Přejít na obsah

Alpyn

Uživatel
 • Počet příspěvků

  13
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Alpyn

 • Hodnost
  Nováček
 1. Také ho mám a dělá mi to samé, začne po chvíli chrčet při poslouchání rádia přes prohlížeč.Vždycky to vypnua potom zapnu a nedělá to. Řešil jsi to nějak ? Třeba reklamací ?
 2. Prosím Tě a na jak dlouho Ti slíbili slevu. Stále a nebo na určité časové období ? Dík.
 3. Ano, já mám Starter a také mi počitadlo ukazuje nesmysly v řádku Zbývá vyčerpat, jinak vše v pořádku. Poslal jsem jim dotaz přes webový formulář a došlo mi od nich, že to předali technickému oddělení, ale nic se nezměnilo. Jde vidět, že opravdu to sloučení Karneval a UPC moc nezvládli a stále nezvládají. Kabelový modem: Tarif: Starter Počátek období: 27. prosinec 2007 Přeneseno dat: 3,66GB / 352,61MB Přístupová rychlost: 2048 / 256 kbps Datový limit FUP: 20GB / 20GB Zbývá vyčerpat: 2GB / 18,54GB ( 2102155 / 19437121 kB)
 4. a řeší a řeší a řeší... asi je ten problém hodně zapeklitý, protože ani po měsících se nic nezměnilo Ano, mohu potvrdit. U mne stále problém není vyřešen. Spíš UPC soustředí své síly na obchod ! Dnes mne navštívili jejich obchodníci a vnutili mi 3 měsíce digiTV zdarma a na 1/2 roku UPV telefon zdarma. Já to něchtěl, ale byl jsme donucen, že prý to dávají všem automaticky. Tak jsem z toho byl vycvakyný, když automaticky, že jsem podlehl i když to nechci !!!! Nevím jaké máte ostatní zkušenosti, ale nějak se mi to nezdá ...
 5. Já zaslal reklamaci ohledně nepřetržitého downloadu přes jejich webové stránky dne 2.7.07, ale zatím samozřejmě nic. Uvidím. Možná to potom zašlu poštou jako Ty MichaleW, protože souhlasím s Tvými názory.
 6. Michale W, přeji Ti hodně dobré nervy a vytrvalost při reklamaci toho nepřetržitého stahování (downloadu). A podle příspěvků jiných lidí jsem pochopil, že ten nepřetržitý download mají také. Akorát vědí, že něco reklamovat u Karnevalu je běh na dlouhou trať a proto asi od reklamace upouští. Máš moji podporu.
 7. Ahoj ! Díky za odpověď. Tak z jejich odpovědi vidím, že z jejich strany vlastně je vše v naprostém pořádku a tak nějaké trvalé stahování rychlostí cca 8 kilobits neustále(což je např. u mne) je vlastně v pořádku, ale znovu opakuji, že dříve jsem toto nemněl. Jestli to krade data, tak to jsem nezjistil, protože každý den jsem na internetu. Takže až pojedem někam na víkend, tak to zjistím.Takže kdyby aspoň napsali, dělali jsme úpravu sítě a proto to takto musí být. No nic, Tomus napsal, že to dělají ARP pakety a že si toho nemám všímat. Tak se s tím pomalu smiřuji. Dík za info.
 8. Alpyn

  zruseni limitu

  Tak asi zveřejnění Bez omezení uspěchali.
 9. Alpyn

  zruseni limitu

  Zdravím, také jsem viděl Ty stránky jak tam bylo napsáno bez omezení a u Startéru 20 GB, no a nyní je to zpět. Tak to si z nás opravdu někdo udělal srandu. Z nás uživatelů Karnevalu.
 10. Ano , od 15.5.2007 u sebe registruji na Bitmeteru, že stále počítač jakože něco stahuje a tím pádem mi někdo jako vlastně krade data. Nevím kolik to dělá denně, protože to bych musel nějak sledovat, ale rychlost stahování na Bitmeteru se pohybuje 4 - 13 kilobits/s, aniž bych samozřejmě cokoliv stahoval. Před 15.5. to u mne nedělalo, takže u mne je to nová věc. Takže přechod k UPC znamenal, sice navýšení rychlosti a dat, ale zároveň i stálé odebírání dat, takže jsem z toho ...
 11. Dobře, tedy jsou to nějaké ARP pakety, ale dočetl jsem se , že tyto pakety nám vlastně kradou měsíční datový limit. Tak tedy si myslím, že by měl Karneval říct, ano ARP pakety Vám začnou a nebo začaly ubírat kredit. Nebo tomu prostě nerozumím. Do 15.5.2007 žadné stálé stahování nebylo a nyní je . Proč ?
 12. MichalW : Michale už se Ti Karneval vyjádřil k tomu nepřetržitému downloadu ? Vidím, že lhůta zřejmě stále běží. Prosím Tě, myslím si , že mám stejný problém jako Ty stále mi Bitmeter ukazuje od 15.5., že počítač stále něco stahuje. Prosím Tě mohl by jsi mně poslat dopis co jsi jim napsal, abych nemusel v\mýšlet složitě něco co už bylo jednou vymyšleno. Nejsem zase na počítače takový odborník (podle Tvých příspěvků usuzuji) jako Ty . Případně díky.
 13. Jsem si 100% jisty, ze rychlosti 58kB/s ti pocitac sam nic nestahuje. JirkoH omlouvám se . Rychlost, kterou počítač jakože pořád něco stahuje se pohybuje na Bitmeteru od 5,6- 13 kilobits/s. Takže asi průměr to bude okolo 10 kb/s. Těch 58 kB/s to jsem cosi zblbnul.
×
×
 • Vytvořit...