Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

xtonda

Uživatel
 • Počet příspěvků

  429
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli xtonda

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha - Letňany
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Start
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  UBEE EVM323.0
 1. Limit rychlosti stahování

  Musíš pro stahování použít inteligentní download manager, kde to jde nastavit jako třeba DownThemAll případně omezení rychlosti nastavit v Torrent klientovi, to většinou umí všechny nebo si pořídit vlastní inteligentní router, kde to půjde nastavit, to ale není levná záležitost.
 2. IPv6

  Tak, co nějaký posun v nasazování IPv6? Zajímavé zkušenosti? Šance, že to bude fungovat když mám obyč modem a routing na PC s Linuxem?
 3. Opet RSS

  Promiň, ale aby uživatelé psali přímo tvůrci software dává smysl možná v případě komunitního fanfóra a OSS softwaru. Tohle je ale fórum provozované firmou pro platící zákazníky a ta firma si na to koupila komerční software. To je jako bys řek ať problémy s modemy řešíme přímo s Ubee nebo Technicolorem.
 4. Opet RSS

  Já tedy primárně chci dostávat plné texty komentářů z odebíraných vláken a sekcí a u phpBB přijde mailem jen upozornění na nový koment s odkazem, pokud ho neodkliknu, notifikace na další posty už nepřijde. Čili na phpBB je RSS nutnost, používám udělátko rss2email, které mi co 5 minut olizuje nastavené feedy a posílá nové položky mailem a dokonce i pokud dojde k editaci - změně textace Tady na invision lze nastavit okamžité posílání plných textů komentářů jak pro jednotlivá vlákna tak pro subsekce, ještě sem nevypozoroval jestli to reaguje i na editace, což by se hodilo když fórum spojuje za sebou jdoucí postu jednoho uživatele, ale jinak to v podstatě řeší moje potřeby, čili já sem schopen žít s mailovými notifikacemi, byť je to zbytečně fancy HTML. viz Ale i tak bych do nich kopal, vždyť je úplně stupidní aby ve feedu za celé fórum byly všechny příspěvky a ve feedu subsekce jen první z vlákna.
 5. Opet RSS

  Jestli sem dobře pochopil, tak Invision community je komerční software, takže eskalovat na dodavatele. Popsané chování je děs, to přece nemůžou myslet vážně.
 6. UPC Zone v novém

  V RSS je odstraněn komplet markup, chybí obrázek v komentu Evžena, HTML markup v komentu Slamba je prostě v textu, není to přehledné. Taky v RSS chybí u příspěvků jméno autora. Tak to RSS nefunguje dobře, v feedech subsekcí je pouze první příspěvek z vlákna.
 7. UPC Zone v novém

  Firefox tu ikonu v defaultu nemá vytaženou na toolbar, lze si ji tam hodit z customizace viz https://support.mozilla.org/en-US/kb/customize-firefox-controls-buttons-and-toolbars Je to ikona "Subscribe". Pak to funguje stejně jak ukazuje Evžen, ve firefoxím vizuálu. Každopádně Slambe díky, ten link rel cos tam přidal je přesně to co je pro fungování té ikony potřeba.
 8. UPC Zone v novém

  Tak defacto ste zničili původní funkčnost, čekáš, že bugreporty budou prosebně pokorné? Prostě mě to nezajímá a je to pro mě přínosné stejně jako kdyby se tu míchaly témata týkající se UPC v Albánii. Ale když si nakousl ten šovinismus, tak máš pravdu, Slováky nemám rád, za války byli s Hitlerem, v 91. roce strašně řvali jak je utiskujeme a vydupali si nezávislý stát ačkoliv Češi během společného státu z ničeho vybudovali slovenský průmysl, bez Čechů by byli zemědělskou provincií Maďarska. A nakonec nám vzali pomazánkové máslo. Tak co tu do boha ještě chcete? P.S. Tento názor mám i když děda a babička (po slovensky nagymama a nagypapa) z máminy strany pocházejí z obce Malá Hradná v okrese Bánovce na Bebravou. Rozdělili ste to na 1. úrovni, vzhledem k rychlosti předpokládám, že jde o administrativní nastavení, hodilo by se i podle druhé úrovně - zastávám logiku co má samostatný pohled na webu ať ho má i v RSS. Dále v RSS se zruší odstavce a nejsou tam citace, opět pohled na příspěvek by měl být stejný na webu jako v RSS, toto rovněž ve starém foru bylo, tedy se to dá brát jako bug. A pokud jde o tu samozřejmost, RSS/Atom dle kategorií a vláken používám na Supeforu Živě, smartmanii, androidforu, čili je to skutečně běžná funkčnost a byla i zde. (na starém fóru jsem měl subscribnuto pět sekcí/subsekcí). +1 Ve Firefoxu mám v toolbaru ikonu feedu, která se pokud web nabízí feed rozsvítí a po kliku nabídne seznam feedů, to zde nefunguje, uživatel je nucen hledat v obsahu webu smíznku o RSS.
 9. UPC Zone v novém

  Jsem uživatelem UPC ČR a jsme na doméně cz. Cokoliv kolem UPC na Slovensku mě nezajímá a obtěžuje, nechci to vidět ani v přehledu vláken, ideálně to patří na samostatné fórum nebo aspoň do samostatné sekce jako dříve. Anonymové byli mor a celou dobu mi pili krev, příspěvky anonymů byl festival výtvorů dementů, takže tohle je jedině dobře, nutnost registrace některé odfiltruje. I když přístup přes FB to zase mnohým usnadní. A RSS je nyní také na pytel, dříve jsem odebíral příspěvky pouze ze sekcí které mě zajímaly, ty týkající se služeb co nemám jako třeba televize sem neodebíral. Teď je všechno v jedné kopě a sledovat pouze sekce co mě zajímají nelze.
 10. UPC Zone v novém

  No tak si nainstaluj Stylish a napiš si CSS podle libosti a zveřejni ho na userstyles.org, třeba ti spoluuživatelé budou vděční.
 11. Kombinace modem + router

  Když už něco s AC, tak ať to umí aspoň dual stream, tj rychlost 300 + 867 jako např. http://www.alza.cz/url/nIEHE6vhhI
 12. IPv6 u UPC v ČR

  Jednak více vypovídající záložka je ta první - Souhrn a jednak to vypadá, že máš puštěné Teredo, takže co jako? IPv6 přes Teredo můžeš mít u jakéhokoliv ISP i za NATem, s tím UPC nemá nic společného.
 13. Nová rychlost inetu a změna cen.

  By mě zajímalo jakou to má logiku, u nás je vyšší cena i když máme v baráku Centrio a povedlo se mi kvůli tomu ukecat slevu 150 Kč.
 14. Nefunkční některé weby

  na jcpenny to mám taky, ostatní jdou. Mám jen obyč modem ubee, jako router PC s Ubuntu
 15. UPC v bytovém domě/firmě

  Na druhou stranu byt k pronájmu s netem je atraktivnější než bez netu, čili je to win-win. Zkoušet tohle na elektrárnu nebo vodárnu by asi nikoho nenapadlo.
×