Přejít na obsah

Petr Dostál

Uživatel
 • Počet příspěvků

  45
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Petr Dostál

 • Hodnost
  Nováček
 1. Hmmm...a kdy se asi tak může u UPC objevit první UHD STB když ještě ani pořádně nedoladili Mediaboxy ? ! ?
 2. Jo tak to je docela dobrej nápad dát ty seriály stranou. Už to bylo celý takový přeházený....tak teď ještě ta zvuková stopa a bude to dobrý. Teď jsem si ještě vzpomněl,že se tu kdysi spekulovalo i o 3D na HBO....ale to už je asi o ničem,to už bude spíš UHD
 3. Mě by i stačilo jen HBO+HBO2...,ale aby obě byli s DD CZ zvukovou stopou. Za ty dlouhý roky čekání už bychom si to asi všichni zasloužili.
 4. Tak určitě zajímavé téma a v té diskuzi má každý kousek pravdy,protože to bude běh na dlouhou trať. Já bych teda v první etapě přivítal,kdyby se co nejvíce programů jak obrazem tak zvukem alespoň přiblížilo kvalitě např.HBO HD.Ono to UHD během pár let nějak "dozraje" a přijde jeho čas...na rozdíl od 3D.
 5. Také jsem měl Kombi Komfort 120+ a nechal jsem se převést na Internet 100+ Horizon Komfort+ HBO při závazku na 12+12 měsíců za 608Kč(bez STB a modemu).
 6. Petr Dostál

  HD DVR Mediabox

  No...taky odpověď.Děkuji I z toho mála se dá mnohé vytušit...
 7. Petr Dostál

  HD DVR Mediabox

  Dneska už ve fóru tato otázka padla v jiném vlákně bez odpovědi... Máte někdo informaci zhruba kolik "cihel" je zapojeno v UPC ?
 8. Děkuji za odkaz. Z něho mi tedy vyplývá,že při celkovém počtu 460.000 TV abonentů UPC zhruba 300.000 lidí(2/3) vůbec nevyužívá Horizon!!! Mohu mít ještě dotaz,kolik je zhruba v oběhu Kaonů KCF-B4003HCO(HD PVR) a zda v případě potřeby jsou ještě na výměnu(asi neoficielně)? Děkuji
 9. Já mám taky dobrou zkušenost s občasným formátováním HDD. Opravdu mi ten STB neslouží jako dlohodobé úložiště a po pár měsících ho prostě zformátuju a obnovým nastavení STB. To vyjmutí HDD není opravdu "uživatelské" řešení...ale když to pomůže Taky mám obavu až Kaon odejde,co bude dál.No třeba do tý doby doladěj HORIZON Taky by mě docela zajímalo,jestli tady má někdo alespoň hodně zhruba přehled,kolik kterých STB(a CAmodulů) je u nás v UPC připojeno?
 10. No tak to by byl od NovyTV takový hezký a stylový dárek. Kdyby to spustili s koncem října,tak by to bylo přesně rok potom,co NovaTV znovu spustila v UPC svý vysílání v HD.
 11. No a protože jde jen o sledování kabelovky,tak je to vlastně celkem jednoduché...není potřeba žádné 3D(nechytlo se a už asi ani nechytne) a zatím ani ultraHD(to doufám že prorazí,ale ještě to bude trvat)...takže zatím jde jen o to vybrat kvalitní fullHD ...a pokud to má být opravdu jen na "koukání",tak ta TV nemusí být ani "chytrá"...a pak už to je opravdu jen o subjektivním dojmu z obrazu té které TV...a to se dá stejně všelijak "poštelovat"...takže nezbývá nic jiného než to jít "nakoukat" do obchodu a nebo dát třeba na recenze na Heuréce ...každopádně hodně štěstí
 12. Není to trochu škoda jen 43palců na novou fullHD ? .....no asi to bude do nějaké obyvákové stěny v paneláku...škoda
 13. Může mi někdo odpovědět jakou nejvyšší rychlost downloadu zvládá tento modem? díky
 14. Ono to prostě tak nějak je jak píše CARLOS a JACK.Můžete být třeba velký velký fanda sportu a dokumentů,ale věčně na to taky čučet nemůžete,takže nakonec přisednete k manželce,rozděláte lahvinku a třeba i se skřípěním zubů chvíli posedíte s manželkou u TV NOVA a zachováte tak teplo rodinného krbu.
×
×
 • Vytvořit...