Přejít na obsah

Euronymous

Uživatel
 • Počet příspěvků

  18
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Euronymous

 • Hodnost
  Nováček
 1. Euronymous

  Horizon Go

  Měl to být dotaz---jestli má někdo podobné zkušenosti?
 2. Euronymous

  Horizon Go

  Ahoj, pokud spustím Horizon Go na mobilu a přes zrcadlení pustím na TV, tak mi TV napíše, že není možné stream pomocí zrcadlení pouštět na TV? Děkuji.
 3. Bohužel po vyplnění mi nelze kliknout na tlačítko objednat.
 4. šlo o stěhování z nájmu do vlastního... a ještě jedna otázka, po 12 měsících jde sleva prodl. nebo se musí platit těch cca 500? mám více poskytovatelů a 500 je zbytečně hodně...
 5. Dobrý den, přestěhoval jsem se z jedné adresy na druhou. Na obou adresách je k dispozici UPC. Smlouvu jsem na první vypověděl, budu na nové adrese brán jako nový zákazník? Když jsem již smlouvu s UPC měl uzavřenou na 1rok (byla vypovězena z mé strany). Další dotaz, technik mi sdělil, že když nyní objednám internet za 312,-, sleva nekončí po jednom roce, ale trvá neustále. Děkuji za odpovědi. Petr.
 6. Bohužel mně se toto děje v průběhu celého večera (8x za večer). Internet v této TV nemám. Prostě přestane reagovat na DO. Jen zkouším vymyslet, co by s tím mohlo být, než bych nesl TV na reklamaci.
 7. Zdravím, chci se jenom zeptat, mám CA modul od UPC a v poslední době se mi občas stává, že při přepnutí programů, zesílení, listování v EPG -> zamrzne TV na 3-4s a pak se daný úkon provede. Moje otázka zní, může toto způsobovat CA modul v TV? nebo je to spíše závada TV? Máte nějaké zkušenosti či rady? Díky LG PV350, Ca modul UPC.
 8. Bohužel jediné co vím, je v prvním příspěvku...mám ten nahraný záznam u kamaráda...takže přesný model nevím...
 9. Jj díky už jsem to našel, ještě se zeptám, ESPN America půkde to video stáhnout nebo je to nějak kódované ?
 10. Zdravím, chtěl bych se zeptat, mám k dispozici nahrávku na UPC MEDIABOX DIGITAL VIDEO RECORDER, 230min, z ESPN America. Chtěl bych tento záznam převést do PC. Můžeme někdo poradit jak? Jaký kabel je potřeba? A jaké ovladače jsou potřeba? Děkuji.
 11. No já bych neměl problém to napsat na nové adrese na někoho jiného (přítelkyně), ale koukal jsem, že je tam 1000kč poplatek za předčasné ukončení (v min. době užívání). Takže to nejspíše nechám celé převést na novou adresu a pak po vypršení to zruším, napíšu na přítelkyni a nechám si tu variantu b) začít jako novej klient s 10M+Starter za 450...to vypadá nejrozumněji...
 12. Budu brán jako nový klient, když dám výpověď a pak se budu hlásit na stejné jméno, ale s jinou adresou? Ještě, když vypovím celou smlouvu, tak je tam nějaký poplatek za předčasné ukončení?
 13. Zdravím, mám balíček Starter+FiBer Power 10+Telefon Basic za 599,- od 24.3. 2011 s minimální dobou užívání 12 měsíců. Nyní se stěhuji na novou adresu, kde je UPC také poskytuje kompletní služby. Jedna možnost je nechat si vše převést na novou adresu, to je mi jasné. Ale spíše mě zajímá, zda by nebylo lepší smlouvu vypovědět a začít na nové adrese jako nový zákazník? Stěhovat se budu nejspíše k 1.1. 2012. Nebo pokud znáte nějakou lepší volbu, jak se pohnout k lepším službám, prosím o odpověď. TV - ideální je těch 30 kanálů + sport balíček (samozřejmě, když bude kanálů 80 za rozumnou cenu, tak proč ne) a internet 10mbit bez problémů stačí. Ten telefon je takový bonus, když bude či nebude je jedno...
 14. Ještě nechápu, proč když si objednává TV+Internet sólo je vždy modem či STB zdarma, ale v balíčku 2x po 49,-???
×
×
 • Vytvořit...