Jump to content

rebo

User
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  DVR Mediabox, Mediabox; m. Compal; telef
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rebo's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Mě pouze přišel cca před jedním až dvěma týdny dotazník na kvalitu postUPC (Horizon atd). služeb.
 2. Nostalgicky vzpomínám na staré DVD a VHS rekordéry, které umožňovaly nahrávky archivovat a poté přehrát na jakémkoliv přehrávači. Potom přišli interní HDD nebo naformátované disky, takže při poruše zařízení byly nahrávky ztraceny a teď už jen časově i kapacitně omezený cloud. Pokrok nezastavíš.😪 Možnost archivace nahrávek je pro mně dost důležitá, i proto jsem zůstal u UPC a nepřešel ke konkurenci, která (v minulosti, nevím teď) nabízela také pouze cloud. Zmiňoval se tu nový box, nevíte, jestli u něho také nebude možné stahovat nahrávky, třeba jenom na naformátovaný disk jako u malého Mediaboxu? Případně existuje nějaký způsob jak nahrávky uchovat déle?
 3. Tady, myslím, nejde ani tak o zaměření stanic, ale spíš o kvalitu. Taky tyto programy rád sleduji, řekl bych ale, že od změny majitele na konci minulého roku se zde prakticky neobjevují žádné premiéry a vysílají se stále dokola reprízy starších pořadů (pouze doplněné reklamními bloky i na místech, kde dříve nebyly🙂)
 4. To já jsem zase našel u jednoho pořadu na ČT2 popis asi v rumunštině, možná chce tímto způsobem Vodafone prohloubit u diváků znalost cizích jazyků.😆 Ale že např. u dokumentárních seriálů je popis jednoho dílu u celé série je zcela obvyklé, třeba ze seriálu Vyjímečné projekty podle popisu v EPG vysílá ČT už asi měsíc stále dokola první díl o záchranářských vrtulnících. Prostě kvalita, na niž ani UPC nemělo.😬
 5. Malý dotaz k EPG na DVR Mediaboxu. V dobách UPC bylo na "cihle" EPG uváděno na dva týdny dopředu. Občas se sice stalo, že se třeba týden neaktualizovalo a údaje tak byly pro kratší časový úsek, potom se ale vrátilo zobrazení zpět ke čtrnáctidennímu. Nyní se už ale cca měsíc zobrazují údaje pouze na jeden týden - že by zkvalitnění služeb v podání Vodafone? Nepřesné informace jako za UPC, ale zato na poloviční dobu?🙂
 6. Dnes jsem byl (při kliknutí na článek na Technetu) opakovaně přesměrován na tuto stránku, předpokládám, že jde o podvod. https://eu.consumermathworksheets.xyz/56be7da916e34075e81456b78e3c7503/index.html?ip=94.112.190.106&siteid=YjY0NzQ1NDIxMTExNzY2MDQ4NDcjMTU4NDc4NzI2MEA1NTM1QF9hNzFhMTQzMWQyZGI3MGY0MGM1OWZlZjlmYWM3Zjg4NQ&trackid=202003211041182537 Omlouvám se, že i sem zatahuji téma, kterého je nyní všude plno, ale po přečtení předchozích příspěvků mi to nedá - OPRAVDU POTŘEBUJETE TEN NOVÝ STB ZROVNA NYNÍ? Kurýři přepravních služeb by se měli stýkat s co nejméně lidmi, ideálně by měli přepravovat pouze důležité zásilky (stejně jako u kamenných prodejen - potraviny, lékárny atd.), elektroniku jen tehdy, pokud slouží k informovanosti, ale určitě ne nové STB. Totéž platí o technicích smluvních firem UPC, pokud by měli někam jet, tak jen v případě, že zákazník pro poruchu nemůže sledovat TV nebo internet, které jsou pro informovanost nyní důležité, z žádného jiného důvodu!
 7. Dobrý den, rád bych se podělil o zkušenost s technickou podporou UPC. Nechci být neobjektivní, proto sem dávám veškerou komunikaci, kterou jsem od minulého léta (tak dlouho čekám na vyřešení požadavku) s UPC vedl, aby si každý mohl udělat obrázek sám. Zároveň prosím o informaci, zda se někdo setkal se stejnými problémy s aplikacemi v DVR Mediaboxu ("cihle"), případně jak je řešil. Děkuji
 8. Potvrzuji, EPG dnes funguje normálně (nyní, zřejmě dočasně, dokonce o jeden den dopředu navíc). Chválím
 9. Dobrý den, u DVR Mediaboxu ("cihly") se týden neaktualizovalo EPG, nyní se sice aktualizuje, ale pouze na sedm dnů (vzhledem k nemožnosti nastavení nahrávání mimo EPG to považuji za nedostatek). Máte stejnou zkušenost? Je to jen dočasný výpadek, nebo zkvalitnění už tak vynikající služby?
 10. Je to jenom spekulace, nebo by služba Video On Demand skutečně měla být spuštěna? Znáte nějaké podrobnosti? Nevíte, jestli se neuvažuje o zařazení v jednom z předchozích příspěvků zmiňovaných retro kanálů - Kino CS, Doku CS, Muzika CS, Retro Music Television - do nabídky?
×
×
 • Create New...