Přejít na obsah

júpísí

Uživatel
 • Počet příspěvků

  16
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli júpísí

 • Hodnost
  Nováček
 1. Už to mám. Musím nejdřív zapnout TV a pak ten STB, jinak když to udělám zároveň nebo opačně, tak se to nespojí.... Možná nějaká nekompatibilita. Tak na to bych nepřišel. Taky mě celou dobu vrtalo hlavou, že to vypadá, že se přepíná jen mezi analogem a DVB-T. Ještě, že jsem nad tím strávil 2 dny Díky za pomoc, tomus!!!!!
 2. Díky za odpověď. TV to je Samsung LE40C630. Odkaz je např. zde: http://www.samsung.com/cz/consumer/tv-audio-video/television/lcd-tv/LE40C630K1WXXH/index.idx?pagetype=prd_detail jde mi hlavně o to, zpřístupnit si obraz na těch zbylých cca. 90ti programech, tak jako dřív.... Díky.
 3. hehe, dobrý, ale účel to nesplnilo. Přemýšlel jsem celkem hodně, ale programy se mi neukazují, resp. ukazují, ale bez obrazu, což to drbání na pravé a levou, jen potvrzuje. Jo, vidím sice Eurosport, že si ho můžu na volbě 44 vybrat, nebo další AXN, atp., ale při výběru nějakého takového kanálu, mám černou obrazovku a dvě slova na ní.... Ano STB jsem připojil stejně jako do staré TV - scartem. Pak když zdroj obrazu na TV vyberu "TV" tak mi jede jen analog (15 programů), když vyberu "scart , tam, kde vede STB, tak se mi ukazují opět jen programy z analogu (15 programů). Nic se prakticky nezmění.... TV mi sice ukáže, že to není analog, že teď koukám na digitál..... ....ale stejně prdlajs.
 4. Na staré TV, která neměla žádný tuner DVB-T a DVB-C a byla spojena scartem se STB Conax cv-5000 jsem přijímal kompletní nabídku z nabídky Standard. Cca. 100 programů. Po připojení nové TV se stejným STB nechytnu nic, kromě asi 15ti programů v analogu. Vše ostatní mi TV oznámí po výběru informací "Zakódovaný signál". Předpokládám, že TV rozděluje programy na DVB-T a na DVB-C. V menu TV mám jediný výběr volby signálu, a to položka "signál" a "kabel". První výběr mi ukáže všech 15 programů, druhý výběr mi zobrazí zhruba 7x víc programů, ale obraz pustí jen do těch 15ti. Ať nemusím pořizovat nějaký CA modul, vyřeším toto nějak se stávajícím zařízením?
 5. Zvýhodněná cena nabídky STANDART je podle ceníku : na prvních 6 měsíců na ceník na netu se už ani nedívám - ztráta času a zcela jiné podmínky, než lze legálně a oficiálně získat.
 6. a dej si bacha po ukončení smlouvyno pravdou je, že tohle je sice do jiného vlákna.... Vlákno ohledne exekuce jsem četl a říkal jsem si, že je na tom ještě někdo daleko hůř.Napadla mě ale ještě jedna věc. Já jsem dal výpověď a vlastně žádost o zrušení smlouvy přes kontaktní formulář ze stránek, ale zatím se mi nikdo neozval, např. s tím, že "proč rušíte?", "reagujeme na Vaši žádost, další postup je takový....". Klidně se mi může stát, že v půlce července zjistím, že žádnou moji žádost třeba ani neevidují. Bojím se i zavolat na infolinku, protože mi můžou říct, že "vše je v pořádku" a realita se s výsledkem nepotkají. No uvidíme.
 7. když si jako nový zákazník teď uzavřeš smlouvu na 1 rok přes OZ, tak dostaneš 80 programů za 300,-/měs. a internet 10/1 za 299,-/měs. Ceny jsou aktuální a nejsou podmíněny ničím dalším. Služby se můžou pořídit i jednotlivě. Cena až tak nějaká mimo není, ale co je podstatný - opět se ti prodlouží garance ceny minimálně na ten rok. Nevím jestli může nebo nemůže, ale co jsem už tak pochopil, tak kdyby ti naúčtovali najednou o nějakou tu kačku víc, tak jsou pořád v nominálních cenách. Opět se pousměji, že tady někdo za "to samé" platí 500,- , 600,- , 1000,- nebo jako ty píšeš 800,-. To je paradox k zafoukání. Těžko mě napadne jiná společnost s podobnou nabídkou služeb. Tohle vybočuje z řady.
