Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

Anonym

Members
 • Počet příspěvků

  68
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Zrychlujeme na léto zdarma?

  Myslím, že nejvíc by se UPC vyplatilo to pustit všem na maximum. To by se po létě napakovali na rychlých modemech a vyšších tarifech.
 2. Zrychlujeme na léto zdarma?

  A bude se zrychlovat z 240 Mbit na nějaký vyšší level ? Můj no wifi modem by měl dát 300.
 3. DOCSIS 3.1

  Tak to budeme mít 1000 Mbit Download a 20 Mbit Upload
 4. Wi-fi síť UPC Wi-Free

  Mám odkoupený modem bez WiFi ( kerej už je dávno zaplacenej díky úspoře za pronajmutí od UPC ) a Wi-Free mi jede, co víc si přát, udělal jsem to nejlépe jak jsem mohl.
 5. Zrychlujeme internet na celé léto zdarma!

  To je modem s WiFi že. Bude i verze bez WiFi ?
 6. Horizon Go

  Dnes nova aktualizace 2.1.5. (7402). Co jsem vypozoroval tak ted uz to bezvadne funguje na tabletech s displejem 1024x600. Uz nejsou nahore rusive pruhy v obraze.
 7. Horizon Go

  Tak tak,včera aktualizace, nyní máme verzi 2.1.4 (7102) žádné změny jsem si zatím nevšiml.
 8. Horizon Go

  Taky vám včera vypadávala Nova Cinema ? Chtěl jsem se dívat na smartphone na Tajemný hrad v Karpatech a vždy se to na sekundu dvě pustilo a pak zastavilo. Teď Horizon GO v mobilu nejede vůbec, ani se to nepřihlásí.
 9. Horizon Go

  Kdo má Vodafone, tak se může 2 měsíce dívat neomezeně na Horizon GO. A kdo nemá, může koupit Vodafone předplacenou kartu a může se taky dívat 2 měsíce na TV neomezeně v mobilu nebo tabletu s 3G. http://www.mobilmania.cz/clanky/vanoce-u-vodafonu-dva-mesice-surfovani-bez-fup/sc-3-a-1328848/default.aspx
 10. Horizon Go

  Já tam National Geographics nemám A nastavení datového toku jsem taky nikde nenašel. Ale když dáte vymazat data a poté aplikaci přes Správce aplikací odinstalujete a znova nainstalujete, tak aspoň už tam není 3x Óčko gold a podobně
 11. Horizon Go

  Já si myslím, že je , mám to taky tak.
 12. Horizon Go

  Kdo tam má 3 x stejnou TV tak by snad mohlo pomoct ten program odinstalovat , vymazat data a znovu nainstalovat
 13. Horizon Go

  Tak dnes aktualizace aplikace. Novinky co jsem si všiml : lze mít na ležato obraz i když je telefon položený vodorovně. Dále se mi zdá, že je lepší kvalita obrazu.
 14. Horizon Go

  Asi jim spadl server s přihlašovacíma udaji, jak se tam lidi cpou Taiky mi to nejde.
×