Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Lubos_PM

Uživatel
 • Počet příspěvků

  14
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Lubos_PM

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Plzeň
 • UPC Internet
  -
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  CA modul (1× vlastní, 1× pronajatý)
 1. Horizon Go

  Dotaz na Davida: Zpětné shlédnutí nechodí již téměř měsíc. Vím, že je to složitá otázka, ale dá se očekávat, že se ho podaří v dohledné době zprovoznit?
 2. Rádia KISS od dubna mění program

  Co třeba to, že UPC má aktuálně zařazená tři z těchto rádií?
 3. Ono je to trošku jinak - podívej se někdy na účtenku od tankování, prodejce není Shell, ale firma, která danou pumpu provozuje, zpravidlka tedy nájemce, a ten ceny stanovuje samostatně (opomíjím různé kartelové dohody, které ale přeci neexistují ). Na druhou stranu UPC je opravdu firma s celostátní působností, všem zákazníkům fakturuje přímo UPC... Tím neříkám, že nejsem pro věrnostní slevy, právě naopak, ale věrnostní slevy by měly mít nastavená jasná pravidla, věrnostní sleva by měla být automatická, měla by zohledňovat dobu, po kterou jsem řádně platícím zákazníkem a ne že si ji musím vždycky nějak vyhádat...
 4. Nové stanice

  Mně Eroxxx TV jde od zařazení do nabídky bez problémů, mám TV s CA modulem a nabídku Komplet.
 5. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  No a jsme zase u toho - proč převzít to, co jinde funguje, a jen to počeštit. Opět musíme vyrazit naší specifickou cestou. A takhle je to u nás skoro se vším .
 6. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Zkusil jsem ještě kontaktovat UPC nikoliv telefonicky, ale přes Facebook a povedlo se - od včerejška mi jede Horizon Komplet+ s dvěma CA moduly, bez STB.
 7. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Jak to tady čtu, zlatý CA modul... Smůla je, že mi UPC odmítlo pořídit nabídku Horizon Komplet+ jen s CA modulem, vnucují mi buď Kaon nebo cihlu, jinak že nebudu moci využívat všechny výhody této nabídky. Jenže já o tyto "výhody", které jsou navíc v současnosti velice pofidérní, vůbec nestojím, mně jde jen o kompletní programovou nabídku.
 8. STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox

  Kaon SA700 jsem měl chvíli, když odešel zdroj ve stařičkém Handanu CV5000, který jsem měl u záložní CRT televize, v TV v obýváku mám dávno vlastní CA modul. Pak jsem místo CRT koupil LCD, bohužel už se CA neprodávaly, ovšem zrovna pronajmout šel a SA700 jsem se rád zbavil - na co další ovladač, navíc v porovnání s tím od CV5000 značně neergonomický, k tomu dlouhý náběh... Sice mě u pronajatého CA modulu vadí informace o úspěšném ověření Cl, to ten můj modul nemá, ale nešť. Teď jsem pojal nápad, že přejdu z nabídky Komfort+ na Komplet+, ovšem od UPC jsem se dozvěděl, že tuto nabídku můžu mít pouze s mediaboxem, protože s CA modulem nemohu využít všech výhod skvělé nabídky Horizon, jako je třeba videotéka. Namítnul jsem, že o ni nemám zájem a kdyby náhodou bylo třeba, mohu se na ni podívat v PC, stejně jako na Horizon Go, ale prostě to prý nejde. Zeptal jsem se, jestli tedy UPC ode mě nechce pravidelně víc peněz - bez odpovědi, prostě buď s mediaboxem, nebo nic. KCF-SA700 opravdu znovu nechci a o HD DVR Mediabox také nestojím, takže nic... Zajímavá obchodní politika.
 9. Poplatky

  Sice se nás snaží dojit kde můžou, ale tohle pravda není: Mobilní telefon, jehož součástí je televizní přijímač, je ze zákona od televizního poplatku osvobozený. (Viz zákon č. 348/2005 Sb. o rozhlasových a televizních poplatcích, §2, odst. 4, písm. e) - „Rozhlasovému nebo televiznímu poplatku nepodléhají …..rozhlasové nebo televizní přijímače, které jsou neoddělitelnou součástí koncových mobilních telekomunikačních zařízení.“). Podobně: Není-li PC vybaveno televizní kartou a umožňuje pouze příjem televizního vysílání v podobě internetového streamu, není televizním přijímačem, neboť umožňuje reprodukovat jen omezený počet televizních pořadů, nikoli televizní programy ve smyslu definice zákona č. 231/2001 Sb. o provozování rozhlasového a televizního vysílání, v platném znění (viz §2, odst. 1, písm. i, citovaného zákona) a neumožňuje tedy "individuálně volitelnou reprodukci televizního vysílání". Viz https://tvp.ceskatelevize.cz/poplatky/faq.php?id=04
 10. Poplatky

  Nepřesná informace - nemáš-li TV nebo jiné zařízení technicky způsobilé přijímat TV vysílání, můžeš se z této povinnosti vyvázat čestným prohlášením - viz https://tvp.ceskatelevize.cz/poplatky/domacnosti.php. U rádia je to obdobné.
 11. UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Obávám se, že nedá - alespoň já nic takového nenašel. Na konec ledna byl avizovaný nový firmware, který měl (alespoň jak jsem to z informací pochopil) mj. vylepšit čitelnost EPG, ale zatím se neobjevil. Vzpomínám s láskou na Handana CV 5000, zejména na jeho ovladač - bohužel mi loni v prosinci odešel zdroj, místo něj jsem dostal tohoto Kaona. Už se těším, až se ho po pořízení nové TV s CA modulem zbavím - něco tak neergonomického, jako je ovladač KCF-SA700 jsem v ruce snad ještě neměl - a to blížím k šedesátce...
 12. Nefunkční frekvence

  Já mám v Plzni pro změnu problém s Muxem na 754 MHz, všechny ostatní jdou bez problémů.
 13. Pomoc s TV samsung

  Tam mám češtinu jako hlavní jazyk nastavený od začátku, ale není to nic platné. Kdyby aspoň u LE40B650 pro přepínání zvukové stopy bylo tlačítko na dálkovém ovládání, ale tady se musí pokaždé lézt do menu.
 14. Pomoc s TV samsung

  Předpokládám, že je to stejné jako u Samsungu LE40B650 - bohužel máš smůlu stejně jako já... Ta TV si to prostě nepamatuje .
×