 8. přesně o to jde. Někdo do toho půjde a jiný ne. Na to u UPC podle mě i spoléhají, že lidi ze zvyku budou jako ofce někde sedět a nepohnou se. Ale to se přepočítali - já nejsem důchodce, co chodí do Špáru. Pro mě zvyk není železnou košilí. Já jsem výpověď podal a nevolal mi nikdo (pro Analogové DVD: né, že bych na to čekal). Prostě se pak podle mě ozve na konci 30ti denní výpovědní lhůty technik, který mě půjde odstřihnout ze skříně, že si vezme set-top-box s modemem a konec. U Netboxu jsem se včera díval, že se uvážeš na 1 nebo 2 roky. Více či méně uhnout nemáš kam v případě, že by jsi chtěl ze smlouvy vycouvat. Pokud by služby ale do 14ti dnů nevyhovovaly, jde to celé zrušit bez sankcí, takže pak by nějaká ty vrátka na krok z5 z mojí strany otevřený byly. A vtip o přístupu k zákazníkovi znáte?
 9. Ale tak to si panáčku srovnej ty. O tohle mi nejde a tuším, že jsem to nikde nenapsal. Já nepotřebuji mít ten net za 199,- za 69 let. Mně stačí, aby mi někdo řekl o tom, že se promo období blíží ke svému konci a já se podle toho zařídil nebo ne. Jde mi zhola o proncip a píšu to podruhé nebo potřetí. Ať mi to zdraží, ale ať mi to aspoň řeknou, že mi budou z inkasa brát automaticky víc. Já nevím jestli ti to mám napsat španělsky?! Nechci tady srovnávat zákony před mořem nebo za mořem. Já chci vědět, jestli se moje smlouva / promo období / služby změní aspoň tak s 12ti hodinovým předstihem..... Ty by jsi to asi nechtěl... Ale raději budeš sedět tiše a pokojně jak purpura na plotně, ať se třeba z toho jednou překvapíš sám. To, že mi to nechali skoro 4 roky, je samozřejmě věc pěkná, ale pro mě nevýhodná, protože si pak nepohlídám, kdy mi ty výhodnější ceny skončí (jelikož to udělali nečekaně a bez náznaku a s odstupem času se každý na tu fakturu dívat nebude). Díky jejich politice mi to mohli dát ne na 300,-/měs, ale klidně na 575,-/měs. Proč to neudělali nevíš náhodou, prosím tě....?
 10. Tak teď jsi vystřídal ty mě a plácát začneš ty? No vida.... Co je mně nebo tomusovi nebo mýmu psovi po USA a jejich zákonech? Co je USA po našich zákonech? Tohle je doopravdy plácání. Nevím sice kolik je tobě, ale já nepotřebuji vědět kolik je v USA stupňů na teploměru nebo jakého tam mají providera. Pro mě je toto zcela zbytečná informace. Když se pokusím opět vrátit k tomu co jsem tady plácal na 1. stránce, a taky k tomu co jste mi zde naplácaly vy, tak mi UPC je oprávněné naúčtovat vlastně nějakých 1179,-/měs. 604,- za televizi a 575,- za internet. Jelikož je to ceníková cena, která - ruku na srdce - není nijak dodržována a to nejenom u mě, tak jediný můj klid je, že nad se nevyhoupnu?! Pokud by mi od tohoto kroku nějak pomohl americký zákon, tak něco plácni i ty, DVD. Budu rád za pomoc. Jinak se oba otočíme jako "něco" pod splavem (třeba tu metaforu znáš) a výsledek pro mě to mít nebude.
