Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
  • David - UPC

   Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

   Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

YABAKA

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 860
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli YABAKA

 • Hodnost
  Pokročilý
 1. Prohlédněte si ...

  To budou mít na digizone radost, být tam ještě kašpar Polák, tak by mu vzteky praskla žilka
 2. COMPAL CH7465LG stream

  Tak popravdě mi 30 Mbit stačí a u nás nabízejí kabelem těch 30 za 300 Kč. Nicméně bych raději platil o stovku více, kdybych s tím neměl problémy. Chápeš? Kaká mě to dost na to, abych oželel výhody toho, co ani nevyužiju. A namísto takových příspěvků bych raději radu, jak to vyřešit. Děkuju. K čemu mi je příspěvek: "Jinde to mají horší, tak radši zůstaň tam, kde ti internet padá a štve tě to." To je nějaká rada? Do problémů ses uvrtal sám, protože jak píšeš, tak schéma: modem v režimu bridge a za ním tvůj router, funguje jak má. Takže to tak nechej a neřeš nesmysly
 3. Nové stanice

  Ten "Návštěvník" není nikdo jinej, než notizia v anonymním podání. Protože pod jeho jménem už mu ty jeho kravský Zlínský pitchoviny nikdy nežere a je tady za obyčejnýho burana s botama od hnoje
 4. Příležitostně určitě, ale včera jsem jen tak z legrace dal Grónsko a kromě vyššího pingu 133ms byla rychlost prakticky stejná jako z Frankfurtu.
 5. COMPAL CH7465LG stream

  To by mě fakt zajímalo kam půjdeš, resp. proč jsi tam nešel už dávno, když je to takový terno jinde
 6. Kdybych tu zahraniční konektivitu neměl vyzkoušenou, tak o ni nebudu psát. Tady máš ten Frankfurt (DEAC)
 7. Nevím jak pro domácnost, ale s UPC Business je zahraniční konektivita v pohodě. Což u garážníka není prostě nikdy. Nehledě na to, že garážník má výpadky nesčetně víckrát, nezřídka jsou to firmy typu jednomužnýho s.r.o., kde se problém řeší až v pondělí ráno s příchodem do práce a běda, když si někdo zrovna vezme dovolenou.
 8. Větší cenu má to připojení, který je spolehlivější. Je sice hezký, že kdejakej garážník šermuje těma 100/100 a ještě to v rámci marketingu strká na optice (když pak má obvykle zahraniční konektivitu v řádu sotva desítek Mbps pro všechny), ale v tomto kontextu je na tom UPC se 100/10 pořád líp.
 9. Nové stanice

  Že je něco volně na satelitu automaticky neznamená, že to musí kabelovka zařadit. To totiž není jednoduchý jak si někdo představuje, jsou k tomu potřeba smlouvy a zajistit signál. Kromě toho zrovna TA3 je program primárně určenej pro Slovensko, zatímco tady je kabelovka UPC pro ČR a na satelitu si navíc celej provoz platí TA3 sama, takže když se rozhodla pro HD, tak tam je. HD a SD dohromady taky není nic zvláštního, zrovna Skylink jel takto u spousty programů i několik let a důvod je pochopitelně ten, aby i lidi bez HD výbavy mohli daný programy sledovat. Navíc v kabelovce není ani problém s kapacitou/cenou, na rozdíl třeba od toho Skylinku.
 10. Příspěvek zjevně psanej po návratu z restauračního zařízení
 11. Výběr modemu pro pokrytí rodinného domu

  Na WiFi mezi patrama zapomeň a natáhni kabel. Cenově pár kaček a spolehlivost nebe a dudy oproti nějakým pochybným bezdrátům v budově.
 12. DVB-C a 4 TV

  LTE se natentuje tak leda do mizerných koaxiálů po bytě (účastnická šňůra), v rozvodu kabelovky jako takové samozřejmě není.
 13. IPv6

  https://www.google.cz/search?q=Jaky+je+ ... 3F&ie=&oe=
 14. Nové stanice

  Nebude, už to bylo zodpovězeno mnohokrát. Budiž útěchou, že tato stanice silně upadla, je to mix Kina CS, Doku CS a Muziky CS s neustálými reprízami a nevalnou kvalitou, která nemá s HD vůbec nic společnýho.
 15. Kombinace modem + router

  Můžu tě z osobní zkušenosti ubezpečit, že žádný takový problémy u tohoto modelu nevidím. U TP-Linků je obecně problém s tím, že pokud se jedná o nový model něčeho, tak prvních pár firmware nestojí za nic a obvykle to vyjde tak na třetí pokus, pak je ale už všechno v richtigu. Bohužel recenze, a to nejenom na Alze, se píší tak do týdne od pořízení, což je prostě špatně, protože pak už to nikdo nezkoriguje dle skutečnosti a zbytečně to mate případný zájemce. Je to výběhovej model, ale pořád má jeden z nejvýkonnějších HW v této kategorii. A taky že je výběhovej, tak už se stačil dostatečně prověřit Dualband nemá, to je možná handicap, ale zase jenom pro toho, kdo pásmo 5GHz potřebuje. Další věci jako media server, ftp apod. - na to rovnou zapomenout, HW v routerech na to není stavěnej. Sice to "nějak" funguje, ale obvykle jsou problémy, je to pomalý, dochází k restartům nebo vytuhnutí. Radši nebrat a pro tyto účely vzít extra NAS.
×