prakticky jí nepomohli, poradili vše, co už zkoušela s tím, že z jejich strany vše ok
 2. jana_m

  Nefunkční facebook

  Taky souhlasím, že chyba bude asi u UPC, kolegyně z práce má problém zase s jinou stránkou, chová se to úplně stejně, taky si prý i ověřila jiné připojení (to ok).. Když napsala do UPC, tak jí poslali někam a nikdo to neřeší..
 3. jana_m

  Nefunkční facebook

  Teď jsem se 1x přihlásila přes operu, přes google chrome mě to pustilo přes IP facebooku a poté i normálně přes jmennou adresu. 2 min na to jsem zkusila znovu a opět nejde..
 4. jana_m

  Nefunkční facebook

  Tak DNS jsem si změnila a stále nic Jinak jsem zkoušela ping, ten na facebook normálně projde.. Trasování mi ale přijde zvláštní - první řádek má pouze hvězdičky, pak se to ale rozjede a dokončí se.. Ze zkušeností (tech. podpora O2) vím, že u "nás" pokud má zák. hvězdičky v prvním řádku, jedná se o modem (ale už to neprochází ani dál), u dalších dvou duplicita IP (ale to nefunguje net vůbec) atd. Každopádně jakmile se hvězdičky objeví, už to dál nejede.. Tak mi to přijde divný.. Tady na foru jsem našla nějakou diskuzi, že zák. občas dostane po někom zabanovanou IP, může to být ten problém? Že máme zablokovaný přístup?
 5. jana_m

  Nefunkční facebook

  To fakt nechtěla Snaží se to cca 5 min připojit a potom klasika "tato webová stránka není dostupná".. Restart modemu nepomáhá, smazání dat v prohlížečích taky ne, tak už nevím
 6. Ahoj, poslední dobou máme problémy připojit se přes UPC internet na facebook, nemáte někdo podobný problém? Ne, že bych byla facebook závislák, ale od začátku měsíce to zlobí a poslední tři dny se nepřipojíme vůbec Celou dobu jsem si říkala, že problém bude u nás nebo s jejich serverem, ale v práci se připojit můžu, vlastně všude jen ne doma.. Zkoušela jsem promazávat veškerá data z prohlížečů a zkoušela několik prohlížečů, ale prostě ne a ne se připojit.. Vím, že facebook od nějakého 6.6 zkouší "kombi" adresu (že se připojí klienti IPv6 i IPv4 přes jednu adresu), ale kdyby to byl problém z jejich strany, tak by to nešlo nikde.. Čím to může být, může být chyba ze strany UPC? Nevím, jestli už třeba začínají taky natovat ip adresy (např. O2 to už chystá spouštět) a mohli jsme chytnout nějakou zabanovanou?
 7. Zajímalo by mě, jak to je, když jsem momentálně zákazníkem UPC, neplatím pronájem modemu ani STB a zamlouvá se mi balíček kombi komfort. Jediné, co mě odrazuje je to, že se výměna modemu zaplatí a ještě k tomu se platí nájem Je možné si modem koupit? Vím, že UPC ho nenabízí, ale máte tip na nějaký kompatibilní za rozumnou cenu? Myslíte, že je to rozumné? A co se STB týče, předpokládám, že ten se měnit nemusí, jak to tedy bude s nájmem? Když mi zůstane ten starý (mám ho asi tři roky), tak přece najednou nemůžou chtít začít platit nájem ne?
×