Přejít na obsah

CUPR

Uživatel
 • Počet příspěvků

  16
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Tak VYŘEŠENO! Dnes mi technik od UPC přivezl fungl nový - originál zabalený HD videorekordér (HD PVR box) KCF-B4003HCO. Rovněž nový, také originál zabalený dálkový ovladač. Tak je KONEČN2 po dlouhých tahanicích vše vyřešeno... Trochu mi dělalo starost nakódovat dálkový ovladač od HD PVR boxu, protože jsem musel zadat jiný kód, než původně, ale povedlo se! Tímto děkuji všem přispěvatelům za jejich příspěvky. Nicméně názor, že UPC klientské centrum stojí za houby a celé UPC jsou lumpové zatím neměním. Ještě jednou díky VŠEM!
 2. Dodatečně se omlouvám - asi jsem natrefil na špatné fórum - na uživatele, kteří přijímají TV signál na ramínko od šatů...
 3. Sice je to asi házení hrachu na stěnu, ale představ si třeba, že máš koax vedený do STB s možností nahrávání, odkud máš ten koax dál do televize s DVB-C a CA modulem. Když se chceš jen dívat, zapneš televizi, když chceš i nahrávat (třeba jiný kanál než který sleduješ), zapneš i STB. Pokud STB propouští na koax jen v zapnutém stavu, musíš ho zapínat vždycky, když se chceš dívat na televizi. Každopádně jak jsem řekl - když nevíš, na co to je dobré, tak to nepotřebuješ. A zbytečně těma kecama okolo ze sebe děláš blbce. Stále v tom nevidím NIC dobré - já když se chci JEN dívat, tak vždy zapínám STB - od toho ho mám. Jedině fakt že jsi Skrblík a šetříš elektřinu, kterou spotřebuje STB v zapnutém stavu. Nechápu PROČ bych se měl dívat na analog, když můžu program sledovat kvalitně v digitálu, potažmo v HD kvalitě. Jo a tu poslední větu sis mohl odpustit - jsme na fóru a fórum je asi od čeho? Abychom se tu uráželi?
 4. RE: mipo V čem je nepovedený? Třebaa jsi chytnul jen vadný kus...
 5. Ne neboj, dokonalý nejsem, asi jako nikdo tady, ale když nevím, nestydím se zeptat. Není hanbou nic nevědět - je ale hanba nechtít se učit!
 6. Ale já přece vůbec nechci nikoho přesvědčovat, ani nikoho tady rozzlobit, jen mi fakt připadá divné mít zařízení pro příjem kvalitního signálu a nezapínat ho. Co tím sledujete - úsporu elektřiny? A připojené dva STB, tak to už jsem úplně mimo mísu... Také se mohu dívat na analog, ale znamená to pro mne vzít dálkový ovladač od TV, jít do menu TV a v nastavení přepnout z "Digitální přijímač HD" na "Sledování televize", navíc jak jsem již zmínil - použít dálkový ovladač pro TV. Takhle používám pouze ovladač pro STB, kterým ho zapnu, zapnu s ním i TV a rovněž s ním i TV ovládám. Takže nějaká "nepropustnost" koaxiálu přes STB ve Standby nemá žádný technický význam.
 7. Protože to byl příklad. Pokud si neumíš představit, k čemu bys to měl potřebovat, tak to asi nepotřebuješ. Ty budeš taky pěknej ptáček... Opět PROMIŇ - ale takový příklad... To je asi jako kdybych Ti napsal Nekupuj si ten telefon, Blueetooth u něj nefunguje, dokud ho nespáruješ s druhým zařízením... hmm - taky blbej příklad. Ale dívat se na analogový příjem s vypnutým digitálním STB mi připadá zcela zcestné... Ale koukám, že i takoví se najdou. Proč koukat na kvalitu, když mohu koukat na horší, že? Proč kupovat barevnou TV, když si před ni mohu dát barevnou folii, že? Asi tak mi připadá Tvoje odpověď.
 8. Promiň, ale proč bych se díval na analogové TV pořady v horší kvalitě s vypnutým STB, když je mohu sledovat digitálně? Nechápu....
 9. Tak to zase prrrr.... Nový je u mne NOVÝ, takže žádný použitý repas. Proč by tam psali, že Technik Vám v domluvený čas doručí nové zařízení,...
 10. Prostě a jednoduše stále nerozumím... Možná jsem asi natvrdlej, ale co to pro mne znamená, když STB nepropouští signál skrz, jak píšeš? To znamená, že nemohu připojit např. DVD-recorder pro nahrávání na HDD, nebo vypalování na DVD? Jaký to má vliv na příjem, sledování TV pořadů apod? Prosím o podrobnější popis.
