Přejít na obsah

neoplc

Uživatel
 • Počet příspěvků

  6
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli neoplc

 • Hodnost
  Nováček
 1. neoplc

  Cablestar HD 2 problém

  Mam antivir Avira, je to jeden z nejméně zátěžových antivirů. Zkoušel sem už mnoho verzí dvbvievweru i prog dvb, ale pokaždé se HW sekne a dokud neudělám restart PC tak to nespustím znovu. Zkoušel sem povypínat všechny programy a dívat se jen na televizi. Zasekne se stejně. Budu uvažovat o reklamaci, nejlépe prodeje karty. Nevíte ještě někdo něco o nějaké kartě co zvládá dvb-c.Klidně i na USB.
 2. neoplc

  Cablestar HD 2 problém

  Jakou máš verzy DVB? Instaloval jsem s CD i stahoval z netu a nemuzu takove nastaveni najit. Verze kterou mam na CD viz. screen. Jinak Kabel mampřipojený ke kartě na přímo DVB programy na měření signálu mi ukazují 98%.
 3. neoplc

  Cablestar HD 2 problém

  jako to si mam koupit jinsi HW?
 4. neoplc

  Cablestar HD 2 problém

  Kabely mám úplně nové od technika i s koncovka. Navíc když konektor zapojím do televizoru tak funguje bez problémů.
 5. neoplc

  Cablestar HD 2 problém

  Takže mám: Win7 64x SP1 Proc.: Intel Core 2 Duo CPU E8400 3.00Ghz Ram: 4GB Zakl.deska: Asus P5Q Graf. karta: MSI Ati Radeon R4870 T2D1G 1GB HDD: 2x SAMSUNG HD103UJ 1TB Zdroj: Seasonic SS-550JT 550W Monitor: Přes redukci na HDMI propojené s PHILIPSem - 42pfl360SH/12 dvbviever jsem nainstaloval s CD přibalené ke kartě a aktualizoval, zkoušel jsem stáhnout soft i z officiálních stránek. Kodeky jsem žádné neinstaloval (kodeky jsem printnul z ProgDVB jestli to stačí viz obrázky). Jinak nemam žádný K-lite pack ani nic podobného nainstalované jestli myslíš tohle. Video Audio
 6. Dobrý den, mam cablestar HD 2 i ze slotem na kartu zapojený v pc. Do něj zastrčený kabel od kabelovky. Naladím vše bez problémů. Krásný obraz i zvuk, ale z ničeho nic se jakoby sekne obraz i zvuk. Přepnu na jinší kanál jede 5 vteřin a zase sekne. Nevím co s tím prosím poraďte. Už jsem skoušel originální soft. DVBviever a ProgDVB u obou to dělá. Možná nemám nějaké kodeky, anebo je karta poškozená.
×