Jump to content

Vojteew

User
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

About Vojteew

 • Rank
  Nováček
 1. Jsem tu zas. Speed test mi ukáže správnou rychlost 60Mb/s, ale když začnu stahovat např. na Steam, Sharerapid tak to vytáhne maximálně 30. A to jsou ty server stavěné a hodně větší zátěž. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Vypadá to tak že od UPC odstoupím.
 2. No víte hoši já jsem uplně slepej. Já jsem nepřepl na druhou stránku a tak jsem myslel že jste neodpověděli, tak jsem to napsal znova. :oops: Jinak snad ten internet bude šlapat jak má, no. ještě to budu testovat a pak uvidím. Jenom ten steam by mohl přidat. Zatím diki.
 3. Jen dotaz. To jako při stahování jednoho souboru nevystoupe internet na moji max rychlost?
 4. Jenom jestli by jsi mi vysvětlil proč se musí stahovat více souborů najednou? Ono se to samo nevyšplhá na maximální rychlost? To bylo pro Pepeho, protože říkal že mu steam jede maximální rychlostí, ale to mi ne.
 5. Takže hodím sem ještě screeny. Myslím že to je už lepší. Pak jsem zkoušel stahovat z UPC, ale pravděpodobně při jednom souboru to nezjistím. A Iperf. A ještě jsem udělal ten test Steamu. Mám to nastavené dobře. Můžu s toho vytáhnout ještě více?
 6. Tak myslím že se to dost zlepšilo, zkusil jsem odpojit routery a nechat je chvilku vypnuté. Rychlost je asi 40Mb. Což se snad ještě zvedne. Tady jsou výsledky. Při odpojeném WIFI routeru zapojený jenom 1 PC: Při normálním zapojení s WIFI routerem: Jenom bych se chtěl zeptat proč tam v tom příkazovém řádku má jeden řádek samé 100. 6 --- 100/ 100 =100% 100/ 100 =100% gw4.nix.cz [91.210.16.245] Ještě jeden dotaz, je nějaký server na kterém při stahování můžu otestovat maximální rychlost.
 7. Tak tohle mi vyšlo: Když jste psal že je chyba v routeru, mám si ho nechat vyměnit?
 8. Takže jaké by jste navrhli řešení? Počkat? A tady s tím by jste mi jak poradili? Speed test ukazoval kolem těch 60Mb, ale v praxi třeba při stahování her na Steamu to stahovalo maximálně 2Mb/s. Všem ostatním co mají jiný onternet to ze steamu stahuje klidně i 10Mb/s, tak nevím kde je problém.
 9. Zdravím. Zase mám problém s internetem. Asi 3 dny to jede strašně pomalu.Mám mít KOMFORT, takže 60Mb. Asi před 2 týdny tady byl technik a vyměnil mi část kabelu, protože to jelo pomalu. Když dám do prohlížeče 192.168.100.1: Model: Cisco EPC3208 Vendor: Cisco Hardware Revision: 1.0 MAC Address: 60:2a:d0:cb:da:8b Bootloader Revision: 2.3.1_R3 Current Software Revision: EPC3208-ESIP-12-v302r125532-111109c_upc-TEST Firmware Name: e3200-ESIP-12-v302r125532-111109c_upc-TEST.bin Firmware Build Time: Nov 9 11:06:12 2011 Cable Modem Status: Operational Wireless Network: Cable Modem State
 10. Dále na co jsem přišel, že mi to dělá jenom u některých streamů. Takže už fakt nevím kde je chyba.
 11. Nevím jestli to bude zrovna IP adresou, když na druhém PC to jede úplně normálně. Takže nevím, ale už mě to štve.
 12. Přišel jsem na to že když ntb na kterém to nejde připojím k druhému internetu (který máme doma a bude se rušit), tak to jde úplně v pohodě. Dále jsem zjistil, že když ntb zapojím do routeru současného internetu a odpojím wifi router který tam normálně je, tak to jde taky v pohodě. Když teda připojím normálně wifi router, tak na všech PC zapojených to jde, jenom zase na mojem ntb nejde. Tak samo to nejde ani když ntb připojím přes wifi. Fakt nevím kde je chyba, jestli je něco blbě v routeru, nebo v PC. Nemáte někdo nějaký nápad nebo zkušenost? Dik Odpovědět
 13. Mám tam zobrazený buď black screen, vidím že svítí světýlko live, ale nevidím stream nebo ta mám tento error.
 14. Zdravím, mám problém se sledováním streamů na Twitch.tv Zdá se mi že UPC to nějak blokuje, protože když použiju jiný internet tak to jde uplně v poho, ale když jedu na UPC internet tak to prostě nejde. Nevíte co s tím?
×
×
 • Create New...