 11. Tak teď na to koukám, že by tu vysvitla naděje na získání fungl nového HD videorekordéru (HD PVR boxu)? Alespoň jsem to tak pochopil - viz: http://www.upc.cz/televize/samoinstalace/ oddíl samoinstalace, kde se vyloženě píše: Technik Vám v domluvený čas doručí nové zařízení, včetně instalačního manuálu a zkontroluje funkčnost datové zásuvky UPC. - ano NOVÉ!!! Té samoinstalace bych se nebál - nebo nakonec, i technik by si možná rád "přivydělal" bokem. Pokud jde pouze o zapojení kabelů - no problem. Ale asi to přiveze bez naladěných kanálů. Zkusím zaargumentovat na UPC s tím "Technik Vám v domluvený čas doručí nové zařízení", To zas budou dohady....
 12. Můžeš mi to prosím trochu blíže objasnit? Znamená to, že se v režimu spánku (Standby) nezapne pro nahrávání pořadu? Nerozumím, jak jsi to myslel.
 13. Odpověď UPC týkající se dálkového ovladače: Výměna dálkového zařízení je zpoplatněna dle platného ceníku služeb, jako marný výjezd ve výši 400,- Kč. - dále BEZ komentáře Mě by ani ve snu nenapadlo, že dostanu použité zařízení a tak jsem to při převzetí ani nekontroloval. Navíc technik měl evidentně naspěch - dnes už vím proč! Kdybych mu býval nepodepsal převzetí, přišel by o prachy. Příště budu chytřejší... Když si pořídím C-MODUL a vrátím jim Videorekordér HD PVR box, ztratím možnost nahrávat pořady. Mě jde spíš o princip, že něco slibují, předvádějí v TV, na webu a pak dostaneš ojetého Trabanta
 14. UPC jsou podvodníci první kategorie. Na svých webových stránkách inzerují nádherný model HD videorekordéru (HD PVR box), který přináší několik zásadních výhod. Také obchodní zástupce vám toho naslibuje hory-doly. Ve skutečnosti vám pak technik přiveze starý (uvnitř zaprášený) repasovaný starší model. Tuto skutečnost jsem několikrát reklamoval na klientském centru UPC, ale vždy mi byla reklamace zamítnuta. Odvolávají se na fakt, že zařízení je plně funkční. Ovšem že žere daleko více elektřiny, je robustních rozměru a pod. už nikdo neřeší. Rovněž dálkový ovladač dodaný k tomuto zařízení byl již v minulosti používán, neboť symboly na jednotlivých tlačítkách jsou buď natolik osahané, nebo nevhodně provedené (šedý symbol na černém tlačítku), že i za přímého osvětlení nejsou čitelné. Zbývá mi tedy buď používat lupu, nebo se podle manuálu naučit ovládat jednotlivá tlačítka nazpaměť. Navíc z dělící roviny krytů dálkového ovladače jsem pomocí dřevěného párátka „vydoloval“ ne zrovna malé množství blíže nezkoumané nečistoty – pravděpodobně vsáklou špínu ze zaschlého potu, recyklovanou do podoby drolivého poprašku. Hnusoměr jsem neměl, ale věřte, že toho „materiálu“ tam bylo požehnaně. Na Klientském centru se se mnou vůbec nechce nikdo bavit a moje reklamace jsou vždy zamítnuty! Takže neočekávejte, že dostanete zařízení nové - bude repasované, špinavé, odřené - ale FUNKČNÍ!!! Jediné co jsem z nového modelu HD PVR boxu dostal byl manuál - tedy upozorňuji k novému modelu! Po jeho otevření jsem však zjistil, že je neúplný. A reakce Klientského centra? Stáhněte si ho z Internetu! Fakt - dokud vás nemají ve svých spárech, slibují vám jen to nejlepší!
 15. No nevím..., nevím..., nechci se dohadovat, ale když přepnu na HD+SD je to vidět na kvalitě obrazu, Občas tam vysílají u zkušební, spíš reklamní spoty i ve 3D. Teď jsem to zrovna přepnul a v dolním rohu je logo HD+ a opravdu kvalita obrazu je s porovnáním s ostatními kanály ostrá a řekl bych še to je právě v HD kvalitě. žádný další kanál z cca 100 namá tak ostrý a plastický obraz.
×
×
 • Vytvořit...