Přejít na obsah

lada.sp

Uživatel
 • Počet příspěvků

  23
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli lada.sp

 • Hodnost
  Nováček
 1. Tohle je přesně to co na této době nesnáším. Nikde nejsou žádná nastavená pravidla, každý si dělá co chce, rozhodují ostré lokty. Proč má někdo slevu 40% jenom proto že umí mluvit a druhý co to neumí tak né. Na co je pak ten ceník? To je jak handlování na trhu někde v Tunisu.
 2. ale jenom na jednu televizi, kdo mě dvě a více už musí platit navíc, a elektřina za STB taky něco stojí
 3. Ale určitě ne tímto stylem, přímo ISO a bez hesla aby si to každý mohl najít a stáhnout.
 4. Tak jestli je to pravda tak je to ten poslední hřebík do mé hlavy abych přešel na 10M kde budu mít stejných 4M jako bude na tom 30M
 5. Jenom doufej že sem nikdo nechodí s BSA, ten screen s uploadovanýma Officema je boží
 6. lada.sp

  Upc vs visty pomoc!!!

  Ten problém jsem také řešil na různých fórech cca. půl roku a nevyřešil jej a navíc po připojení z režimu spánku jsem se nepřipojil vůbec. Bohužel Visty museli jít z disku a teď jedu na XP.
 7. To máš sice pravdu, nicméně internet mám už pět let a pokaždé ty rychlosti seděli přesně podle tarifu který jsem měl, a začalo to až teď, není to náhoda?
 8. lada.sp

  Torrent No connect

  Já si zase myslím, že nejlepší by bylo opět zavést FUP, protože tenhle marketingový trik s neomezeným internetem je k ničemu. Lepší když budu moct stáhnout jenom 40GB ale naplno než neomezeně nestáhnout nic.
 9. V 7 ráno každej normální člověk buď chrápe po vopici, nebo maká
 10. Tady vznikl jeden problém na který UPC dojede a je tu už vícekrát zmíněný. Dokud se technicky nevyřeší abych se mohl za stejné peníze (mírné zdražení mě nevadí) dívat na druhou (třetí) TV a na počítači, tak pro mě není digital absolutně zajímavý. Až analog zruší úplně tak já a spousta mých přátel s UPC končí a přecházíme buď na satelit nebo na DVB-T.
 11. na to jí používám třeba Netlimiter http://www.netlimiter.com/download.php
 12. takhle vypadá spokojený zákazník
 13. to je možné ale já u toho nebudu, abych platil 3 STB na to nemám, radši budu číst.
 14. Mohu potvrdit zdejší teorie o rozvodech. Kamarád si po zakoupení digitálu stěžoval na neustálé kostičkování. V pátek jsem mu měnil v bytě komplet zásuvky za nové. Né kvůli kostičkování ale manželce No a včera mi volá že se žádné kostičkování nekoná. Je fakt že některé spoje v zásuvkách byli zoxidované nebo ohořelé.
 15. to byl můj nejoblíbenější kanál tímto už pro mě končí večerní program
×
×
 • Vytvořit...