 11. AnalogovéDVD, líbí se mi tvůj 2. a 3. odstavec. To je jako, kdybych to napsal já. Každopádně tobě a dalším, i JirkoviH - tady o tohle vůbec nejde. Napsal jsem to snad španělsky? Opravdu to nemá ani hlavu a ani patu? To mám jako jít jako ovce s davem? To po mě nemůžete chtít, ani když mě neznáte. Myslel jsem, že se jen podělím o zkušenost a ne o vyhádání si nějakého práva..... Tady mi nejde o tu částku. Jde mi o princip. Když přimhouříte oko, tak jelikož nemám žádnou smlouvu, tak se mi (pro šťouraly: teoreticky) může za 1/2 roku stát situace, že budu platit za TV i internet přes 1000,-. No a teď jakej jsem byl, když jsem to měl za míň? Mně nejde o ty prachy, k šípku s nima, jde mi o to, že mi to můžou takhle zdražovat dál a dál a dál a nakonec budu někde jinde (ze slušnosti nenapíšu kde). Jestli přijímám nebo nepřijímám jejich pravidla, je z cela jiného soudku. Kdyby mi to od června 2011 zdražili o 3000,- (uvádím holý příklad, nikdo se toho chytat nemusí. Prosím.) tak taky neudělám/nenadělám nic, protože podle nich můžou a podle Vás tady mám držet hubu a krok. Vždyť je to vlastně stále od UPC v mantinelech morálnosti?! Promiň, ale s tímto to podobrém opravdu nepůjde. Nejde o hodnotu peněz, ale o možnost si takhle zvýšit služby třeba i 50x a neříct o tom a pak se tvářit, jako že je vše v pořádku. No však počkejte, třeba to za rok nebo dva potká i někho z Vás..... Nezapomeňte se pak poplácat po zádech. To bude mít pak hlavu i patu! Je mi 33 a 8 let jsem prodával telekomunikace a data.
 12. No máte pravdu oba dva kluci, to chápu. Jak píšeš to "morálně ubohé", tak jsem myslel, že jsi pochopil, že jsem volal kvůli tomu, aby mi to zlevnili zpět. No s tím jsem nepočítal. To ne.... Neřekl jsem si o slevu. Každopádně co já z toho, že mi to nechali tu cenu místo jednoho roku (dle smlouvy), další 3 navíc? To řeknu sice zahleděně do sebe, ale můj problém není. To už je jejich byznys. UPC není jediná firma co to takhle dělá a ani se to tady nevyřeší, ale když si po 30ti dnech výpovědní doby, založím novou smlouvu, tak to jistě budu mít ještě za levnější peníz, než teď. Když ty svoje bezkonkurenční služby "zdraží" díky nějakému vypršení promo období, odhadnu 50000 lidem v republice a dobrých 75% se neozve kvůli tomu, že si toho nevšimne nebo ze zvyku nad tím mávne rukou, tak mají vyrovnaný budget na svoje věci na další 2-3 roky. Tak to je ta tržní politika...? Z tohoto plié, júpísí blije.
 13. ooooh, tak pardón, já jsem v pravidlech tohoto fóra nenašel nic o tom, že se nesmí prudit. Asi ty moje věty byly prudící až moc..... Omlouvám se ti. ty nebudeš tak hloupý..... To se musí nechat. I když o to mi nejde a nové služby (novou smlouvu) si pravděpodobně pořizovat nebudu. a co je mi po tom? To si jako mám nechat dát plnou palbu? Já myslel, že firma má jít za zákazníkem a ty chodíš osobně spíš za firmou? A oni vždy řeknou "hurá, konečně jste tady, DVD. Na tebe jsme čekali". Tak to musíš být šťatné DVD. to myslíš jako konkrétně na mě nebo všeobecně? Já nevím o tom, že bych tady něco takového napsal..... Já nevolal dnes na UPC s tím, že chci ulitbu, jak píšeš. Já tam volal ohledně vysvětlení. Ale třeba jsem v tom sám, v pocitu, že si se mnou vytřeli riť.. Třeba to podle těch vět co jsem napsal a i uslyšel do telefonu, rozkóduje. Argumenty "nechali jsme Vám to levněji déle, tak držte hubu, krok a plaťte víc", mě BOHUŽEL neoblehčí.... RESPEKT with me.
 14. No záleží na úhlu pohledu tebe, mě a pracovníka call-centra UPC. Taky třeba tady http://www.netbox.cz/site/cz/balicek-2.htm - mám postaraný na rok nebo dva o dobrou cenu. Televizi potřebuji roooozhodně míň než internet...
 15. Ne, je to teď 300,- za televizi. No ale to nemám taky nic jistého a asi mi to můžou zvednout taky kdy chtějí na standardní cenu co mají z netu. Tohle mám přes obchodního zástupce. Plus k tomu ten kýžený internet teď taky za 300,- No kdyby bylo za 300,- obojí, to bych si asi spíš doma mluvil do peřiny Ono mě napadá teď i jiná věc, jestli to takhle můžou vyšroubovat až někam do standardních cen, tak to taky za 1/2 roku můžu platit i přes 1000,- za obojí....
×
×
 • Vytvořit...