Přejít na obsah

BLB

Uživatel
 • Počet příspěvků

  24
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. No nevím jak jinde , ale já mám plný program od UPC za 800 Kč. Ještě jsem s nimi vyběhl tím , že mám rozvody okolo ke 2. sousedum a ti mě platí každý 500 Kč - takže jsem každý měsíc 200 Kč v PLUSU
 2. BLB

  Nove stanice...

  Takze supreme bude za stejnou cenu - nikde se o zdrazeni nepise.
 3. BLB

  Nove stanice...

  To je nesmysl , protože nejvetší sbírku porna jsem měl já - máš mylné informace .
 4. BLB

  UPC kvalita aktualne

  Hlavně že se chlubí perfektní kvalitou , to zavání průšvihem.
 5. Je to tak ,každý druhý zde má nějakou slevu a nikomu to nevyhovuje - já mám slevu velkou , o vánoce jsem jel v akci jako věrný zákazník a nyní jsem požádal o tu zaslanou slevu. Takže dali supreme za 599 kč a já si na nic nestěžuji - pak že věrných zákazníků si neváží.
 6. BLB

  Nove stanice...

  Jak vy to děláte, že vaše komentáře, ať už tady nebo na Digizone, jsou vždy tak velmi dobře korespondující s vašim nickem. Pokud jde o televizní služby, tak taky nemám nějaký závažný důvod si stěžovat. Pokud jde o internet, tak ten budu v dohledné době vypovídat, protože tady jsem nespokojen především s cenou. Konkurence mi za tutéž cenu, co platím u UPC (za 10M) nabízí 10x vyšší rychlost v příchozím a 100x vyšší rychlost v odchozím směru a rovněž i technická podpora je tam mnohem pružnější. nač takový rychlý internet - možné využití - na okradaní druhých - takových zlodeju taky pár znám co potřebujou za den ukradnout alespon 20 filmu a 5 hudebních cedeček
 7. BLB

  Nove stanice...

  Takže pujdem do UPC položit bomby a vyhodíme to do povětří a nebo aspon vezmeme klacky a retězy a pujdem to tam všechno rozmlátit - kdo pujde se mnou - a aš to srovnáme se zemí tak se vypíše konkurs na pořádného operátora a bude vše perfektní.
 8. BLB

  Nove stanice...

  Takže vše je při starém a UPC opět koduje. Kdy přidají nějaký HD program - takovy cs film by se hodil.
 9. Dnes o vánocích pořád všechno vunguje - takže asi to platí , že UPC naděluje věrným zákazníkům - jak jsem psal dříve , vše je volné do 2. ledna.
 10. BLB

  Problém s EPG

  EPG také nefunguje dobře.
 11. Žádný balíček není třeba , protože je programů zbytečně moc.
 12. Jo a ještě v tom píšou , že si to můžu aktivovat v lednu na dobu 12 měsíců za 150 Kč. Platil bych 750Kč za plnou babídku,ale co jsem koukal , tak není ani o co stát protože tam nic zajímavého nedavaji. Ale je to jinak dobrý ,na vánoce potěší více programů - jinak já jsem u kabelovky dlouho - více jak 5 roků.
 13. Je to akce . Přišel email - jako zakazník , který používa jejich služby vice jak 5 roků je odměna v plné nabídce do 2. ledna - takže žádná porucha , ani technický problém. Používám standard za 600 Kč a nyní jde vše i s pornem.
 14. Je to akce - mě jde uplně vše i leo tv . Doufám že to pujde celý prosinec.
 15. To chce sepsat a ve velkém na UPC podat žalobu - klamavá reklama , služby za které platíme a dlouhodobě nefungují atd.
×
×
 • Vytvořit...