Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

martinbos

Uživatel
 • Počet příspěvků

  5
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli martinbos

 • Hodnost
  Nováček
 1. Dotaz na rozbočení internetu od UPC

  to dostane, přes cmd jsem to udělal, ale nevím co tam mám mít napsané, napiš mi prosím mail na martinbos@centrum.cz a já ti udělám prtscr a pošlu ti to třeba přijdeš na to kde je chyba díky. Do routeru se v poho dostanu.
 2. Dotaz na rozbočení internetu od UPC

  to vše jsem udělal přes reboot, i jsem modem odpojil, a ukazuje mi to v připojení IP4 omezeno, a ještě nenastavuje se nějak pod networkem lan?
 3. Dotaz na rozbočení internetu od UPC

  no právě že jsem to hledal všude na netu tenhle návod jsem tam našel, i jsem to podle toho tak nastavil, ale štáva do pc mi nejde, telefonem wifi nebo spíš router najdu, ale nelze se připojit i po zadání správného hesla, router jsem po nastavení restartoval, a také nic, přitom jsem ho ještě před nedávnem používal a fungoval bez problémů, nemůže tam být ještě nějaký jiný fígl v nastavení, třeba u té macclone adres?
 4. Dotaz na rozbočení internetu od UPC

  tumusi moc ti díky za návod, všechno přesně tak dělám, ale bohužel to nefunguje, má ještě někdo zkušenosti jestli vůbec routr TP LINK TL-WR542G komunikuje vůbec s modemem Motorola SB5100E? Děkuji jste skvělí za ty rychlé odpovědi.
 5. Dotaz na rozbočení internetu od UPC

  ahoj všem, potřeboval bych poradit jak zapojím, a jestli to jde wifi router mezi modem motorola SB5100E od UPC a počítač, potřeboval bych ještě wifi v místnosti, jestli má někdo nějaký odkaz na podrobný návod budu moc rád, předem všem děkuji za jakoukoliv radu, s pozdravem Martin.
×