Jump to content

Lubos_PM

User
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Lubos_PM last won the day on July 28 2019

Lubos_PM had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Komplet
 • Vodafone devices
  CA modul (1× vlastní, 1× pronajatý)
 • Place of subscription of Vodafone services
  Plzeň

Lubos_PM's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

7

Reputation

 1. No my zrovna na programy v ruštině relativně pravidelně koukáme, manželka stále ještě učí ruštinu na střední škole, ale že bychom za ruský balíček ke kompletu, který tímto de facto přestává být kompletem, chtěli připlácet 99 Kč, to asi ne, holt pojedeme ruštinu z internetu. Nevím, jakým způsobem Vodafone (dříve UPC) platí dodavatelům programů - paušálem, nebo podle počtu odběratelů? Protože pokud podle počtu odběratelů, tak pravděpodobně ruský balíček stejně dříve či později skončí, protože asi málo kdo bude ochotný za něj těch 99 Kč připlácet a tím se to pro Vodafone i dodavatele zřejmě stane ekonomicky nevýhodným.
 2. Není důvod, proč by neměl fungovat. Předloni jsem taky přendal CA modul z jedné TV do jiné.
 3. Ano, toto fórum začínalo jako neoficiální a až později (loni nebo už předloni, ono to strašně letí) se stalo oficiálním fórem UPC. Nic nebrání uživatelům O2 jít opačnou cestou a udělat si fórum vlastní, na O2 nezávislé. Ale to by se o to musel někdo z nich dobrovolně starat a ono to není jen tak. Snadné je založit skupinu na FB, ale fórum, jako je tohle "naše", FB nahradit nemůže.
 4. Že by třeba podle stejné MAC adresy na mobilu v aplikaci WIFI ANALYZER a v administrátorském rozhraní modemu na počítači? Viz obrázek u jeho prvního příspěvku.
 5. Balíček Russia už nově nebude součástí nabídky Komplet - jaký je to potom Komplet... Ne že bych na něj koukal denně, ale občas jsem si ruštinu na jejich filmech osvěžoval.
 6. Myslím, že tím "téměř všechny programy" je myšlené to, že u nás v západních Čechách v nabídce Komplet chybí polský program TVP a rakouský ORF, na severní Moravě pro změnu německá ZDF i rakouská OTF, která je v jižních Čechách a na jižní Moravě, ale zase tam nebudou mít TVP a ZDF. Podobně to bude s některými tuzemskými regionálními stanicemi.
 7. Díky za vysvětlení. Předpokládám, že dohledové centrum se to dozvědělo bezprostředně po této události, pak ovšem nerozumím tomu, proč ještě tři hodiny poté informace o tom nebyla na webu UPC, pouze jsem se tam dozvěděl, že výpadek služeb v naší lokalitě neevidují. Zbytečně to pak zatěžuje telefonní linky na UPC.
 8. Já bych se na informace o výpadcích moc nespoléhal - Plzeň aktuálně už cca 3 hodiny bez TV, ale dle webu UPC výpadek služeb v naší lokalitě neevidují :-(.
 9. Omlouvám se, jsou to kovové IEC konektory. Myslíš, že LE40B650 z roku cca 2009 má citlivější tuner než TV o cca 5 let novější? Vyloučit to nemohu. Ale proč to tedy LE40B650 před update FW na stejném rozvodu nedělala? Ještě bych bral, kdyby ty kostičkující programy byly v jednom muxu, mohla by ta frekvence být něčím rušená, ale takhle si opravdu myslím, že bude chyba někde jinde. A už to dál řešit nebudu.
 10. Retiree - nechci zpochybňovat tvůj příspěvek, ale pokud by na vině byl rozvod (tedy v mém případě), tak by se s největší pravděpodobností kostičkování projevilo i ve chvíli, kdy místo LE40B650 připojím UE22H5600. Jenže to se neděje. Chybou bylo, že jsem před cca 2 lety provedl v LE40B650 upgrade FW, při předchozím FW se kostičkování neprojevovalo, bohužel downgrade se mi nepodařil. Koax mám opravdu kvalitní, délka cca 3,5 m, konektory bnc. Takže teď jen čekám, až LE40B650 umře a pověsím místo ní něco jiného...
 11. Tak to jsem na tom podobně. Nejhorší je to u Hustler HD (ještě že na něj nekoukám 😆), u těch zbývajících to není až tak tragické, kostičkování tam sice je, ale ne neustále a na celé ploše... Ale dělá mi to jen TV Samsung LE40B650 v obýváku - pokud místo něj dám Samsung UE22H5600, který jinak mám v ložnici (a kde i zmiňované programy šlapou jak víno), je to v pohodě. V obou TV je CA modul, rozbočení signálu do obýváku a ložnice dělal technik od UPC. Takže se obávám, že chyba v mém případě bude pravděpodobně v LE40B650.
 12. Dotaz na Davida: Zpětné shlédnutí nechodí již téměř měsíc. Vím, že je to složitá otázka, ale dá se očekávat, že se ho podaří v dohledné době zprovoznit?
 13. Co třeba to, že UPC má aktuálně zařazená tři z těchto rádií?
 14. Ono je to trošku jinak - podívej se někdy na účtenku od tankování, prodejce není Shell, ale firma, která danou pumpu provozuje, zpravidlka tedy nájemce, a ten ceny stanovuje samostatně (opomíjím různé kartelové dohody, které ale přeci neexistují ). Na druhou stranu UPC je opravdu firma s celostátní působností, všem zákazníkům fakturuje přímo UPC... Tím neříkám, že nejsem pro věrnostní slevy, právě naopak, ale věrnostní slevy by měly mít nastavená jasná pravidla, věrnostní sleva by měla být automatická, měla by zohledňovat dobu, po kterou jsem řádně platícím zákazníkem a ne že si ji musím vždycky nějak vyhádat...
 15. Mně Eroxxx TV jde od zařazení do nabídky bez problémů, mám TV s CA modulem a nabídku Komplet.
×
×
 • Create New...