Jump to content

cvancara

User
 • Content Count

  1,001
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

cvancara last won the day on December 20 2020

cvancara had the most liked content!

Community Reputation

43 Vynikající

About cvancara

 • Rank
  Pokročilý

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Jiná služba
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  CA
 • Place of subscription of Vodafone services
  OVA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U nás v podstatě každý, kdo odcházel si odkupoval mobil i s tím svým služebním číslem. Právě proto, že ho už měl všude možně nahlášené.
 2. Finové uzákonili, že internet musí mít rychlost alespoň 5 Mb/s https://connect.zive.cz/clanky/finove-uzakonili-ze-internet-musi-mit-rychlost-alespon-5-mb/s/sc-320-a-207846/default.aspx
 3. Zajímá mě jedna věc - některé HD kanály hlásí příznak HDTV a některé (byť jsou v HD) tak tento příznak nehlásí. Všechny ale při přepnutí hlásí 1080i. Ten příznak musí kabelovka nějak nastavit?
 4. Teď mám CA modul v TV a rozhodně se ho nemíním nijak vzdávat, pokud nebudu muset (ale to bych už pak zrušil celý kabel). Jak je to tedy bez něj, když je nějaká ta aplikace v TV pro IPTV? Tam snad jsou všechny ty kanály?
 5. "..pozerať tam svoje UPC programy.." Zajímá mě, jsou tam všechny kanály a nebo zase jenom výběr některých? V CZ není v Horizonu vše, což mě neskutečně se*e.
 6. Všechno je shit. A jak to tady někdy čtu, jak si někteří stěžují, jak mají pomalý internet na PC, jak se jim zasekává Horizon, jak nepřehrává a pod. tak asi ani to PC není to pravé ořechové. Takže co pak? Pokud někdo očekává za necelý litr super-hyper dělo s výpočetním výkonem sálového počítače, tak se toho nedočká. Pokud má doma 2.4 WiFi, na které mu visí noťas, kde přehrává módní 4K, protože přeci dnes se už na nic jiného nedívá, TV, má na tom pověšené všechny možné zařízení, které doma má, tak to může problémy dělat a určitě bude. Ale pokud to bude nějaký "normální" uživatel, kterému s
 7. Že má míň paměti vím a netrápí mě to. Že nemá 4K, mi taky nevadí u FHD TV. Že nejde rozšířit přes USB, kupodivu ani to mi nevadí. Jak říkám, co to má dělat, to dělá. Víc od toho nechci.
 8. Záleží, co od toho člověk čeká. Mám ten Xiaomi Mi TV Stick a měl jsem z toho obavy, jak to pojede pouze na WiFi. Je to strčené vzadu v TV a jsem spokojen. Dělá to to, co potřebuji. HBO Go jede, Youtube jede a pod. Stojí to pár kaček, mám to na 5 GHz. Jistě, pokud od toho někdo očekává funkce jako na plnohodnotném PC, toho se nedočká.
 9. To jsi asi ještě neviděl firemní politiky, co se všechno dává do podpisu a ještě třeba i vkládá do každého emailu jdoucímu ven, automaticky.
 10. re: špatný signál v Leo Gold. Nakonec mi to nedalo, vzal jsem druhého Paňáka, zapojil a tam jede bez problému. Akorát že na něm se zase nenaladí úplně všechny kanály. Tipuji, že budu mít nějaké rušení v přívodním anténním kabelu. Protože stačilo pohnout s ant. kabelem třeba o 1/2 metru a už to zase naladí. Pohnu s ním o metr a už ladí zase jinak. Musel bych stejně někoho zavolat, protože přívodní krabice je na chodbě a z ní je tažený ten ant. kabel. Je to ještě původní od Kabel JIH..? Tzn. > 20 let. Zatím na to prdím, až bude čas.
 11. Dopoledne nekdy jde, odpoledne zase ne. Ted uz asi dva dny nejde vubec.
 12. Tak zkusit to muzu, na skrini mi lezi cca. 2 mesice stary Panak.
 13. Vím, kam míříš, ale je to setrvalý stav.
 14. Na fantazii mám živé věci. Jenom mě zajímá, v čem je ten problém. Když je statický obraz, není problém - viz. to logo třeba. Pokud je ale pohyb v obraze, je to jako Minecraft. Přičemž třeba v tom pohyblivém obraze je logo stanice v pravém rohu v pořádku. Kvalita i síla signálu je 100%. Takže tipuji, že to takhle už jde "z venku", nebo je tam nastavena nějaká šílená komprese. Ostatní kanály ve stejném muxu jsou taky perfektní.
×
×
 • Create New...